Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

--Rafcio--

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez --Rafcio--

  1. Przecież napisał pare stron temu książke że lata i nic sie nie dzieje złego
  2. --Rafcio-- odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    Termostat,sonda lambda, czujnik temp wody, zależy ile dojeżdzasz bo jak z 5km to mniej nie spali.
  3. Terkot masz dla tego, że hydraulika napinacza juz pada i olej z cieka zamiast tam zostać.
  4. Błażej zaworek n75 masz 100% sprawny? Bo potrzebuje podmianki może by się kiedyś spotkał
  5. Doinwestowałeś, odpycha sie to juz tak jak na 150KM?
  6. Moze slabo cos skrecone albo pekniecie glowicy
  7. Popraw temat na kolor Pelican Blue
  8. A co chcesz sie jeszcze dowiedziec, podałem ci najlepsze oleje do tego silnika, 5w30 nie nadaje się do benzyn z turbo.
  9. Nie
  10. Motul x-cess 5w40, Liqui moly synthoil high tech 5w40 lub valvoline 5w40 synpower, od ciebie zalezy co wybierzesz, lepszych nie potrzebujesz to juz wysoka polka,
  11. Tylko 5w40
  12. Mozecie otwierac skup do utylizacji zużytego oleju.
  13. Napinacz chinol co tu wiecej pisać, przewalone tyle stron a najlepszym rozwiązaniem jest kupić oryginał z ASO bez wtyczki i wyłączyć resztę u tunera.
  14. U mnie od 10 lat jest uzywany Stihl ms 290 i nic oprócz zmiany łańcucha, prowadnicy nie było robione, lata do dziś. No ale wiadomo takie zmiany to eksploatacja bo dużo przerobiła drzewek.
  15. Ja wyciągnąłem bo musiałem rudzielca wyczyścić, pewnie też go tam masz, najpierw wyciągnąłem jedną na sucho i to był błąd bo trochę pofalowałem ale włożyłem ją na płyn i nic nie odstaje
  16. Smarujesz najpierw płynem do naczyń i ją podważasz powoli aż całą wyciągniesz, tylko sie nieśpiesz bo wygniesz tak, że bedą fale dunaju, jak bedziesz miał ją w rękach to dognij ją lekko aby wyglądała mniej więcej jak dach i załóż też na płynie, fajnie się to wtedy wkłada. Ona jest aluminiowa jak coś.
  17. Masz naprawdę stalowe nerwy
  18. Spoko, widze ze kayaby nic nie dobierze bo nie moge znalezc 1BE, wszystko na 1BA. No cóż kończe temat i myślę dalej. Dzieki za pomoc
  19. Eibacha to brałeś z allegro, z ich glownej strony czy moze z jakiegos sklepu motoryzacyjnego?
  20. i musiałeś to zakupić?
  21. Te mocowania tak na oko wygladają dobrze, moze lekko ruda sie czepiła ale nie jakaś tragedia, widzę, że przez uwalony kawałek spręzyny trzeba bedzie szykować siano ehh... Wlasnie zobaczylem z ciekawosci mocowania do quattro 400-500zł moze by jakos swoje zakonserwowal przed rudzielcem.
  22. Wiesz co jednak, nie jedz na szrot, nie bede jednak tego pchał, wleci pewnie eibach ale tez ciekawy link mi podesłałeś z tym kyb może bedą ok.
  23. No i o cos takiego mi chodziło teraz będzie zależało tylko co pierwsze się nasunie, jak utrafię spręzyny w identycznych oznaczeniach to wkladam a jak bedzie z tym ciezko to pewnie odłożę na eibach, do quattro pewnie lekko droższe niż do FWD.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.