Treść opublikowana przez Damian
-
Piłka nożna
Widzialem to.....mistrzowskie Btw. Strajku nie bedzie w La Liga Napoli - Sevilla i beszie HiszPanski superpuchar Europy
-
Piłka nożna
Hyhyhy Barca - Juve
-
Piłka nożna
Sa nieaamowici
-
Piłka nożna
Ten dalej o kryzysie Chelsea
-
Piłka nożna
No i? Tylko Barca ma dlugi? Nie wiem jaki bedzie wynik ale to widac ze Juve sje nie wystraszylo.....i dobrze
-
Piłka nożna
Taki mecz z komentatorem Twaro - marzenie ;-)
-
Piłka nożna
Ale te kontry
-
Piłka nożna
Biedny Bayern....
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
Stawiam na 2-1
-
Piłka nożna
Wystarczy ze Bayern strzeli gola na poczatku meczu i pod koniec pierwszej polowy i bedzie ciekawie. Choc jestem pewien ze Bayern nie awansuje
-
Polećcie skutecznego windykatora
Podepne sie pod temat bo mi koles wisi ponsd 30tys a bratu pomad 150tys.
-
Zamknięte serwery "filmowe"
U mnie nie bangla
-
Piłka nożna
Ten cały podział miał uratować Hiszpańskie kluby przed bankructwem więc o co im chodzi? Nie czaje tego. Wiadomo.....FCB i RMCF stracą natym najbardziej ale skoro w Angli to działa to czemu w Hiszpani miało by być inaczej?
-
Piłka nożna
Czytałem o tym strajku.....japier@#$e to jest chore, cała Hiszpańska federacja jest chora. I pomyśleć, że chodzi o podział praw telewizyjnych....żenada
-
Piłka nożna
Nawet jesli za tydzien Barca wtopi z Atletico to raczej bedzie miala majstra http://sport.wp.pl/martykul.html?kat=1744&wid=17524881
- Piłka nożna
-
Prośba o identyfikację rzeczy czyli kto wie co to jest ?
Chlopie skad ty bierzesz te wynalazki?
-
Piłka nożna
2 Boateng hahaha
-
Piłka nożna
Dostac w plecy z mozdzierza
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
Lubisz Dnipro?
-
Piłka nożna
No ciekaw jestem bardzo
-
Piłka nożna
Jarek Kuzniar z TVN24 to ma kompleksy ze japierdu. Po kazdej porazcd Realu sie rzuca jak zly
- Piłka nożna