Treść opublikowana przez --Rafcio--
-
B5 1.8T AEB Ręce opadają
Podmieniałem przepływomierz, ten sam efekt, ten sam przepływ
-
[B6 AVF] Zalety napędu Quattro ?
Tamtej zimy wyciągałem Passata z rowu, pod śniegiem miałem lód i poszedł bez najmniejszego problemu, naprawdę coś fajnego.
-
Świece zapłonowe.
W katalogu do tego silnika masz NGK PFR6Q
-
A4 1.8t problem turbo
Jak turbo czerwone a nie jedzie to sprawdz co z wkładem katalizatora bo było juz kilka tematów i okazało się że wkład zapchał tłumnik.
-
Pomoc z demontażem podłogi
Trzeba rozbierać kokpit albo ciąć w tamtym miejscu.
-
Problem z Doładowaniem, Przeładowaniem.
Przepływka mierzy ilośc wpadanego powietrza i na tej podstawie sterownik określa ile turbo ma napompować. Może masz jakiś program o którym nie wiesz.
-
[AEB] Jazda na uszkodzony MAF sensorze
Kup uzywkę Boscha o tych samych nr, a na razie mozesz go odpiąć. Ja jezdzilem kiedyś tak z pół roku i jakies 5 tyś km
-
Sonda lambda
Jak ma to dobrze mierzyć i dlugo pochodzic to tylko nowy Bosch
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Jeszcze Gracjana
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
1
-
Parowanie szyb
Pewnie z nagrzewnicy cieknie i nadmuch przez kratki wypycha ci taką mgięłkę na szyby.
-
A4 B5 1.8T Nogaro Blue By CreShu
musimy się kiedyś spotkać, bo muszę przepływkę na chwilę podmienić. Chyba pod lampami tylnymi te listwy musisz pomalować. Ogólnie w dobrym kierunku idziesz, będzie piękna sztuka.
-
Zaślepka kolektora dolotowego - brak przewodów
U mnie biegnie tutaj wąż do zaworka n80 odpowietrzającego zbiornik, jest on na obudowie filtra powietrza.
-
Czy na 1BE i 18" będzie bardzo twardo?
Ja na 205/55/16 1Be czuje ostre nierówności i mnie to czasami juz irytuję, na przyszłość więcej jak 17 nie pcham.
-
B5 1.8T AEB Ręce opadają
Kupiłem od gościa przez neta, sprzedawał graty bo obróciło mu panewkę.
-
B5 1.8T AEB Ręce opadają
To o czym piszesz jest sprawne, wiązka do n75 jak i przewody ciśnieniowe są sprawne, nie zapchane. Widać że komputer nim steruje ale jest oszukiwany dziwnym wskazaniem przepływki, którą będę musiał z kim podmienić albo kolejny raz kupić.
-
B5 1.8T AEB Ręce opadają
Ok tak zrobię, dzięki .
-
B5 1.8T AEB Ręce opadają
Sprawdzałem wszystko, małe węże też, zawór węglowy też przepuszcza tylko pod napięciem.
-
B5 1.8T AEB Ręce opadają
Wszystko sprawdzone,wstawione nowe opaski,nawet osobno IC sprawdzałem i jest szczelny , tylko Tip miał dziurę chyba przez opaskę, myślałem, że to będzie to bo dziura była dość duża, no ale nic sie nie zmieniło. Przepływ jest taki sam, czy wtyczka do n75 jest podpięta czy odłączona. . Kiedyś siedział u mnie jakiś zamiennik przepływki to przepływy były w okolicy 120g/s ale jak to zamiennik, po odłączeniu aku zaczął szarpać,gasnąc. Ta przepływka co teraz mam jest ori Boscha z numerami jak w Etce, kupiłem ją od gościa co mu panewkę obróciło. Jest w ogóle możliwość żeby zawyżała? Te korekty długoterminowe 2.3% na plusie są w normie?
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
ile cali
-
B5 1.8T AEB Ręce opadają
B5 1.8T AEB Seria, ręce mi już opadają. Auto nie jedzie bo przepływ jak w logach i komp tnie doładowanie (rozpędza się jak wolnossące 1.8 przez cały zakres obrotów). Wymieniłem już praktycznie wszystko, nowa sonda, przepływomierz Bosch,dv, n75 nowy,klapka w turbo na miejscu,sztanga pracuję swobodnie,grucha turbiny szczelna,przewody drożne,zawory odmy sprawne,sprawdzałem szczelność to wyszła na kołnierzu TIP-a przy turbo, więc TIP wymieniony. Nic to nie pomogło. W aucie nie wymienione tylko świece (są jakieś zwykłe, nie platynowe) i filtr paliwa. Tutaj logi http://vaglog.com/log-002_007_025_gO44O0O.html
-
Zasysa korek oleju
Ten czarny grzybek w TIP działa tak, że na wolnych obrotach zasysa z odmy w dolot a przy przyspieszaniu kiedy turbina ssie, zasysa membranę w grzybku i zamyka go. Ten pod kolektorem zaworek na wolnych tak samo ma ssać opary a przy przyspieszaniu ma sie zamykac.
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
Już prawie wygląda jak ten z Hanover
-
Dolna oslona silnika
Dodaj w dziale KUPIĘ i ktoś Ci używkę sprzeda.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ale za***ista