Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gab73

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Również polecam Multiserwis z Niwisk naprawdę wiedzą co robią
  2. Jest dobry ale w czym ,być może kiedyś jak robił sam był dobry teraz to jeden z gorszych i zadufanych w sobie mechaników pozdrawiam
  3. Witam potwierdzam co napisał otw ten człowiek niech zajmie się maluchami po wymianie napinacza uszkodzone -rurka doprowadzająca olej do turbo naprawiona poxyliną aby nie lało -podstawa filtra oleju krzywo wkręcona śruba od tej rurki zerwany gwint lał olej -pęknięta kapka na wałku rozrządu nawet nie poinformował o tym -nie wyczyścił lub wymienił smoka olejowego bo jak to powiedział za dużo roboty i benzyna to złom -mimo zgłoszenia mu że turbina raz pracuje raz nie nie potrafił zdiagnozować walniętej przepływki bo benzyna to złom
  4. Jako przyklad podajac UK to strzeliles kula w plot wybrales najgorszy przyklad mechanikow w calej Europie chyba tez tu mieszkam i dla miejscowych mechanikow nie ma wiekszego znaczenia np jaosc oleju klasa API dla nich czy 15w40 czy 0w40 to to samo byle bylo tluste ,wymienialem tarcze i klocki w vanie firmowym w znanym serwisie po wymianie wydajnosc chamulcow zmniejszyla sie bardzo i przy kazdym hamowaniu przerazliwe piszczenie tu wkladaja i wlewaja gorsze gowno niz w Polsce a wynika to prawdopodobnie z niewiedzy mechanikow moge to stwierdzic na wlasnym przykladzie gdy mechanik chcial zalac mi silnik D4D olejem 10w40 { poniewaz mial 170tys przebiegu } dopiero wyklucenie sie i moj upor wlal 0w30
  5. Miałem kiedyś AAH Quattro -trasa 12-13l -miasto 16-17l -ciągła jazda z prędkością ponad 200km/h średnio 19l
  6. Właśnie o to mi chodziło agresywnie jadę tylko jak się mi spieszy pytałem bo wiadomo czasami wydaży się sytuacja awaryjna i trzeba depnąć na chamulec i żeby nie było lipy 80% czasu autem jeźdxi żona raczej emerycki styl jazdy ,pisałem o ATE PowerDisc miałem takie i pewnego rasu jadąc ponad 200 km/h na autostradzie Litwin nie patrząc w lusterka zajechał mi drogę wychamowały prędkoś super choć na codzień głośne i pyliły niemiłosiernie felgi po 2-3 dniach jazdy czarne przez to robię swap aby podnieść sprawność chamulców i szukałem jakiś klocków niepylących Jurid są najtańsze z firmowych znalazłem po 245 zł na przód i 130 na tył to jest alternatywa ,a po drugie to na każdy produkt na necie znajdą się złe opinie znajomemu założyli w warsztacie do BMW nacinane i nawiercane i miały bicie reklamował nie uznali reklamacji też mówił nigdy w życiu ATE pojechał do innego warsztatu i okazało się że poprzednicy założyli tarcze niechlujnie ni wyczyścili najpierw piast i założyli na rdze teraz się boksuje z poprzednim mechanikiem ale powiedział że ATE już w życiu nie kupi choć to była wina mechanika nie tarcz podobnie jest z innymi wyrobami
  7. W poprzedniej A4 miałem nacinane ATE i gdyby były tańsze to bym się nawet nie zastanawiał i kupił jeszcze raz takie jeżeli ktoś na takich nie jeździł to może powiedzieć że głośne ale auto stawało w miejscu przy chamowaniu z więkrzych predkości po prostu bajka
  8. Dużo ludzi sobie to chwali ale jak tak piszesz to pewnie jakieś nacinane tarcze na przód założe i może klocki Breck Polskie znajomy ma taki układ i chamulce super
  9. Witam czy jeździ ktoś z was na klockach JURID WHITE czy możecie powiedzieć coś o tej firmie i o klockach ceramicznych ?
  10. O które gumy chodzi bo zaciski i jarzma sapo kompletnej regeneracji
  11. Gab73 odpowiedział(a) na BlackRider temat w 1.8T
    Dzięki trzeba będzie podjachać do ASO
  12. Gab73 odpowiedział(a) na BlackRider temat w 1.8T
    Witam orientuje się ktoś ile kosztuje czujnik pedału sprzęgła ?
  13. To pozostaje szukać używki bez rdzy ?
  14. Witam zaczynają pojawiać się purchle na rantach przednich błotników w mojej A4 czy jest to sens naprawiać czy kupić używki wolne od rdzy i pomalować gdzieś słyszałem że B7 tak mają i ratowanie nic nie da po jakimś czasie znów ruda wyłazi
  15. Dodam że Stilo to 1,9 mjet 140km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.