Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

--Rafcio--

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez --Rafcio--

  1. Uzywam Della d610 na xp, laptop pancerny, działa elegancko a dałem za niego ze 150zł
  2. Raczej 100% turbo, możesz zdjąć wąż ten od strony wylotu z turbo, ale nic innego nie wali tak olejem w dolot jak turbina, zobacz tez jakie luzy są na wirniku.
  3. Jak swiece i cewki okej to niech ci to poprawia albo wraca do serii bo rozpiepszysz silnik.
  4. Stukowe masz takie, że masakra, ktoś ogarnięty ci robił ten soft? Wciskales pedal od 1300 obr na full bo coś od spodu sonda słabo ogarnia. Jak swiece i cewki, chociaż wątpię, żeby przez to tak stukało.
  5. Chłopie poczytaj trochę wstecz jest ze sto razy napisane na temat tych olejów.
  6. Ten zaworek co w niego dmuchasz jest dobry, kawałki plastiku pewnie będą sobię pływać w oleju, inaczej jak bez spuszczenia oleju albo zdjecia miski tego nie wyjmiesz. Ten ostatni zawór sprawdza się tak, że zamykasz jedną stronę palcem a drugą zasysasz i membrana ma się zassać, jak będzie zasysac powietrze takim malym otworkiem wielkosci igly to jest popsuty. Działa on na takiej zasadzie, że gdy turbo sie kreci na wysokich obrotach to zasysa tą membranę i odcina drogę do odmy.
  7. --Rafcio-- odpowiedział(a) na Szymon Drążek temat w 1.8T
    Pojezdzisz po zakrętach trochę z tym napędem i nie będziesz chciał już ośki.
  8. Odpiąłeś sterowanie turbem i zamierzasz tak jezdzić, jak tak to zbieraj juz na nowe.
  9. Pij1973 Mówisz, że po wymianie n75 idzie juz z dolu, ale błędu nie było. Mam identycznie powzej 3 tys idzie jak szatan. To jest ciekawe, cewka w zaworku n75 u Ciebie byla sprawna więc ten zawor po jakims czasie musi być nieszczelny przez co leci w przeładowanie a komputer obcina od samego dołu doładowanie, chyba
  10. --Rafcio-- odpowiedział(a) na prezesik18 temat w 1.8
    Na wyjsciu listwy trojnikiem
  11. Napisałem Ci post wyżej ze w AEB jest bardzo ograniczona diagnostyka i nie ma on bloku gdzie można sprawdzić wypadanie zapłonu.
  12. Padajaca cewka daje najpierw znac na lpg, skoro juz na pb daje znac to niedługo wysiądzie całkiem, w 1.8T AEB nie sprawdzisz vagiem bo sterownik jest bardzo ograniczony, musisz zakupic 1-2 sprawne, podmieniac i robić jazdy próbne.
  13. Masz duze stukowe, sprawdz swiece cewki, szczelność dolotu. Za szarpanie w 90% przypadków odpowiada cewka lub cewki
  14. Jakas dokładna firma pompy, bo mam tez ze 3 sekundy tego klekotu ale jezdze juz z 1,5 roku z tym
  15. Jesteśmy przekonani o jakości naszych produktów, kupiłem kiedys przepływomierz tej wspaniałej firmy i od razu był zepsuty auto chodziło jak by się nadawało do remontu, od tej pory mam nauczkę albo nowy oryginał albo sprawna używka.
  16. Grubo, sam go zmieniałeś?
  17. --Rafcio-- odpowiedział(a) na fifek-1985 temat w 1.8T
    kolanko odmy, wyciagasz zawleczke, w srodku jest oring, jak odsuniesz zbiornik wyrownawczy i masz zwinne rece to dasz rade bez sciagania kolektora
  18. --Rafcio-- odpowiedział(a) na rafal9119 temat w 1.8T
    Przecież, lewe powietrze będzie ciągnął, zero kumacji widzę. Kup jaki kolwiek, aby był jedno kierunkowy.
  19. --Rafcio-- odpowiedział(a) na rafal9119 temat w 1.8T
    Masz na nim strzałkę i w jedną jak dmuchasz ma leciec powietrze a w przeciwną ma blokować.
  20. --Rafcio-- odpowiedział(a) na rafal9119 temat w 1.8T
    Zawór jednokierunkowy?
  21. --Rafcio-- odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Co ty kombinujesz, klapke masz na miejscu skręć to tak, żeby szczelnie dolegało i po robocie, z tego co pamiętam od początku cięgna do pierwszej nakrętki ma być 11mm.
  22. --Rafcio-- odpowiedział(a) na KewsonND temat w 1.8T
    Kazde 1.8T ma
  23. --Rafcio-- odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    W rogach na zagieciach dajesz silikon i skręcasz to kluczem dynamometrycznym na 10 Nm, bo na wyczucie dokładnie nie dokręcisz i w jednym miejscu bedzie mocniej w innym lżej.
  24. Ściagnij wąż od nagrzewnicy, niech ktos doda gazu i zobacz czy szybko go wy***rdala.
  25. Podałem Ci drugą opcję, że padła pompa wody albo zalozyles odwrotnie termostat jak jest w twoim silniku wogole taka mozliwość.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.