Treść opublikowana przez radzio93
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Cześć Proszę o rozkodowanie VIN WAUZZZ8K0FA116015 Dziękuje z góry !
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Podasz nazwę podkładu i farby której używasz??
-
1.9TDI Avf 130km seria. Zerknijcie na logi
Witam, Przedstawiam logi z mojej a4 b6 prośba o analize logów DYNAMICZNE: Grupa 013, 020: http://vaglog.pl/log_231261.html Grupa 011, 020: http://vaglog.pl/log_231262.html Grupa 010, 020: http://vaglog.pl/log_231263.html Grupa 003, 020: http://vaglog.pl/log_231265.html Grupa 001, 002, 003: http://vaglog.pl/log_231266.html STATYCZNE: Grupa 007, 002, 003: http://vaglog.pl/log_231264.html EGR zaślepiony jakby co
-
Drgania poduszki w kierownicy ...przerabiał ktoś to już ?
Witam wszystkich Czy ktoś już miał taki problem że mu poduszka drgała w kierownicy na nierównościach ? Strasznie jest to irytujące jak to drży podczas jazdy a drogi mam kiepskie obok domu. Na równej powierzchni tego nie słychać. Na początku myślałem ze to coś innego ale wyjąłem poduszke zatelepałęm nią kilka razy i faktycznie coś tam drży, takie niby mało istotne ale strasznie wkurza jak się jeździ. Dzięki z góry za jakieś sugestie i odpowiedzi
-
Obszywanie elementów wnętrza skóra.
Jak najbardziej polecam ! robota profi !
-
Wiązka elektryczna do żarówki H7. Można to dokupić ?
Witam ! Czy można dokupić i jeśli tak to ktoś wie gdzie wiązkę elektryczną z tą taką kosteczką w ktorą wpina się zwykłą żarówke H7 ? Żarówka słabo się trzyma i mam wrażenie że w tym miejscu przepala ( 3 żarówki w ciągu miesiąca się spaliły) Pozdrawiam
-
Nie wchodzą biegi ! Pomocy
Jednak padło sprzęgło ... dziwne że tak od razu ale jednak. Wpadło nowe LUKa Można zamknąć
-
[ ALL B6 ] A4 AVANT by Tomi..BRD..FMIC..Eibach Pro Kit..Heble 320/288
Jakie mody poza wirusem że 400 Nm pękło ? Jaką masz turbine ?
-
Nie wchodzą biegi ! Pomocy
Witam Panowie dziwna sprawa dziś podczas jazdy wrzuciłem niestety za wysoki bieg i auto zgasło ... Po odpaleniu jechało ok ale po chwili biegi zaczeły ciężko wchodzić. Gdy dojechałem do domu to jedynki nie mogłem juz wogóle wrzucić a inne biegi wchodziły ciężej. Auto postało pół dnia i znów biegi wchodziły ok ( na zgaszonym silniku) zapaliłem wrzucam jedynke a tu dalej to samo ... nie moge wbić jedynki ... Co to może być ? Czy to coś z wybierakiem ? Bo sprzęgło jest niby ok bierze tak samo jak brało nie stuka nie puka ... Wybierak ? jakieś tulejki na wybieraku ?
-
Kontakty gdzie kto pracuje ! Podkarpacie
Ja dorabiam w zakładzie obróbki galwanicznej cynkowanie białe żółte fosforanowanie czernienie chromowanie jakby ktoś coś to pisać !
-
AVF Turbo
a po dobrym strojeniu nie da się tego laga od dołu zmniejszyć ?
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
Zgadza się listwy dodały uroku ! działaj dalej !
-
Kto ogarnia Vaga i pomoże usunąć błąd poduszki ?
gdzies czytałem kiedys ze jesli kluczyka sie nie wyjmię ze stacyjki od razu przy zdejmowaniu kiery to wyrzuca błąd wiec raczej to bylo przyczyną :/ poducha jest podpieta tak jak była
-
Kto ogarnia Vaga i pomoże usunąć błąd poduszki ?
Kolego odezwe sie na priv chociaz wolałbym troszke wcześniej niz na początku sierpnia
-
Kto ogarnia Vaga i pomoże usunąć błąd poduszki ?
mam kabel do tej pory działał a teraz ni jak nie wykrywa mi interface'u nie wiem co jest grane ;/ Pewnie kabel chinol i sie spieprzył już
-
Kto ogarnia Vaga i pomoże usunąć błąd poduszki ?
A skad jesteś ? Riczmond a gdzie to
-
Znajdzie się ktoś kto ogarnia Vaga i pomoże usunąć błąd poduszki ?
Okej postaram sie zjawic
-
Kto ogarnia Vaga i pomoże usunąć błąd poduszki ?
Witam jak w temacie poszukuje kogoś kto ma sprzęt do tego ( mój nie jest chyba do tego najepszy :/ ) i mógłby mi to ustrojstwo usunąc :kwasny wymieniałem kierownice i zapomnialem wyjąc kluczyka od razu i został mi błąd na wyświetlaczu Będe bardzo wdzięczny
-
Avancik by Radzio A4 B6 1.9 TDI AVF Rs6 17" in progress ....
Przyszła kiera od kolegi Reggi profi robota polecam:wink: Juz siedzi w aucie jutro jakieś lepsze foto
-
Znajdzie się ktoś kto ogarnia Vaga i pomoże usunąć błąd poduszki ?
Witam jak w temacie poszukuje kogoś kto ma sprzęt do tego ( mój nie jest chyba do tego najepszy :/ ) i mógłby mi to ustrojstwo usunąc :kwasny wymieniałem kierownice i zapomnialem wyjąc kluczyka od razu i został mi błąd na wyświetlaczu Będe bardzo wdzięczny
-
Geometria się zacina
Jak sie geometria przycina to zapewne wskakuje auto w tryb awaryjny
-
prośba o przeanalizowanie logów dynamicznych
Przez te durne kabelki masz autko teraz jak nowe ;P tyle części nowych
-
PMW S4 B6 Avant 03
Autko mistrzostwo ! i jak tam sie ten meeting z rs4 b5 zakończył ? była jakaś dłuższa kreska ?
-
[ALL B6] Zwykłe A4/b6 AKE
nieźle to wygląda tą rączka i podłokietnik nic czerwona robi robotę gdzie to obszywałeś ? u kolegi Reggi ?
-
jaki kolor foteli zalozyc
Ciężko będzie doradzić bo to kwestia gustu ale chyba bezpiecznie będzie czegoś czarnego poszukać