Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. Nelson jest sprawa Ten civic co szfagierka tydzień temu sarne przyjeła na mache bedzie chyba do złomowania bo nie opyla sie jej już robić , ile za coś takiego dasz ?
  2. dzień dybry
  3. ok to kimka i do rana
  4. Cwiara podrzuc skąd i jaki ten moduł dvbt co masz ?
  5. no to Pany za tydzień organizować się do mnie na wieczorek "żegnamy lato na bogato"
  6. jak dasz całą książkę kopiuj na sim i ustawisz odczyt w telefonie z sima i tel to łyknie Ci do fisa
  7. no kurcze ja Cie zapraszałem na góre co by opić od razu żeby nie było że trzeźwy wracasz ode mnie :grin: ale nie chciałeś to co poradze
  8. szczurek na gume cza uważac :grin: Chopin no problem Zeby taki grubas sie uj***ł to szok. ale połatali pokleili i smiga. Tera tylko cza opic to furtkie coby nie odpadła Cwiara masz u mnie dobrą łyche chyba że wolisz browca albo wóde no problem , zapraszam serdecznie ---------- Post dopisany at 01:06 ---------- Poprzedni post napisany at 01:05 ---------- Oca odbijemy za tydzień
  9. Goldik Twoje zdrowie poszło od.wszystkich na weselu Chopin rzuć ile chcesz jeszcze... popytam tyle samo co ostatnio było by idealnie , ale jak bedzie mniej to też sie nie obraże
  10. Kpl bose czy same glosniki? Napaćkane z japca kaja ja miałem fabryczne bose tylko z racji iż jestem muzyk/akustyk to powoli zaczynałem słyszeć pogarszanie jakości dźwięku i rypnąłem nowy komplecik głośników z B7 , a wzmaka troszku podciągnąłem , powymieniałem nowe lepsze tranzystorki i śmiga ---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ---------- A choooy wie... najpierw myslalem ze sie spalil...ale to chyba poczatki rat`a. Goldik stówaaaaa! Arek a Ty byś nie skołował jeszcze paru butelek ?
  11. Cwiara jeszcze raz mega wielkie dzięki ! :hi: już wszystko złożyłem podpiąłem i śmiga po staremu Głośniki Bose z B7 też już on board i zapierdzielają nieźle :banan:
  12. Ale żeś się uczepił narazie bida piszczy ależ dzisiaj pięknie a kto powiedział że u Ciebie ? możemy u mnie zrobić pożegnanie jest gdzie spać
  13. Powinieneś się cieszyć Oca kiedy robimy zakończenie lata ?
  14. Chopin, skoro Karol będzie miał za darmo. To Tobie będą musieli zapłacić, żebyś miał taniej:grin: :grin: Od dzisiaj Chopin mianuję Cię skarbona ---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ---------- i nie wytrzymał...musiał zyebać zabawę a taką bekę miałem a to ciekawe , bo Jacek twierdzi co innego Ja też swoim klientów wszytko mówię co chcą wiedzieć ---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ---------- Czasami to jesteś taki śmieszny, że aż żałosny. tak ja Ty ---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ---------- sie robi dopiero , trzeba czekać 2 tygodnie żeby kończyć , ale tak naprawde to w zimie bedzie git
  15. Chopin, skoro Karol będzie miał za darmo. To Tobie będą musieli zapłacić, żebyś miał taniej:grin: :grin: Od dzisiaj Chopin mianuję Cię skarbona ---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ---------- i nie wytrzymał...musiał zyebać zabawę a taką bekę miałem a to ciekawe , bo Jacek twierdzi co innego
  16. Hornet , ale Ty pierdzielisz od rzeczy
  17. no to jak chcesz sie zakładać jak nie masz jak udowodnić ? jak Ty jeździłeś B6 to ja jeździłem B5
  18. żeby to udowodnić musisz pokazać najpierw swój wykres i rachunek za swój program :grin:
  19. ojjj ale ja nie widziałem, żebyś się witał w na klubowym forum... dodatkowo nie wrzuciłeś załączników... będzie kocówa ---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ---------- Dzwoniłeś??? i co zapłacisz 2 razy mniej niż ja ??? :polew: pół nocy nie mogłem spać z tego dowcipu jeszcze nie dzwoniłem ale zapewniam Cię że napewno zapłace mniej niż Ty bo ja mam ładniejszą audiolke niż Ty :facepalm: Jak ja jeździłem B6 to Ty obrałeś od rodziców na miesięczny Idę o skrzynę łychy, że zapłacisz więcej.... Szczurek powiedz Panu Hornetowi na czym kwestia polega
  20. ojjj ale ja nie widziałem, żebyś się witał w na klubowym forum... dodatkowo nie wrzuciłeś załączników... będzie kocówa ---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ---------- Dzwoniłeś??? i co zapłacisz 2 razy mniej niż ja ??? :polew: pół nocy nie mogłem spać z tego dowcipu jeszcze nie dzwoniłem ale zapewniam Cię że napewno zapłace mniej niż Ty bo ja mam ładniejszą audiolke niż Ty
  21. Cwiara poszło PW a tak poza tym to AHOOJ Panowie
  22. łooo k**wa, tydzień chlania jak przybędziesz to stawiam
  23. no i sprzedałem saaba
  24. Bądź spokojny pewnie się pojawi za chwilę....... jestem pomożemy , tylko że najpredzej w sobote krystian pw poszło
  25. ktoś ostatnio pytał o opony bieżnikowane , to prosz ja bym tego nigdy nie założył

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.