Treść opublikowana przez radzio93
-
Czy warto zmieniać fotele na RECARO ?
Pewnie że warto bo Recaro to chyba najładniejsze fotele jakie mogą być ale te s-liny też są ładne napewno ładniejsze niż zwykłe naleśniki:grin:
-
Potrzebna instrukcja jak zdemontować kiere
Pany pomoże ktoś ? potrzebuje instrukcje jak zdemontować kiere w mojej b6 Bede wdzięczny za jakieś linki albo uwagi
-
Piłka nożna
Jutro Niemcy i Brazylia awans a w sobote Holandia i Belgia tak bym obstawiał
-
Przyciemnianie szyb.
odgrzewam kotleta ponieważ będe scieme robil Kylo1991 mówisz o motoglass z Rzeszowa ? pytam żeby przypadkiem się na nich nie natknąć skoro tak partolą robote
-
[B6 AVF/AWX] Max prędkość ?
U mnie AVF na kapciach 225/45/17 leci 220 do 200 dość dobrze sobie radzi a poźniej wiadomo jest gorzej. Porównując do poprzednich opon 205 czuć większe opory toczenie przy przyśpieszaniu od 100 do 200
-
Pomocy, problem, z paskiem
A u mnie jak napinacz się kończył to było słychać piski na zimnym silniku zwłaszcza przy skręcie kół
-
A4 b6 prwie, że german...
BBS robią robote ! powodzenia w modach !
-
podejdzie ta gałka P&P ? Montował ktoś ?
Dzięki za info zamawiałes moze od tego samego sprzedawcy co jest w linku? pamiętasz moze?
-
podejdzie ta gałka P&P ? Montował ktoś ?
To że kolega Regg robi profi robote to ja wiem ale pytam z ciekawośći bo zależy mi głównie na emblemacie tym z góry ... chyba że ktoś wie gdzie taki można dorwać do skrzyni 6 ?
-
podejdzie ta gałka P&P ? Montował ktoś ?
AUDI A4 A6 A8 A3 ITP LEWAREK GAŁKA CZARNA SKÓRA (4290123353) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Miał ktoś z tym doczynienia ? Pasuje to ? nie jest to jakiś bubel?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja prawdopodobnie
-
Twardy pedal hamulca ! Ktoś coś wie ?
Nie nic nie robiłem z heblami:) auto kupione przeganiało 35tyś i do tej pory spokój był teraz od czasu do czasu występuje twardy pedał :eusathink:
-
Auto nie odpala !!!!!!!!!!!! POMOCY :/
diognoza jednoznaczna z dnia na dzień padł aku aż dziwne palił na dotyk a tu po nocy padł jak mucha o dziwo bo nic nie bylo włączone ani radio ani żadne światła z drugiej strony swoje lata juz pewnie miał. Dzięki za sugestie Panowi ! temat można zamknąć
-
Auto nie odpala !!!!!!!!!!!! POMOCY :/
Witam! Problem sie taki iż auto nie odpala po nocy .... wczesniej na dotyk palił idealnie. Kręce kluczykiem raz zapalają sie kontrolki a po chwili gdy chce przekręcic drugi raz do zapłonu miga kontrolka od esp i hamulca ręcznego. Gdy przekręcam dalej aby odpalić auto wogóle nie reaguje na kluczyk .... Co to moze byc ??? rozrusznik by padł ? czy stacyjka tzn ta kostka ???
-
Twardy pedal hamulca ! Ktoś coś wie ?
Okej układ nie pracuje zgadza się ale czy to normalne ze wogole nie da się go wcisnąć ani troche? w dziwne jest to że raz jest twardy hebel a raz nie
-
Twardy pedal hamulca ! Ktoś coś wie ?
.Problem jest taki iż czasami na postoju po jeździe po zgaszeniu silnika pedał hamulca jest twardy i nie reagują wogóle hamulce . Problem oczywiscie znika zaraz po odpaleniu auta gdy cały uklad zacznie pracować. Ale czy tak powinno być na postoju ? Czy to normalne ? Wydaje mi się że wczesniej to nie zdarzało się ??????????
-
Brak oświetlenia przełącznika świateł
Witam jak w temacie nie mam oświetlenie w przełączniku do świateł ... moze ktoś podać gdzie są bezpieczniki do tego ustrojstwa ? a moze jakiś inny powód moze byc ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Siemka ! orientuje sie ktoś czy kolega z s4 proturbo ma temat na naszym forum ? Po rejestracji to tak jakby z Siedlec był
-
Drgania budą przy gaszeniu ? a co na to zaślepiony egr ?
Panowie temat do zamknięcia wadliwa była klapa gasząca tzw gruszka była zalana olejem po wymianie na drugą autka gasi się aż miło
-
Drgania budą przy gaszeniu ? a co na to zaślepiony egr ?
Siemka ! Problem jest taki że gdy gasze auto to telepie sie cała buda podejrzewam że to klapa gasząca nie domyka ( nie wykonuje pełnego ruchu gdy na nią patrze podczas gaszenia) ale zastanawia mnie fakt czy to nie dlatego że egr jest zaślepiony ? ma to jakiś wpływ ? Śmiem twierdzić że nie z tego powody iż egr mam zaślepiony od strony kolektora... I tu moje pytanie czy sie mylę ? słucham podpowiedzi i sugestii
- Czegoś brakuje...?
-
Wspólne wypady i przejażdzki grupowe na weekend
Dokladnie troche mało czasu na ogarnięcie się poza tym w ten weekend sie są zawody w drifcie
-
Dobrzy chiptunerzy
A jak jest z tąfabryką mocy z Lublinie ? Pozytywnie ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jest szansa że powinno przestać padać
-
Podkręcenie mocy w Rzeszowie
Jak to jest z ta hamownią drogową wyniki adekwatne do osiągów ? jest jakaś rozbieżność pomiędzy hamownią na rolkach a drogowa ?