Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

--Rafcio--

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez --Rafcio--

  1. No jak wszystko przejrzałeś to może sama chłodnica się rozszczelnia, ja tak miałem no i wchodzi w grę tylko wymiana na nową.
  2. Kat nie ma nic do spalania, sprawdź sondę lambda i termostat (jeżeli się nie dogrzewa do temperatury 90 stopni). Zależy też jaka to jazda po tym mieście ale z tym silnikiem to myśle że max 3 litry jeszcze byś zszedł jak ogarniesz problem spalania.
  3. --Rafcio-- odpowiedział(a) na DeeBeat temat w 1.8T
    DeeBeat weź mi powiedz czy jest jakaś różnica kiedy miałeś podpiętą złą sonde i teraz kiedy masz dobrą, jest w czymś poprawa np w spalaniu?
  4. Ja zdjąłem dolny wąż od pompy i obracałem kierownicą aż wszystko zejdzie i z powrtotem wlałem zielony febi, Tobie to pomogło?
  5. --Rafcio-- odpowiedział(a) na --Rafcio-- temat w 1.8T
    Znajomy mechanik ładnie mi dobrał podkładkę i tak migomatem przyspawał, że ma delikatny luz i dobrze przylega
  6. --Rafcio-- odpowiedział(a) na DeeBeat temat w 1.8T
    Był AEB ze starym ECU na 5 kostek i z nowym na 2 szerokie. Nie sugerujcie się oznaczeniem AEB przy kupowaniu sondy
  7. --Rafcio-- odpowiedział(a) na DeeBeat temat w 1.8T
    Podaj nr sondy, pewnie kupiłeś do AEB z nowszym ECU. Jak masz kompa na 5 małych wtyczek to sonda powinna miec nr 0 258 006 014
  8. Fachowcy z tego forum gdzieś wyjechali i nikt nic nie podpowie
  9. Ale napewno 100%? To mechanik pier**li głupoty, że niby da się ten koniec do wału odrecic i przełożyć do skrzyni
  10. Mam na szybko pytanie no Was, posiadam Audi A4 B5 1.8T quattro i chce wymienić skrzynię biegów. Czy jest możliwość abym kupił od zwykłego 1.8T bez quattro i przełożył tą końcówkę ze swojej skrzyni bo wału czy jednak muszę kupować skrzynię od quattro. Pytam się o to bo te zwykłe są tańsze niż te do quattro. Z góry dzięki
  11. Siema. Od pewnego czasu mam tak,że jak pompa jest jeszcze zimna to wspomaganie jest ok a jak przejade z 30 km to powiedzmy na parkingu jest tragedia co chodzi o skręt kołami,kompletny brak wspomagania. Płyn wymieniałem na taki sam oryginalny zielony mineralny i od razu po pierwszej jezdzie zrobił się ciemny. Czy pompa nadaje się już do wymiany czy może eksperymentować z innym płynem? Dodam, że płynu nie ubywa ani trochę. Dzięki dużo się dowiedziałem przez miesiąc
  12. Wiec dzieki chcialem się upewnic przed zakupem bo poliftowy bardziej mi się podoba
  13. Czy ten grill poliftowy podejdzie bez problemu do maski z przedlifta, nie będzie jakichś problemów z mocowaniem i jakichś szpar?
  14. Na odpietym ssilniczek chodzi równo, czyli nowa przepływka do wyjebania
  15. --Rafcio-- opublikował(a) temat w 1.8T
    Piszę ten temat bo juz niemam do tego 1.8t sił. Zacznę od tego,że brakowało mocy, zdjąłem katalizator no i klapka się zablokowała o krawędź turbiny,zdjąłem turbo ogarnąłem migomatem tą klapkę tak aby miała lekki luz, ustawiłem wg że otwiera się lekko przy 0.4 bar a 0.6 bar ma juz klapkę na full otwartą. Poskładałem wszystko no i zaczęły się szarpania aż w końcu rozerwało zawór dv na łączeniu góry i dołu tak,że ukazała mi się membrana i sprężyna. Pomóżcie co się z tym autem dzieje
  16. Witam wszystkich, wymieniłem przepływkę na nową AUTOLOG, dv nowy, niedawno ściągałem turbo bo klapka odpadła,regulowałem sztangę WG tak że jest lekko uchylona przy 0.6 bar, skręciłem ją prawie do końca. Mam mianowicie taki problem od spodu do 3500 rpm auto wogole nie jedzie ale powyżej już jest lepiej. Kolejna rzecz to, że zawór dv rozpołowił mi się przy robieniu logów 008, 013,025 tak przy odpuszczeniu gazu gdy juz byłem przy czerwonym polu obrotomierza. Jeżdzę jak narazie bez podpiętej sondy bo padła niedawno. Logi: 002,007 http://vaglog.pl/log_225523.html 008,013,025 http://vaglog.pl/log_225524.html
  17. No i przy 6 tys rpm rozpołowił mi się zawór dv mam juz dosc tego auta, czy to spowodowane jest może za wysokim doładowaniem
  18. Odświeżam temat, czy w AEB kanały 002+007, 008+013+025 w vag wystarczą czy jeszcze coś zrobić?
  19. Wrzuć logi na Vagcom.pl bo nie wiem czy ktoś będzie Ci to rozszyfrowywał co jest do czego.
  20. Rozumiem że mam ustawić te 0.4 bar i ma wtedy być klapka otwarta na full? Ale czy wtedy bedzie lapal doladowanie 0.6 bar?
  21. Dzięki za odpowiedz,znalazłem post z opisem użytkownika NEX i ustawiłem aby się lekko uchylała przy 0.55-0.6 bar ale nie jestem do konca pewny czy tak ma być.
  22. Panowie proszę o szybką odpowiedz bo jutro montuję turbo k03 do a4 b5 1.8t i muszę wyregulować wg. Tutaj moje pytanie czy klapka ta z tyłu turbiny przy 0.6 bar ma się lekko otworzyć, średnio czy do oporu. Z góry dziekuje
  23. --Rafcio-- odpowiedział(a) na --Rafcio-- temat w 1.8T
    Sprawa się wyjaśniła po zdjeciu kata, klapka się zacięła o boczną ściankę turbiny, teraz musze pomyśleć co dalej robić No i chcąc ją obrócić udało mi się tą klapkę wyjąć, wie ktoś jak to przytwierdzić :v
  24. --Rafcio-- odpowiedział(a) na --Rafcio-- temat w 1.8T
    Ściągne i dam znać co i jak. Powie mi ktoś czy przy ściąganiu turbiny muszę spuszczać płyn chłodniczy i olej?
  25. --Rafcio-- odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Pomiedzy kolektorem a DV albo miedzy kolektorem a regulatorem ciśnienia paliwa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.