Treść opublikowana przez chopin
-
Spoty wrocławskie
Niech sie wypowie Vbpl bo to jego auto , a co do pomocy innym to jak tylko moge to pomagam wiec mi tu Kajak nie pierdziel jak nie wiesz- bo wiekszość naszej dawnej grupy pożyczała ode mnie miernik lakieru totalnie za friko , jak ktoś z daleka zadzwonił z assistansa bo mu koło strzeliło to jechałem o 23 z pomocą , Niestandardowy - klubowicz- napisał nawet tutaj posta z prosbą o pomoc w ogarnieciu kół to nawet nikt mu nie odpisał tylko wszyscy zlali a ja sie znim na priv skontaktowałem i załatwiłem temat tylko nie pisałem tutaj bo mi rozgłos nie potrzebny, co chwile ktoś mi na priv pisze z prosbą o pomoc i pomagam bo wiedzą że mam ori vcdsa - wiec nie zgrywaj chojraka Kajak tylko załatw po mesku to co spierdzieliłeś
-
Spoty wrocławskie
Goldi , Kaju właśnie spierdzielił tą robote i teraz nie ma kto naprawić jego błędów , więc lepiej nie polecajcie na przyszłość bo niestety ale dolnośląskim Dominem to on nie jest
-
B6 DIVISION
siemanko Panie i Panowie kupię zadbane 1.8T Quattro w Avancie , czy może ktoś będzie niedługo myślał o sprzedaży ?
-
Spoty wrocławskie
Siemanko , kiedyś polecaliście jakiegos czlowieka co nabija klime , mozecie podrzucic ?
-
Spoty wrocławskie
Domin ma b7 na graty , wiec uderz do niego
-
Spoty wrocławskie
a masz serie ? jeśli tak to rób swapa na 320 - bedziesz mega zadowolony
-
Spoty wrocławskie
ja był bym chętny na lewy jak coś
-
Spoty wrocławskie
wiesz , tutaj w klubie raczej każdy chce igłe stan , przynajmniej ja , wole zapłacić drożej ale mieć pewność niż szukać na alle okazji za pół ceny i sie później wku... i bujać ze zwrotami koleś ma wszystko ładnie na półkach poukładane , wie gdzie co jest , a u niektórych jak byłem kiedyś to leżą części w jakiejś stodole w błocie itp
-
Spoty wrocławskie
Audiol na ul.opolskiej , obok Jetronika , bardzo zadbane czesci ma koles , kupowalem u niego kiere z b8 - igła stan
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
- [AVF] Blue Avant, H&R -35mm, 19", EDIT- pierwszy post
Kolorek ten co mój , autko piekne tylko teraz rezaj zewnetrznego S - line I bedzie wtedy jeszcze piekniejsze ??- Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
hybryda : A3 i A8 A8 to już wiesz tarcza z A8 pokrętło z A3 dziękuje bardzo , moje oczko w głowie- Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
mały apdejt : bardzo cieszy taki modzik- Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
mały updejcik z wakacji- Spoty wrocławskie
Zjeżdżałem z estakady i widzialem jak juz w kącie wycierałeś fure ? Jak chcesz , to pokaże Twojej żonie jak ma wyglądać Twoje auto ? Co do modów - pomoge - zderzak i spryski to nie problem pod bixa - rezałem już sporo takich wiec to nie jest klopot - trzeba tylko chcieć ??- Spoty wrocławskie
Toskańczyk widziany dzis na myjce na krakowskiej ? Panie rób z przodu grila S4 , zobacz sobie u mnie w temacie jak to wyglada i pomysl nad bixami bo to co masz w ogole nie swieci ? A jeszcze po zmianie soczewek na b8 to juz w ogole jest inna bajka ?- Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Malowałem na srebrno - wszyscy mowią zeby dać żółte albo złote ale jakoś sie nie zdecydowałem ? Jak bedziesz potrzebował pomocy przy jakis modach to pisz ?- Mauritius Blue Metallic AVF - S-line
Toskańczyk , kolor ten sam co u mnie , wsio pięknie tylko rezaj teraz Bi-xenon i spryski zobaczysz jaka bedzie różnica- Spoty wrocławskie
pierwszy na nowym forum :P:P:P- Spoty wrocławskie
tak żeby trochę rozładować negatywną atmosferę, DUŻO UŚMIECHU I RADOŚCI W NOWYM ROKU i żeby wasze dzieci nie chorowały- Spoty wrocławskie
wieczorem bielany wrocławskie , masz numer w asistansie to dzwoist 2016 - 10:56, napisał: Wieczorem to o 19 czy 22 bo nie wiem czy córy tron przekładać) po 22- Spoty wrocławskie
wieczorem bielany wrocławskie , masz numer w asistansie to dzwoń wracam do żywych jak się uda, podjadę w weekend na spota, kupiłem tydzień temu C6 ;-) Banan trzeba fure opić :P:P- Spoty wrocławskie
ja mam fabryczne wyjmaki- Spoty wrocławskie
Jest ale koszt naprawy może przewyższyć wartość wzmacniacza. W kostce natomiast należałoby wymienić piny przed wpięciem w nowy wzmacniacz. jak piny zaśniedziałe przy wzmaku to i kostka wpinana od wiązki do wymiany , bo nawet jak założy nowy wzmak to nie zagra czysto, ostatnio gdzieś u nas w dziale sprzedam był wzmak z kostką do wzięcia całkowicie nieopłacalne , szukaj nowego wzmaka z kostą i sobie przelutujesz przewody i wszystko na nowo ruszy- Spoty wrocławskie
siemanko , nie szuka ktoś zimówek 15' ? leżą i miejsce zabierają https://www.olx.pl/oferta/michelin-alpin-a4-zima-felgi-jak-nowe-tylko-3-tys-przebiegu-CID5-IDitFC7.html?action=show&id=273045527&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-[id1]-20161101-[diplayLink]-54443387@1-20161101203406 - [AVF] Blue Avant, H&R -35mm, 19", EDIT- pierwszy post