Treść opublikowana przez --Rafcio--
-
Brak czynnika klimy
Dzięki, teraz wiem co i jak
-
Brak czynnika klimy
Było tak, że jak naciskałem tą śnieżynkę to było słychać jak sprezarka sie uruchamiała a teraz jak naciskam to nic się nie dzieje, odkręciłem korek ten co się nabija klimę i wcisnąłem wentyl a tam nawet lekko nie psyknęło czyli brak czynnika i rozłączyło całkowicie sprężarkę? Wystarczy wymiana filtra kabinowego, ozonowanie i nabicie?
-
Brak czynnika klimy
Cześć zwracam się do Was z takim pytaniem, skończył mi się czynnik klimy. Na razie nie bede miał okazji go nabić, czy jazda bez czynnika nie uszkodzi sprężarki czy jest blokada taka, że jak brak czynnika to sprezarka sie wogole nie uruchamia.
-
Wymiana: napinacz hydrauliczny w miejsce elektronicznego
Dziekować , mam bez wtyczki, ale mam strasznie słaby moment obrotowy i moc, u Ciebie po wymianie rozumię że wszystko wróciło do normy.
-
Wymiana: napinacz hydrauliczny w miejsce elektronicznego
Uszolek jak w swoim 1.8T dzwoni mi łańcuch i niemam mocy to może być cos z tym związane, bo ogolnie wszystko mam ogarnięte poza sondą lambda.
-
Auto nie może się zagrzać, ubytek płynu w chłodnicy
To, że nie osiąga temperatury oznacza ze masz prawdopodobnie termostat do wymiany a co do znikającego płynu to gdzieś wyciek, dobrze popatrz, może z tyłu silnika z tego króćca leci trudno tu coś wyczarować.
-
Którą stroną powinno siedzieć koło wałka rozrządu?
No przyjrzę się temu rantowi z bliska z ciekawości, dzięki jeszcze raz, teraz mam inny na to pogląd
-
Którą stroną powinno siedzieć koło wałka rozrządu?
Dziękuję bardzo widocznie to takie samo kolo jak w ADR, nie dawało mi spokoju to że w nowszych 1.8t jest takie koło http://motofocus.pl/media/img/article/0/1/4/6/7/6/56694de6a678a1.pngno i myślałem ze mam odwrotnie.
-
Którą stroną powinno siedzieć koło wałka rozrządu?
Coś mi się pomyliło i jednak nie mam napisów z przodu. Mam dylemat teraz czy to odwracać. Patrzac na rozrzady to 1.8t który ma pompe wody na rozrzadzie posiada takie złote koło i tam są napisy a 1.8t takie jak moj ma pompe na pasku klinowym i posiada kolo szare no i tu niema znaków. Dobrze myśle jest ok? Tak jest
-
Szukam Pomocy
Brunox,cortanin F, app r-stop coś takiego?
-
AEB Grzechoczecie łańcucha rok po wymianie.
Z czego zrobiłeś, jakieś tanie rozwiązanie bo potrzebuję też podpiąć a zbedny jest mi ten kolorowy bajer za sto pare złotych.
-
AEB Grzechoczecie łańcucha rok po wymianie.
A wskaznik w aucie masz, zeby po regulacji juz w czasie jazdy obserwować jak to działa? Najlepsze jest to że mamy takie same silniki i tez przez tą klapkę przechodziłem, niestety mocy narazie takiej jak bym chciał nie ma, były od czasu takie przebłyski mocy i jechało się fajnie. Powoli sie zastanawiam czy nie mam jakiegos problemu z rozrządem.
-
AEB Grzechoczecie łańcucha rok po wymianie.
Zdaj tu obowiązkowo relacje czy moc wróciła i jak wrażenia
-
AEB Grzechoczecie łańcucha rok po wymianie.
Są różne drogi naprawy tej klapki, klepanie nita, spawanie, albo dać do regeneracji czyli najdroższa opcja.
-
11 letnia opona
Jak mu strzeli z przodu to juz nigdzie nie skręci
-
AEB Grzechoczecie łańcucha rok po wymianie.
Jak mi sie całkiem urwała klapka to dalem podkladkę i obspawałem, to co u Ciebie można zaklepać, ja bym tak zrobił po co marnować pieniądze na regeneracje albo część gorącą. Pisałeś kiedyś, że nie masz mocy i to by mogła powodować ta klapka która nie daje rady wstrzymać spalin, które uciekają bokiem. Czytałeś to, taki sam problem http://a4-klub.pl/index.php?/topic/30218-b5-aeb-wyciagniecie-turbiny-oraz-ustawienie-sztangi-wastegate/
-
11 letnia opona
Gratulacje, ja bym się nie odważył
-
prośba o analize logów
Uzupełnij profil bo nie wiem z czego te logi może z poloneza, trudno powiedziec
-
11 letnia opona
Jak coś jezdzić obserwować , ale dużych prędkości bym nie łapał na twoim miejscu.
-
Dodatek do diesle.
Ten motor jest pancerny więc możesz spać spokojnie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Którą stroną powinno siedzieć koło wałka rozrządu?
Oki czyli mam dobrze, dziękować. Miałem obawy lekkie bo przejrzałem pare filmow z wymiana rozrządu i nikt tam nie miał tych wybitych napisów więc myślałem że są od strony silnika. Podziękował.- Którą stroną powinno siedzieć koło wałka rozrządu?
Czytałem na którymś tam forum, że z obu stron są znaki, gość miał odwrotnie założone koło i przez to brak mocy. Tak się chciałem tylko upewnić, więc jak to ma się do AEB. Ja mam to koło tak założone że po zdjeciu pokrywy nie widze na nim zadnych numerów ani symboli. Zdjecie poglądowe z neta- AEB Grzechoczecie łańcucha rok po wymianie.
Czyli jak cisnienie w normie, napinacz wymieniany to musi jednak ta klapka dzwonić w turbinie. Wystarczy abyś odchylił katalizator, włożył ręke do turbiny i zlapał tą klapkę, jak bedzie latać na boki to 100% ona.- AEB Grzechoczecie łańcucha rok po wymianie.
Ja dawałem radę odkręcić od góry, tylko nie wiem jak tam u ciebie z dolną śrubą bo u mnie sie nie zapiekła. Ciśnienie co prawda powinno być przy obciążeniu 0.5-0.6 bar i pozniej po 4500 tys spadać no ale mogło się obluzować. Wez nagraj jeszcze filmik bezpośrednio z nad pokrywy napinacza i przygazuj. - Którą stroną powinno siedzieć koło wałka rozrządu?