Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sławek85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sławek85

  1. sławek85 opublikował(a) temat w 3.0
    Panowie mam taki dylemat. Gdy jadę sobie swoją A4 B6 3.0 quattro i przyciskam powoli pedał gazy to jest ok ale jak daje ostrzej to jest słyszalny taki dżwięk jak by syczenie.Dżwięk jest podobny do takiego jak by guma spadła z turbiny w jakimś tdi tak syczy ale jak jadę równym gazę to jest ok tylko jak dodaje ostro gazu. Na postoju jest też tak czasami jak dom do końca i jak z chodzi z obrotów . Morze to katalizator lub złącze elastyczne daje o sobie znać
  2. Miałem podobny przypadek.U mnie przyczyną był odbój silnika. Otwórz maskę i postaw kogoś z boku. Gdy przy puszczaniu sprzęgła silnik będzie się unosił go góry to masz przyczynę. Sama regulacja tej odboj morze wystarczyć
  3. Sorki za błąd w temacie . Tak ale przed tez czasami było je słychać szczególnie na zakrętach a po tym w po przednim sezonie było oki i nic takiego nie było. Najpierw wywarze opony i poszukam tego łożyska od strony pasażera z przodu lub z tyłu .
  4. Panowie mam taki kłopot ze swoim autem A4 B6 [ASN]3.0 quatrro manula mianowicie jaki jadę sobie 50km/h to jest ok a jak dojdzie do 70km/h to wtedy huczy na zakrętach troszkę bardzej. Czy to łożysko czy wina opon ,mosty przeguby całe wszystko suche olej w mostach i skrzyni jest.Opony toyo progres 17/225/45 na takich kupiłem i ok było po zimie jak zmieniłem z zimowych na letnie zaczeło sie tak dziać oczywiście przed wymianą na lato opony były wywarzane
  5. Panowie ma A4 B6 3.0 quatrro 6 biegowy manual i pytanie do was. Czy mechanizm torx ma od dzielny wlew oleju czy to ze skrzynia razem jest zalane olejem tym samym . Wygląda to tak jak by były dwa spusty oleju. To są zdjęcia końcowej części skrzyni od strony wału
  6. Egr

    sławek85 opublikował(a) temat w 3.0
    Panowie czy EGR morze wydawać jakieś dzwięki stukać lub coś? Czym to wyczyścić
  7. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    A jak rozpoznać czy to ( ori )jedną ma beru ale na reszcie nic nie pisze. Czy w serwisie VW tez mi wymienią?Bo w Siedlcach mam najbliżej?
  8. sławek85 opublikował(a) temat w 3.0
    Panowie jak to jest z tą akcją wymiany cewek . Czy auta sprowadzone też podlegają tej akcji i jaki jest koszt?
  9. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    już zamówiona jest 30 zł a ASO. Odma cała zapchana była czyszczenie jej pomogło jutro uszczelka do wymiany ---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- W życiu nie widziałem tyle brudu w odmie. W sobotę mi złapała trochę w ten mróz ale całe szczęście po korkiem uszczelka była wysłużona i puściło korkiem ale tylko 2 setki ubyło ---------- Post dopisany 30-03-2013 at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany 28-03-2013 at 21:12 ---------- Panowie znalazłem filmik na you tube u mnie tez tak cyka ale troszkę ciszej no i jak dodam gazu to nie stuka tak tylko na wolnych obrotach w okolicach czujnika położenia wałka rozrządu od strony grodziowej. Tam jest jakiś nastawnik i z pod niego mam wyciek B6 A4 engine tick noise - YouTube Miałem to wczoraj zrobić ale nie wyszło . Po świętach się biorę ---------- Post dopisany 20-04-2013 at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2013 at 18:31 ---------- panowie zmian oleju i czyszczenie uciszyła zawór ale jeszcze nie jest tak jak powinno być mianowicie jak odpalam silniki jest ok w sumie jak sie rozgrzeje i zgaszę. Gdy go ponownie odpalę po upływie około 30 min terkotnie chwile,ale na zimnym jest ok , jak go odpalam po 5 -10min od zgaszanie to nie ma tego/czy to warjator
  10. Dzwoniłem kazał odesłać przesyłkę ale jak doszła do niego to jej nie odebrał
  11. sławek85 opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie ma pytanie jak można ukarać sprzedającego który wciska towar nie zgadzający się z takim jaki powinien być? Mowa tu o aukcji internetowej na allegro i ta osoba handluje częściami samochodowymi? ODMA AUDI A6 C5 A4 B6 B7 3.0 V6 ASN 220KM (3066489301) - motoAllegro
  12. Panowie ja kupiłem swoją ale już katów 2 nie ma tylko rurki są wstawione .Jedna sonda jest wspawana z gwintem a druga jest nie podłączona tylko wisi sobie i o dziwo chodzi i błędów nie wywala mam lpg. Czy cos jest pokombinowane z tym bo nie wiem
  13. sławek85 opublikował(a) temat w 3.0
    Panowie do czego służy rezonator? A4 B6 3.0
  14. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    spróbuje dokupić wszystko co potrzeba jutro w i piątek ogarnąć ten temat. Czy płukanka nie zaszkodzi mojemu silnikowi? ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ---------- czy ta płukanka morze zaszkodzić mojemu silnikowi? ---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- przepraszam za dołaczanie tych samych pytań ale net mi szwankuje coś
  15. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    ok jak nie do kupie to tak zrobię. Mam nadzeję ze w piątek ogarnę ten temat całkowicie jutro pokupie co trzeba i spróbuje ruszyć ten temat filtry odmy jak nie do kupie to wyczyszczę. Płukanka nie zaszkodzi mojemu silnikowi?
  16. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    a kupić takiej w sklepie nie można? Dosyć spory wyciek tam jest
  17. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    a oprucz tego są jakieś jeszcze filtry odmy inne? w tych rurkach co od odmy idą do głowic nie ma filtrów? VALVOLINE ENGINE FLUSH czy ten preparat jest doby czy znacie lepszy? ---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ---------- przepraszam ze zadaje tak dużo pytań ale chce to zrobić porządnie. w misie jako takiej uszczelki nie ma tylko jest składana na jakąś masę uszczelniającą ---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ---------- OSŁONA OBUDOWA WAŁKA AUDI A6 C5 3.0 V6 01-05 (3071027984) - motoAllegro i pod to uszczelkę nie mogę znaleść na etce numeru uszczelki
  18. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    a te dwa oleje czymś się różnią Valvoline Synpower 5w40 a VALVOLINE MaxLife 5W40 ---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ---------- Czyli zrobię tak oczyszczę wszystkie siatki odmy benzyną ekstrakcyjną wleje VALVOLINE ENGINE FLUSH niech oczyści górę, spuszczę potem to odkręce misę olejową i smoka oczyszczę też benzyną , zakładam miskę do tego nowy filtr Mann i zaleje to VALVOLINE MaxLife 5W40 i zobaczymy co to da ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- tylko w którym miejscu jest ten filtr odmy i jak go zdemontować? ---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ---------- AUDI A4 B6 A6 C5 2.4 BDV 3.0 ASN ODMA SILNIKA (3128161399) - motoAllegro czy to jes t odma ?
  19. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    a jaki olej będzie najlepszy po płukaniu Shell Helix Ultra 5W40 VALVOLINE MaxLife 5W40 MOTUL 8100 X-CESS 5W40 słyszałem ze vavoline jest dobry
  20. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    Chciałem sciągnąć też dekle od zaworów i wyczyścić całość górę i dół . Chodzi mi by cały syf wypłukać tylko czym?. Mam pytanie czy u mnie jest filtr odmy i jak on wygląda w etce znalazłem tylko takie siateczki dwie które są w rurce łączoncej obie głowice bo i to bym od razu ogarnoł ---------- Post dopisany at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ---------- MILLERS OILS ENGINE FLUSH lub użyć tego ---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:22 ---------- VALVOLINE ENGINE FLUSH lub coś takiego co radzicie?
  21. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    ale nie mam konta na youtoube więc lipa ---------- Post dopisany 26-03-2013 at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2013 at 19:18 ---------- Postanowiłem ze ściągne misę olejową ale tylko ta pierwszą część i zobaczę czy smok nie zapchany. Jakiego preparatu użyć do czyszczenia i jak to zrobić?
  22. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    a nie ma innego sposobu?
  23. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    Panowie jak dodać filmy? bo nie chce wejść
  24. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    Panowie potrzebuje jeszcze dwóch rzeczy mianowicie czy pod czujnikiem położenia wałka rozrządu jest jakaś uszczelka czy coś jak tak to numer bym poprosił chodzi mi o ten z lewej strony od ściany grodziowej silnika bo moja etka szwankuje i numer uszczelki pod korek wlewu oleju. Dziękuje filmik będzie jurto związane z pracą silnika
  25. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    Panowie nagram krótki filmik cyfrówka i sami ocenicie ---------- Post dopisany at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ---------- Moim zdaniem to popychacz olejowy ale

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.