Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

--Rafcio--

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez --Rafcio--

  1. --Rafcio-- odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Sorry ale mi już ręce opadają, ja wpiąłem kabel, doinstalowałem sterowniki, ustawiłem taki sam port w VAG jaki jest w menedzerze urządzeń i działa. A zapłon włączyłeś?
  2. Sonda sprawna, przepływka za mało pokazuje ale to może być wina turbo lub jakiejś dziury w dolocie, daj jeszcze logi 013 i 025
  3. --Rafcio-- odpowiedział(a) na AjsHDP temat w 1.8T
    Łatwo go sprawdzić manualnie
  4. Nogaro blue XD
  5. Moje nie jedzie bo komputer widzi od początku duży przepływ i tnie doładowanie jak może. Dobra nie spamuje mu w temacie już, jakoś to ogarnę. Na forum juz raczej nie liczę.
  6. To wielkie gratulacje ja kurrr... mam odwrotnie przepływka mierzy prawie jak na 180KM i komp tnie doładowanie jak może, jprdle ;/
  7. --Rafcio-- odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    On zrobił to z pominięciem kolektora ssącego, bo ta droga jest najważniejsza ale możesz nie zatykać. Ja użyłem zatyczki od spraya i wentyla od koła
  8. Czyli jednak to nie przez regulację sztangi Przepływka nówka?
  9. --Rafcio-- odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    E no turbo coś tam pompuje,przerwał bo przeładowało i komp obciął paliwo.
  10. --Rafcio-- odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Odepnij wąż do gruszki i nagraj tu jeszcze raz filmik
  11. --Rafcio-- odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    No trochę słabo widać, jak z odpiętym wężem do wg, nie napomuje powyżej 0.6 bar to turbo do regeneracji albo gdzieś dziura
  12. --Rafcio-- odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Ja to robilem tak, że podłączałem kabel, wyskakiwało okno o braku sterownikow i wybierałem folder docelowy ze sterownikami z płyty
  13. --Rafcio-- odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Masz ja dostałem takie do kabla, myślę że powinny działać. Wrzucam ci na serwer i sobię rozpakujesz http://speedy.sh/ajgFb/sterowniki.rar (naciskasz slow download, odsłoń kod, czekasz, wpisujesz kod i powinno się pobierać) kiedyś było trochę szybciej
  14. http://www.forum.fsoautoklub.pl/index.php?sid=d35d1acbaffa05b0953ce3e41fa58447
  15. Jak mogę coś dopowiedzieć to też miałem bursztynowy płyn i zmiana nic nie dała bo pompa przemieliła go na taki sam kolor, w układ wchodzi 0.9L płynu.
  16. Był tu obszerny temat i ludzie z full remontem nie mogli za bardzo takiego wyniku uzyskać ale może to jakiś rodzyn.
  17. --Rafcio-- odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Możesz zrobić logi albo filmik z tego jak pompuje, zalezy co tam bedziesz miał pierwsze.
  18. --Rafcio-- odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Tak bo wtedy najwięcej będzie widać, jak przyjdzie boost gauge to podłącz go najpierw, zobaczymy ile pompuje z podłączonym n75 i odłączonym wężem od wastegate.
  19. --Rafcio-- odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Powinienes na 3 bo na 2 biegu silnik się tak nie obciąży dobrze, abyś zrobił do 6tyś jakoś , masz ten boost gauge ?
  20. To znany forumowicz czy taki co się miesiąc temu zarejestrował.
  21. --Rafcio-- odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Wepnij zegar i sprawdz jak to pompuje ma wskoczyć na 0.6 pozniej powyżej 4500tys obr ma spasc tak do 0.5-0.4 bar i trzymać tak do końca, przy odpiętej wtyczce N75 zegar od spodu do końca obrotomierza ma pokazywać 0.3 bar. W tym silniku usterka każdej z części skutkuje spadkiem mocy, zaczynając od sprawdzenia szczelności dolotu, poprzez sprawdzenie zaworku n75, DV, przepływki, sondy lambda, kończąc na turbinie.
  22. --Rafcio-- odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Tam gdzie pisze Group (zdjecie powyżej), wpisujesz w pierwszej 002, w kolejnej 007 i najniższej 025, klikasz LOG, wyskoczy ci takie okienko, z przyciskiem START, wbijasz trzeci bieg i 1500 obrotów, naciskasz start, but w podłogę i tak do 6000-6500tys obr, naciskasz stop(przy końcu obrotomierza) oraz save. Loga znajdziesz w głównym folderze VAG w podfolderze logs. Wstawiasz go na tą stronę http://vaglog.pl/?l=pl i link dajesz na forum. Zegarem do pomiaru ciśnienia doładowania wpinasz się w jedno z miejsc zaznaczonych czerwoną kropką.
  23. --Rafcio-- odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Wepnij jak na focie, wstaw trojnik mędzy kolektor a DV i podłącz, zaraz ci tu wstawie z obrazkami jak logi zrobić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.