Treść opublikowana przez --Rafcio--
-
Pomiar z Hamowni
Sorry ale mi już ręce opadają, ja wpiąłem kabel, doinstalowałem sterowniki, ustawiłem taki sam port w VAG jaki jest w menedzerze urządzeń i działa. A zapłon włączyłeś?
-
Logi
Sonda sprawna, przepływka za mało pokazuje ale to może być wina turbo lub jakiejś dziury w dolocie, daj jeszcze logi 013 i 025
-
Logi
Gdzie są?
-
Pytanie - zawór DV
Łatwo go sprawdzić manualnie
-
Zregenerowane turbo źle dmucha.
Nogaro blue XD
-
Zregenerowane turbo źle dmucha.
Moje nie jedzie bo komputer widzi od początku duży przepływ i tnie doładowanie jak może. Dobra nie spamuje mu w temacie już, jakoś to ogarnę. Na forum juz raczej nie liczę.
-
Zregenerowane turbo źle dmucha.
To wielkie gratulacje ja kurrr... mam odwrotnie przepływka mierzy prawie jak na 180KM i komp tnie doładowanie jak może, jprdle ;/
-
Pomiar z Hamowni
On zrobił to z pominięciem kolektora ssącego, bo ta droga jest najważniejsza ale możesz nie zatykać. Ja użyłem zatyczki od spraya i wentyla od koła
-
Zregenerowane turbo źle dmucha.
Czyli jednak to nie przez regulację sztangi Przepływka nówka?
-
Pomiar z Hamowni
E no turbo coś tam pompuje,przerwał bo przeładowało i komp obciął paliwo.
-
Pomiar z Hamowni
Odepnij wąż do gruszki i nagraj tu jeszcze raz filmik
-
Pomiar z Hamowni
No trochę słabo widać, jak z odpiętym wężem do wg, nie napomuje powyżej 0.6 bar to turbo do regeneracji albo gdzieś dziura
-
Pomiar z Hamowni
Ja to robilem tak, że podłączałem kabel, wyskakiwało okno o braku sterownikow i wybierałem folder docelowy ze sterownikami z płyty
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Pomiar z Hamowni
Masz ja dostałem takie do kabla, myślę że powinny działać. Wrzucam ci na serwer i sobię rozpakujesz http://speedy.sh/ajgFb/sterowniki.rar (naciskasz slow download, odsłoń kod, czekasz, wpisujesz kod i powinno się pobierać) kiedyś było trochę szybciej
-
Sprzedaż Poloneza
http://www.forum.fsoautoklub.pl/index.php?sid=d35d1acbaffa05b0953ce3e41fa58447
-
Wyje wspomaganie przy skręcaniu.
Jak mogę coś dopowiedzieć to też miałem bursztynowy płyn i zmiana nic nie dała bo pompa przemieliła go na taki sam kolor, w układ wchodzi 0.9L płynu.
-
Duże spalanie oleju 700 km 1 litr
Był tu obszerny temat i ludzie z full remontem nie mogli za bardzo takiego wyniku uzyskać ale może to jakiś rodzyn.
-
Pomiar z Hamowni
Możesz zrobić logi albo filmik z tego jak pompuje, zalezy co tam bedziesz miał pierwsze.
-
Pomiar z Hamowni
Tak bo wtedy najwięcej będzie widać, jak przyjdzie boost gauge to podłącz go najpierw, zobaczymy ile pompuje z podłączonym n75 i odłączonym wężem od wastegate.
-
Pomiar z Hamowni
Powinienes na 3 bo na 2 biegu silnik się tak nie obciąży dobrze, abyś zrobił do 6tyś jakoś , masz ten boost gauge ?
-
Duże spalanie oleju 700 km 1 litr
To znany forumowicz czy taki co się miesiąc temu zarejestrował.
-
Pomiar z Hamowni
Wepnij zegar i sprawdz jak to pompuje ma wskoczyć na 0.6 pozniej powyżej 4500tys obr ma spasc tak do 0.5-0.4 bar i trzymać tak do końca, przy odpiętej wtyczce N75 zegar od spodu do końca obrotomierza ma pokazywać 0.3 bar. W tym silniku usterka każdej z części skutkuje spadkiem mocy, zaczynając od sprawdzenia szczelności dolotu, poprzez sprawdzenie zaworku n75, DV, przepływki, sondy lambda, kończąc na turbinie.
-
Pomiar z Hamowni
Tam gdzie pisze Group (zdjecie powyżej), wpisujesz w pierwszej 002, w kolejnej 007 i najniższej 025, klikasz LOG, wyskoczy ci takie okienko, z przyciskiem START, wbijasz trzeci bieg i 1500 obrotów, naciskasz start, but w podłogę i tak do 6000-6500tys obr, naciskasz stop(przy końcu obrotomierza) oraz save. Loga znajdziesz w głównym folderze VAG w podfolderze logs. Wstawiasz go na tą stronę http://vaglog.pl/?l=pl i link dajesz na forum. Zegarem do pomiaru ciśnienia doładowania wpinasz się w jedno z miejsc zaznaczonych czerwoną kropką.
-
Pomiar z Hamowni
Wepnij jak na focie, wstaw trojnik mędzy kolektor a DV i podłącz, zaraz ci tu wstawie z obrazkami jak logi zrobić