Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sharg

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sharg

  1. Dzieki za hiper-szybkie info, maila juz wyslalem. Pozdrawiam
  2. Witam, mam takie pytanko spoza tematu. Ostatnio na spocie na Podpromiu byl Avant zdaje sie 1.9TDI i mial rury zamiast wezy gumowych od intercoolera. Macie moze jakis namiar na wlasciciela tego auta? Interesuja mnie wlasnie te weze ktore mam nadzieje nie sa mu juz potrzebne
  3. Nie ma ryzyka ze cos bedzie na Stali i parking pod Biedronka bedzie pelny?
  4. Pytam bo troche sie spoznilem i szukalem was. Nawet dzwonilem do GM, ale nie odbieral
  5. To tam byliscie miesiac temu?
  6. Ja dzis sie wybieram na spota. I moze uda mi sie kolege z B5 Avantem przyprowadzic, ktorego to osobiscie zarazilem swoim skromnym wozem
  7. Kto zyskal, a kto stacil. Polecam: http://www.pochmara.yoyo.pl/publicystyka/kurp-045.php
  8. To pewnie i ja przyjade. Wypatrywac srebrnego Avanta.
  9. Czyli Nokie odradzasz? Czy te seryjne podlacze pod radio blaupunkta z wyjsciem chinch?
  10. Chodzi mi o porade na temat basu w Avancie B5 '99. Zmienilem niedawno seryjne glosniki z przodu na http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178,179&kid=179&pid=1095 zaplacilem 5 stow i ciagle brakuje mi basu. Wszelkiego rodzaju tuby, skrzynie i inne zasmiecajace bagaznik wynalazki odpadaja. Chodzi mi o cos czego nie bedzie widac, a bedzie dobrze grac, stad moje pytanie: czy jest sens montowac oryginalny glosnik basowy w nadkolu, czy moze lepiej kupic cos pod siedzenie, a moze zlecic komus montarz glosnikow i wytlumienie klapy bagaznika? Poardzcie mi co najlepiej sie sprawdzi, jakie przyblizone koszty, bo w Essie gdzie montowalem glosniki pewnie znowu ozenia mi cos na czym tylko oni zarobia. [br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 20:35 _________________________________________________Myslalem o czyms takim: http://allegro.pl/item328530026_blaupunkt_thb_200a_nowy_sklep.html albo takim: http://allegro.pl/item332420965_nowosc_aktywny_subwoofer_boschmann_zobacz_.html zamontowanym pod siedzeniem pasazera z przodu, lub nad jego nogami, no chyba ze w nadkolu bagaznika. A moze wystarczy seryjny glosnik basowy http://allegro.pl/item328011022_subwoofer_aktywny_audi_a4.html Nikt z forumowiczy nie ma zadnych doswiadczen z wyzej wymienionymi sprzetami?
  11. Witam wszystkich, od miesiaca jestem posiadaczem srebrnego A4 B5 Avant '99 1.9TDI. Organizujecie jakies spoty w Rzeszowie? Bo mam kilka pytan apropos Audi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.