Treść opublikowana przez Damian
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Medal of Honor Allied Assault in da hałs
Chyba nie ten dział ;-)
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Panowie nie zawsze da się utrzymać ciągły, wysoki poziom. Tak jak z jazda po torze. Czasami trzeba zwolnić okrążenie po to żeby w następnym przyjebać i miejmy nadzieję że tak będzie z 20ta seria
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Nadal uważasz że przeniesiesz firmę na Cypr?
-
Piłka nożna
Moim zdaniem Juve jest mocne a w obronie są zgrani jak mało kto nie mówiąc kto stoi między słupkami ;-) Takie moje zdanie. Juve to typowo włoska drużyna. Potrafią się zmotywować też porządnie. Wcale się nie zdziwie jeśli przejdą Bayern ale to są być może zbyt daleko wysunięte wnioski. We will see ---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ---------- Swego czasu Mourinho gadał że nie chciał by trafia na nich w fazie pucharowej:wink:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Kwestia gustu. Dla mnie 1 ;-)
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jedziemy
-
Piłka nożna
Toś doj**ał
-
Piłka nożna
Juve ? Ty mówisz poważnie czy jaja sobie robisz?
- Piłka nożna
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
Cyfra + 304. Będzie jakiś mecz tylko nie wiem jaki
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
Kaju co powiesz na temat planów?
-
Piłka nożna
Będzie mecz
-
Gran Turismo 5
Dobry koles
-
Piłka nożna
Kamyk :grin:
-
Piłka nożna
:polew::polew: Pamiętam jak po kontrowersyjnym meczu 1/2 finału LM w 2009 roku na Stamford Bridge pomiędzy Chelsea a Barceloną Jose Mourinho wytykał na konferencjach prasowych Guardioli dużą dozę szczęścia i sprzyjanie przez sędziego. Dodał też, że na miejscu trenera katalończyków wstydził by się w taki sposób wygrać Ligę Mistrzów. Więc się pytam teraz (po meczu Man UTD - Real Madryt) Panie Jose!!!!! Nie jest Panu wstyd?????? :decayed::decayed:
-
zespól na wesele
- Piłka nożna
- Piłka nożna
Jak tylko Real na piłkę po stronie Ronaldo to odrazu potrojone krycie- Piłka nożna
Ode mnie też. :-)- Piłka nożna
- Piłka nożna
Masakra :decayed: