Treść opublikowana przez chopin
-
Niepokojące stukanie przy odpalaniu - co to może być ?
dzięki za podpowiedź , jutro postaram się jeszcze dla pewności umieścić filmik jak brachol przyjedzie w końcu wozem ---------- Post dopisany 17-01-2013 at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany 15-01-2013 at 23:21 ---------- na filmiku nie słychać tego o co pytałem , wiec trzeba cosik wymyśleć , albo musze lepszy sprzet do nagrywania złapać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eee tam, Goral moze nawet wiecej Przypomnialo mi sie wlasnie jak kiedys na zlocie w Pile dmuchnalem nad ranem w niedziele 3,8 promila, a czulem sie trzezwy to chyba alkomat sie zepsuł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to bylo a propos tego co Boberek mi powiedział wczoraj , czytaj uważnie Hornet ! Wrocław to inny klimat inni ludzie i we Wrocławiu wszystko jest lepsze ---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ---------- :facepalm:ja pierdo...le jeszcze nie widziałem twojej gęby a już jej nie lubię :facepalm: chyba z tolerancja u mnie coś nie teges :grin::grin: jak nie widziałeś jak widziałeś , chyba że po pijaku przyjechałeś na spota ja widziałem , rozmawiałem i pamiętam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bardzo długo ale co najważniejsze !!! wypili tyle coli z wielkiiej dolewki że ich tak zmuliło że nawet papieroska nie było od razu :grin: tylko po dłuuuugiej przerwie , a brzuszki to mieli .... ---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- Mam vaga mam vaga , bedą spoty z vagowaniem :) ---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- ale w nawiązaniu do tego co pisaliście i do tego co mi Boberek na spocie opowiedział wpadłem na taki pomysł że od tych wszystkich którzy bedą pierwszy raz i których nie bedziecie znali bede kasował 3 dychy żeby nie myśleli sobie:P:P:P a stali bywalce oczywiście full packiet za friko a przepraszam jeszcze góral bedzie miał podwójną stawke czyli 6 dych
-
KUPNO SILNIKA 2.0tdi - CZY DA SIĘ UNIKNĄĆ LOTERII ?
jak sie kupuje auto od polskiego handlarza to nie ma opcji żeby nie było skręcone z 300-500 tys km. Nikt za takie pieniądze w niemcach czy gdziekolwiek indziej nie sprzedaje takich samochodów jak to w polsce j**ani handlarze ustawili rynek - a4 b6 2004 rok za 20 tys zł. JA jechałem sam po autko do niemiec za całe zdrowe i z przebiegiem 203 tys musiałem zapłacić 9000 euro , ale auto w takim stanie że jeszcze nic nie robiłem przy nim oprócz wymiany filtrów i oleju. Kolega sie ze mnie śmiał że za te pieniądze mogłem kupić takie auto jak on czyli paska b6 z 2007 oczywiście 2.0 TDI 140 KM z przebiegiem 137 tys. I kur... pojechał na wakacje do Chorwacji i już nie wrócił autem jak mu głowica jebnęła... ot co ... i nie pisałem swoich komentarzy złośliwie tylko własnie poparte takimi doświadczeniami. ---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- życze koledze przecież jak najlepiej żeby zrobił na tym silniku namet i milion kilometrów, ale mam znajomego w vw i powiedział że powyżej 2005 roku auta już były produkowane i programowane tak zebt przy jakiś konkretnych kilometrach coś sie zjebało i strzeliło , bo sprzedaż nowych samochodów w ostatnich latach radykalnie spadła i muszą zarabiać z serwisów. pozdrawiam serdecznie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i tak nie pobijecie Boberka i Kokosa na spocie w pizzy hut z coca colą :P:P
-
Spoty wrocławskie
O imieninach zasadnicza różnica pezepraszam zwracam honor
-
KUPNO SILNIKA 2.0tdi - CZY DA SIĘ UNIKNĄĆ LOTERII ?
ale tym bardziej sie dziwie forumowiczom którzy przecie ogarniają temat , a jak nie to niech poczytają , tyle info jest o tych 2 litrówach że to padaki i dalej ludzie przekorni , kup chłopie 1.9 AVF i nic nie bedziesz przy nim robił tylko olej i filtry wymieniał, najlepsze fury na forum są stuningowane właśnie z 1,9
-
Pielegnacja skory
wyslij do leather-centrum , dzisiaj kokos na spocie mówił że zrobili renowache jak na nówke salon
-
KUPNO SILNIKA 2.0tdi - CZY DA SIĘ UNIKNĄĆ LOTERII ?
ja piernicze wszyscy ogarnieci wiedzą że najlepsze są 1,9 , po co cudować i grać w ruletke , nie lepiej od razu kupić pożądny silnik nie do zajechania? po co kupowac 2.0 skoro wiadomo że to poracha ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zapytaj kokosa ile dzisiaj wypił na spocie albo Boberka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:facepalm: no comment ...:facepalm:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a jak za tydzień też nie bedzie waga to też nie przyjedziecie ? :decayed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a vaga dzis nie bedzie bo siemian nie przysłał jeszcze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
góral a gdzie Ty to przeczytałeś ?
-
Niepokojące stukanie przy odpalaniu - co to może być ?
to 8 razy takie cusik to troszkęgrosza wyjdzie
-
Spoty wrocławskie
a tak nie całkiem dawno hornet sie smiał że ktoś nie przyjedzie na spota bo zapomniał o urodzinach a sam nie przyjechał :P:P:P:P:P:P:decayed: ---------- Post dopisany at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ---------- Emay bierz dzicko na sanki póki śnieg leży
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany to gdzie sie w koncu spotykamy ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no bede dzisiaj na spociku przyjeżdżajcie , porezamy i JD wypijemy ---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ---------- Poziek jak kurna pisałem do Ciebie w sprawie BT to żeś nawet kropki nie odpisał ! i w końcu Domin zaproponował pomoc , a teraz taki chetny ---------- Post dopisany at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ---------- to w końcu gdzie ten alarm montować w wawie ? macie jakiś zaufanych ludzi ? podpowiedzcie proszę ---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ---------- Flyer już odpisał - dzięki
-
czy jest różnica miedzy wzmakiem BOSE z Avanta a z SEDANA ? B6 - PILNE
koledzy tak jak w temacie , czy jest jaka kolwiek różnica miedzy samym wzmacniaczem Bose z avanta a z Sedana ? potrzebuje wymienić wzmaka u siebie w avancie bo mi sie zalał i nie wiem czy moge kupić na formu od sedana ? prosze o pomoc i dziekuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to jak już przeglądam to napisze tutaj , koledzy Ci bardziej doświadczeni - gdzie w warszawie polecacie założyć alarm do mojej b6? i raczej nie pod kluczyk tylko z osobnym pilotem ? bedziemy rezac z dominem rns-a a to już bedzie kusiło oko wiec trzeba założyć wyjke
-
Niepokojące stukanie przy odpalaniu - co to może być ?
a mniej wiecej jaki koszt wchodzi w gre ? ile trzeba kaski przygotować jesli by to było to o czym piszesz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no tak macie racje ale ja nie prosilem o zvagowanie bo miałem taki kaprys i chciałem zobaczyc czy wszystko jest cacy tylko konkretnie wtedy jak mi wywaliła kontrolka silnika i troche to wzbudziło niepokój. w warszawie sie nie mogłem nikogo doprosić , we WrocLOVE w niedziele za pierwszym podejściem kolega sprawdził , zczytaliśmy błedy , hornet dostał numer błędu i od razu powiedział o co chodzi i co to za błąd ... i wydaje mi się że to jest jak najbardziej prawidłowy obraz spota , a kto obserwuje i jeździ to widzi że odkąd sie zarejestrowałem na forum to nie opuściłem żadnego spota (w wawie) we Wrocku zależy czy wracam na Weekend ---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ---------- Hornet kup dziecku sanki !!! nie żałuj - sam sie ślizgasz (wozem ) a dziecku ni dasz poszaleć ?
-
Niepokojące stukanie przy odpalaniu - co to może być ?
przy kazdym z tym że rano po postoju i na zimnym to stykot przy odpaleniu jest dużo głośniejszy i bardziej odczuwalny , jak jest dogrzany to też jest stukot i trzęsie budą ale trochę słabiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
był tylko na tydzień