Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radzio93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radzio93

  1. Cześć Proszę o rozkodowanie VIN WAUZZZ8K0FA116015 Dziękuje z góry !
  2. Witam, Przedstawiam logi z mojej a4 b6 prośba o analize logów DYNAMICZNE: Grupa 013, 020: http://vaglog.pl/log_231261.html Grupa 011, 020: http://vaglog.pl/log_231262.html Grupa 010, 020: http://vaglog.pl/log_231263.html Grupa 003, 020: http://vaglog.pl/log_231265.html Grupa 001, 002, 003: http://vaglog.pl/log_231266.html STATYCZNE: Grupa 007, 002, 003: http://vaglog.pl/log_231264.html EGR zaślepiony jakby co
  3. Witam wszystkich Czy ktoś już miał taki problem że mu poduszka drgała w kierownicy na nierównościach ? Strasznie jest to irytujące jak to drży podczas jazdy a drogi mam kiepskie obok domu. Na równej powierzchni tego nie słychać. Na początku myślałem ze to coś innego ale wyjąłem poduszke zatelepałęm nią kilka razy i faktycznie coś tam drży, takie niby mało istotne ale strasznie wkurza jak się jeździ. Dzięki z góry za jakieś sugestie i odpowiedzi
  4. Jak najbardziej polecam ! robota profi !
  5. Witam ! Czy można dokupić i jeśli tak to ktoś wie gdzie wiązkę elektryczną z tą taką kosteczką w ktorą wpina się zwykłą żarówke H7 ? Żarówka słabo się trzyma i mam wrażenie że w tym miejscu przepala ( 3 żarówki w ciągu miesiąca się spaliły) Pozdrawiam
  6. Jednak padło sprzęgło ... dziwne że tak od razu ale jednak. Wpadło nowe LUKa Można zamknąć
  7. Jakie mody poza wirusem że 400 Nm pękło ? Jaką masz turbine ?
  8. Witam Panowie dziwna sprawa dziś podczas jazdy wrzuciłem niestety za wysoki bieg i auto zgasło ... Po odpaleniu jechało ok ale po chwili biegi zaczeły ciężko wchodzić. Gdy dojechałem do domu to jedynki nie mogłem juz wogóle wrzucić a inne biegi wchodziły ciężej. Auto postało pół dnia i znów biegi wchodziły ok ( na zgaszonym silniku) zapaliłem wrzucam jedynke a tu dalej to samo ... nie moge wbić jedynki ... Co to może być ? Czy to coś z wybierakiem ? Bo sprzęgło jest niby ok bierze tak samo jak brało nie stuka nie puka ... Wybierak ? jakieś tulejki na wybieraku ?
  9. Ja dorabiam w zakładzie obróbki galwanicznej cynkowanie białe żółte fosforanowanie czernienie chromowanie jakby ktoś coś to pisać !
  10. radzio93 odpowiedział(a) na endriuu temat w Audi A4 B6/B7
    a po dobrym strojeniu nie da się tego laga od dołu zmniejszyć ?
  11. Zgadza się listwy dodały uroku ! działaj dalej !
  12. gdzies czytałem kiedys ze jesli kluczyka sie nie wyjmię ze stacyjki od razu przy zdejmowaniu kiery to wyrzuca błąd wiec raczej to bylo przyczyną :/ poducha jest podpieta tak jak była
  13. Kolego odezwe sie na priv chociaz wolałbym troszke wcześniej niz na początku sierpnia
  14. mam kabel do tej pory działał a teraz ni jak nie wykrywa mi interface'u nie wiem co jest grane ;/ Pewnie kabel chinol i sie spieprzył już
  15. A skad jesteś ? Riczmond a gdzie to
  16. Witam jak w temacie poszukuje kogoś kto ma sprzęt do tego ( mój nie jest chyba do tego najepszy :/ ) i mógłby mi to ustrojstwo usunąc :kwasny wymieniałem kierownice i zapomnialem wyjąc kluczyka od razu i został mi błąd na wyświetlaczu Będe bardzo wdzięczny
  17. Przyszła kiera od kolegi Reggi profi robota polecam:wink: Juz siedzi w aucie jutro jakieś lepsze foto
  18. Witam jak w temacie poszukuje kogoś kto ma sprzęt do tego ( mój nie jest chyba do tego najepszy :/ ) i mógłby mi to ustrojstwo usunąc :kwasny wymieniałem kierownice i zapomnialem wyjąc kluczyka od razu i został mi błąd na wyświetlaczu Będe bardzo wdzięczny
  19. radzio93 odpowiedział(a) na skarabeusz696 temat w 1.9TDI
    Jak sie geometria przycina to zapewne wskakuje auto w tryb awaryjny
  20. Przez te durne kabelki masz autko teraz jak nowe ;P tyle części nowych
  21. radzio93 odpowiedział(a) na PMW temat w Audi A4/S4 B6
    Autko mistrzostwo ! i jak tam sie ten meeting z rs4 b5 zakończył ? była jakaś dłuższa kreska ?
  22. nieźle to wygląda tą rączka i podłokietnik nic czerwona robi robotę gdzie to obszywałeś ? u kolegi Reggi ?
  23. Ciężko będzie doradzić bo to kwestia gustu ale chyba bezpiecznie będzie czegoś czarnego poszukać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.