Treść opublikowana przez --Rafcio--
-
Laptop do programu VAG
Uzywam Della d610 na xp, laptop pancerny, działa elegancko a dałem za niego ze 150zł
-
dosć spory cieknący olej z intelcolera AMB
Raczej 100% turbo, możesz zdjąć wąż ten od strony wylotu z turbo, ale nic innego nie wali tak olejem w dolot jak turbina, zobacz tez jakie luzy są na wirniku.
-
Prośba o analize logów 1.8t AEB
Jak swiece i cewki okej to niech ci to poprawia albo wraca do serii bo rozpiepszysz silnik.
-
Prośba o analize logów 1.8t AEB
Stukowe masz takie, że masakra, ktoś ogarnięty ci robił ten soft? Wciskales pedal od 1300 obr na full bo coś od spodu sonda słabo ogarnia. Jak swiece i cewki, chociaż wątpię, żeby przez to tak stukało.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Chłopie poczytaj trochę wstecz jest ze sto razy napisane na temat tych olejów.
-
1.8t czyszczenie odmy, rurek, wymiana rurki bagnetu, test zaworków
Ten zaworek co w niego dmuchasz jest dobry, kawałki plastiku pewnie będą sobię pływać w oleju, inaczej jak bez spuszczenia oleju albo zdjecia miski tego nie wyjmiesz. Ten ostatni zawór sprawdza się tak, że zamykasz jedną stronę palcem a drugą zasysasz i membrana ma się zassać, jak będzie zasysac powietrze takim malym otworkiem wielkosci igly to jest popsuty. Działa on na takiej zasadzie, że gdy turbo sie kreci na wysokich obrotach to zasysa tą membranę i odcina drogę do odmy.
-
1.8t i quattro ?
Pojezdzisz po zakrętach trochę z tym napędem i nie będziesz chciał już ośki.
-
A4 B5 1.8T AEB turbo póżno wstaje
Odpiąłeś sterowanie turbem i zamierzasz tak jezdzić, jak tak to zbieraj juz na nowe.
-
A4 B5 1.8T AEB turbo póżno wstaje
Pij1973 Mówisz, że po wymianie n75 idzie juz z dolu, ale błędu nie było. Mam identycznie powzej 3 tys idzie jak szatan. To jest ciekawe, cewka w zaworku n75 u Ciebie byla sprawna więc ten zawor po jakims czasie musi być nieszczelny przez co leci w przeładowanie a komputer obcina od samego dołu doładowanie, chyba
-
Pomiar ciśnienia paliwa
Na wyjsciu listwy trojnikiem
-
Prośba o ocene logów AEB
Napisałem Ci post wyżej ze w AEB jest bardzo ograniczona diagnostyka i nie ma on bloku gdzie można sprawdzić wypadanie zapłonu.
-
Prośba o ocene logów AEB
Padajaca cewka daje najpierw znac na lpg, skoro juz na pb daje znac to niedługo wysiądzie całkiem, w 1.8T AEB nie sprawdzisz vagiem bo sterownik jest bardzo ograniczony, musisz zakupic 1-2 sprawne, podmieniac i robić jazdy próbne.
-
Prośba o ocene logów AEB
Masz duze stukowe, sprawdz swiece cewki, szczelność dolotu. Za szarpanie w 90% przypadków odpowiada cewka lub cewki
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Jakas dokładna firma pompy, bo mam tez ze 3 sekundy tego klekotu ale jezdze juz z 1,5 roku z tym
-
[B6 AVF/AWX] Ukręcony wałek rozrządu Autlog
Jesteśmy przekonani o jakości naszych produktów, kupiłem kiedys przepływomierz tej wspaniałej firmy i od razu był zepsuty auto chodziło jak by się nadawało do remontu, od tej pory mam nauczkę albo nowy oryginał albo sprawna używka.
-
[B6 AVF/AWX] Ukręcony wałek rozrządu Autlog
Grubo, sam go zmieniałeś?
-
Od czego ta rurka?
kolanko odmy, wyciagasz zawleczke, w srodku jest oring, jak odsuniesz zbiornik wyrownawczy i masz zwinne rece to dasz rade bez sciagania kolektora
-
dwie dziury w zaworku
Przecież, lewe powietrze będzie ciągnął, zero kumacji widzę. Kup jaki kolwiek, aby był jedno kierunkowy.
-
dwie dziury w zaworku
Masz na nim strzałkę i w jedną jak dmuchasz ma leciec powietrze a w przeciwną ma blokować.
-
dwie dziury w zaworku
Zawór jednokierunkowy?
-
Luźne cięgno klapki WG AEB
Co ty kombinujesz, klapke masz na miejscu skręć to tak, żeby szczelnie dolegało i po robocie, z tego co pamiętam od początku cięgna do pierwszej nakrętki ma być 11mm.
- Czy BFB ma dwumase?
-
Cieknąca uszczelka pokrywy zaworów AEB
W rogach na zagieciach dajesz silikon i skręcasz to kluczem dynamometrycznym na 10 Nm, bo na wyczucie dokładnie nie dokręcisz i w jednym miejscu bedzie mocniej w innym lżej.
-
gotuje sie płyn chłodniczy
Ściagnij wąż od nagrzewnicy, niech ktos doda gazu i zobacz czy szybko go wy***rdala.
-
gotuje sie płyn chłodniczy
Podałem Ci drugą opcję, że padła pompa wody albo zalozyles odwrotnie termostat jak jest w twoim silniku wogole taka mozliwość.