Treść opublikowana przez --Rafcio--
-
Olej w zaworze DV !
Troszkę oleju na pewno może być, tak samo jak w rurze do intercoolera.
-
Czy ten amortyzator podejdzie?
Przód,tył? Czy ten delphi jest też z avanta?
-
skrzynia 1.8T AEB
Powinieneś sprawdzić numer który masz na swojej starej skrzyni
-
Emblemat/Logo przedlift pod bocznymi kierunkowskazami
Jest to oznaczane jako E-129
-
Jaki oryginalny lewarek do B5 FL?
Lewarek miał bodajże numer 8d0011031
-
"635 Podgrzewana Sonda Lambda przed katalizatorem zwarcie do plusa"
Mam też taki problem ale wiem co jest nie tak kupiłem sondę Boscha do nowego 1.8T a ja mam jeszcze starego AEB ze starym sterownikiem silnika.Wychodzi na to że były dwa rodzaje sterowników.
-
Logi 1.8t AEB GrupyWitam.
Tu masz wszystko http://forum.vw-passat.pl/threads/82343-ABC-Diagnostyka-1-8-20V-TURBO-AEB-APU-AWT-AWM-1-8T-krok-po-kroku-GUIDE-v-0-3
-
[APU] 1.8T - demontaż kolektora ssącego
Żeby zdjąć kolektor ssący to musisz zdemontować tą metalową rurę powyżej kolektora przez którą płynie płyn chłodniczy,później ściągasz wtryski i kolektor,który jest przykręcony w połowie na imbusy a w połowie na nakrętki przynajmniej tak w AEB jest a są to podobne silniki.
-
nowe turbo a czerwony kolektor wydechowy i turbo
A ogólnie z mocą wszystko jest ok,pompuje tyle ile trzeba nic nie przerywa?
-
Problem przy przyśpieszaniu w Audi A4 B5 1.8T ANB
DV i N75 możesz wyciągnąć bo są to łatwe rzeczy do sprawdzenia.
-
Jaki olej polecacie
Zawsze leje motul 5w40 8100 x-cess i jest wszystko wporządku
-
[A4 B5 1.8T AEB] Po wrzuceniu na luz trzyma obroty
Problem rozwiązany, zasysał lewe powietrze przez dziurę w DV
-
Zawór DV w 1.8T
Dzięki wielkie,dowiedziałem się tego czego chciałem zamykam
-
[A4 B5 1.8T AEB] Po wrzuceniu na luz trzyma obroty
Czy przepuszczający zawór DV może mieć wpływ na to że obroty tak się zachowują po wrzuceniu na luz?? ?
-
Zawór DV w 1.8T
Powracam do swojego pytania czy mogę wstawić zawór DV z numerem od RS6 i wszystko będzie działać bo niechcę później jakichś cyrków.Auto mam w serii 150km
-
Zawór DV w 1.8T
Sorry nie znalazłem u siebie nic podobnego.
-
Zawór DV w 1.8T
Przyjrzę się u siebie w AEB czy może gdzieś taka śruba jest i Ci napiszę.
-
Przekaźnik tyka klakson nie działa
Sprawdziłem ten przekaźnik jak mówiłeś i nic z tego.
-
Zawór DV w 1.8T
Czyli jednak brać ten N? Jest tu jakaś różnica bo nie chcę później klopotów jakichś z mocą czy obrotami dla tego się pytam
-
Przekaźnik tyka klakson nie działa
Stawiam na to że załatwiła to jakaś mysz bo miałem taki problem też z pompką od spryskiwaczy szyby przedniej gdzie kable byly poszarpane i znalazłem je w jednym z nadkoli. Styki napewno są ok,do przekaźnika sygnał dochodzi bo słychać jego tykanie.
-
Przekaźnik tyka klakson nie działa
Przy wtyczce sprawdzalem i siedzi dobrze,gdzieś musi to być pomiędzy i chciałem zapytać dokładnie którędy to biegnie żebym nie musiał ściągać przykładowo zderzaka i nadkola.
-
Zerwane gwinty na turbinie
OK spróbuję, w etce podają że jest to M10x45
-
Przekaźnik tyka klakson nie działa
Mam do Was pytanie którędy przebiega instalacja od klaksonu w A4 B5 sedan bo prawdopodobnie mam gdzieś przerwę pomiędzy klaksonem a przekaźnikiem. Chcę dokładnie wiedzieć żeby dużo rzeczy nie ściągać.
-
Zerwane gwinty na turbinie
Od dłuższego czasu zaczęło mi coś pierdzieć z pod maski i okazało się że wydmuchało uszczelkę pomiędzy kolektorem wydechowym a turbo. Postanowiłem odkręcić wszystko co mi przeszkadza i wziąść się za 3 śruby łączące kolektor z turbem. Okazało się że poprzedni właściciel dobrał chyba złe śruby (chociaż w etce się zgadzają) i po odkręceniu (bardzo ciężko szło) okazało się że końcówki śrub są zjechane do zera a gwinty w turbo prawdopodobnie uszkodzone. Co powinienem teraz zrobić? Gwintować to nie pęknie? I czy kupować śruby takie jak były oryginalne czy może przegwintować na swoje.
-
Zawór DV w 1.8T
Czy ten zawór już kwalifikuje się do wymiany? Na co dokładnie ma wpływ uszkodzony zawór DV? Jeżeli miałbym go wymienić to na jaki numer doradzili byście bo stary ma nr 058 145 710, według etki ma być 034 145 710B a gdzieś wyczytałem że ludzie wkładają od RS6 bo podobno jest trwalszy o nr 06A 145 710P. Z góry dzięki. https://www.youtube.com/watch?v=1T9SqoNBT34