Treść opublikowana przez sharg
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dzieki za hiper-szybkie info, maila juz wyslalem. Pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam, mam takie pytanko spoza tematu. Ostatnio na spocie na Podpromiu byl Avant zdaje sie 1.9TDI i mial rury zamiast wezy gumowych od intercoolera. Macie moze jakis namiar na wlasciciela tego auta? Interesuja mnie wlasnie te weze ktore mam nadzieje nie sa mu juz potrzebne
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie ma ryzyka ze cos bedzie na Stali i parking pod Biedronka bedzie pelny?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pytam bo troche sie spoznilem i szukalem was. Nawet dzwonilem do GM, ale nie odbieral
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To tam byliscie miesiac temu?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja dzis sie wybieram na spota. I moze uda mi sie kolege z B5 Avantem przyprowadzic, ktorego to osobiscie zarazilem swoim skromnym wozem
-
[ALL] Roczny rachunek za jazde na swiatlach cala dobe
Kto zyskal, a kto stacil. Polecam: http://www.pochmara.yoyo.pl/publicystyka/kurp-045.php
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To pewnie i ja przyjade. Wypatrywac srebrnego Avanta.
-
Bass w Avancie B5 '99
Czyli Nokie odradzasz? Czy te seryjne podlacze pod radio blaupunkta z wyjsciem chinch?
-
Bass w Avancie B5 '99
Chodzi mi o porade na temat basu w Avancie B5 '99. Zmienilem niedawno seryjne glosniki z przodu na http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178,179&kid=179&pid=1095 zaplacilem 5 stow i ciagle brakuje mi basu. Wszelkiego rodzaju tuby, skrzynie i inne zasmiecajace bagaznik wynalazki odpadaja. Chodzi mi o cos czego nie bedzie widac, a bedzie dobrze grac, stad moje pytanie: czy jest sens montowac oryginalny glosnik basowy w nadkolu, czy moze lepiej kupic cos pod siedzenie, a moze zlecic komus montarz glosnikow i wytlumienie klapy bagaznika? Poardzcie mi co najlepiej sie sprawdzi, jakie przyblizone koszty, bo w Essie gdzie montowalem glosniki pewnie znowu ozenia mi cos na czym tylko oni zarobia. [br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 20:35 _________________________________________________Myslalem o czyms takim: http://allegro.pl/item328530026_blaupunkt_thb_200a_nowy_sklep.html albo takim: http://allegro.pl/item332420965_nowosc_aktywny_subwoofer_boschmann_zobacz_.html zamontowanym pod siedzeniem pasazera z przodu, lub nad jego nogami, no chyba ze w nadkolu bagaznika. A moze wystarczy seryjny glosnik basowy http://allegro.pl/item328011022_subwoofer_aktywny_audi_a4.html Nikt z forumowiczy nie ma zadnych doswiadczen z wyzej wymienionymi sprzetami?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, od miesiaca jestem posiadaczem srebrnego A4 B5 Avant '99 1.9TDI. Organizujecie jakies spoty w Rzeszowie? Bo mam kilka pytan apropos Audi.