Treść opublikowana przez Czarnybeduin
-
Silnik BDG
Ja jestem bardzo zadowolony. Mocy ma wystarczająco. Ze skrzynią 6 bieg super na trasy. Jeździlem też 1.9tdi i 1.8t - w jednym super spalanie ale mało mocy a w drugim moc ok ale spalanie kosmos. Mi 2.5 163 pali średnio jeżdżąc po warszawie na krótkich odcinkach 8l. W trasie przy 90-100km/h spalanie 5,5l (sprawdzone tankując do pełna). Awarii żadnych nie miałem wymieniałem jedynie eksploatacyjne rzeczy oleje, filtry, aku, teraz ostatnio rozrząd i tyle. Zero problemów. Znajomi od 1.9 i 1.8 mieli więcej problemów pomimo mniejszych przebiegów Teraz planuje podnieść trochę moc programem, ciekawe ile wyjdzie
-
Jakie opony do tych felg?
Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć jakie opony dobrać do tych felg? Obie 17", jedne mają być na zimę a drugie na lato. Chodzi mi o rozmiar opon Te na lato: Te na zimę
-
Gałka biegów, przyciski mf, kierownica
Możliwe, ale u siebie seryjnie miałem i mam gładką i taką chcę zostawić
-
Gałka biegów, przyciski mf, kierownica
Nie podchodzi mi jakoś ta gałka od A3ki. Oryginał mam skóre gładką a ta jest pikowana no i kształ inny a chcialbym sobie stopniowo powymieniać kilka rzeczy we wnętrzu żeby była igiełka
-
Gałka biegów, przyciski mf, kierownica
te przełączniki są do A4 B5 Do B6 mają inne nr 8E0951527A B C D w zależności od funkcji ---------- Post dopisany at 11:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ---------- WŁĄCZNIK STEROWANIA RADIEM AUDI A6 A9 A4 8E0951527 (3816121458) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. nówka ---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ---------- i gałka w nówce AUDI GAŁKA BIEGÓW NOWA ORGINALNA (3793139320) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Przyciski chyba łyknę a gałka wydaję mi się, że chyba nie ten kolor? Ja mam czarną a ta ze zdjęcia chyba szara, nie?
-
Gałka biegów, przyciski mf, kierownica
Wygląda, że to ten! Wie ktoś z Was czy na pewno będzie pasował? Jak tak to miałbym prośbę żebyś mi kupił a ja Ci przeleję kasę na Twoje konto bo nie ogarniam ebaya ;/
-
Gałka biegów, przyciski mf, kierownica
Pytam o aso bo tam będe miał nowe Co do używek to ciężko znaleźć coś w stanie bardzo dobrym. Przeważnie w takim samym stanie jak moje albo gorsze. Jak widzisz na zdjęciu moje przyciski nie są mocno wytarte ale gdyby w aso cena była do przyjęcia to kupiłbym nowe tak jak gałkę. Podejrzewam, że kierownica będzie droga więc pewnie się zdecyduje na obszycie ale też muszę znaleźć kogoś dobrego co zrobi ją tak żeby wyglądała jak ori.
-
Gałka biegów, przyciski mf, kierownica
Orientuje się ktoś z Was jakie są koszty tych części w aso? -kierownica 4 ramienna skórzana z multifunkcją -gałka zmiany biegów 6'ka -przyciski prawe i lewe do sterowania radiem
-
2.5 TDI V6 163 KM jakie opinie ?
Ja użytkuję 2.5 163km 2003r od roku, przejechałem narazie 18 tys km bez żadnej awarii. Jak dla mnie silnik bardzo dobry. Spalanie przyzwoite, nigdy mi nie spalił więcej niż 10l niezależnie jakbym jechał. Przy mojej jeździe czyli w miarę spokojnie, na krótkich odcinkach głównie po mieście średnie spalanie wg komputera to 7,8l a jak prowadzi moja dziewczyna to na trasie schodzi do 5,5l przy ok 100kmh Przy przebiegu 300tys km oleju nie bierze mi ani trochę aż dziwi mnie to bo jeździłem wieloma samochodami, max 3 letnimi w poprzedniej firmie i przypadki że samochody wciągały olej mniej lub bardziej były na porządku dziennym.
-
prosze o pomoc zdjecia z diagnostyki vagiem czy wszystko jest ok ???
Kolego z ciekawości można wiedzieć ile wyniosła Cię wymiana rozrządu tj ile części i ile krzyknął mechanik? Niedługo mnie to czeka i chciałbym porównać ceny mechaników
-
srubki do przykrecania dolnej pokrywy silnika
W aso z tego co pamiętam kosztują 8 lub 10zł. W zwykłym motoryzacyjnym dziś zamówiłem takie same po 3zł
-
Prośba o pomoc w skasowaniu błędów
Juz ogarniete, kable nie obslugiwaly can'a. Inny kabel, inny program, mechanik z wiedza i zero bledow dzieki za pomoc w kazdym badz razie
-
Demontaż ramion wycieraczek
weź ten młotek i się w głowę uderz, więcej pożytku będzie. I z młotka i z głowy. Skoro jedyne wyobrazenie mlotka przez Ciebie to 10 kilowy mlot i napi*rdalanie ile wlezie to moze ty sie jebnij takim mlotkiem. Albo lej wd-40 i czekaj tydzien jak glupi...
-
Dzwoniące klocki przód
Jak Ci zawieszenie będzie walić to też je zaspawasz na sztywno?
-
Prośba o pomoc w skasowaniu błędów
Wiesz co kabel pozyczylem od znajomego ale z tego co mi mowil kosztowal ok 40zl wiec raczej podroba jakas
-
Demontaż ramion wycieraczek
Po co czekać parę dni skoro wystarczy wziąć mały młotek, uderzyć kilka razy w trzpień i same odskoczą. Robiłem tak w dwóch B6 i bez problemu, ściągaczem za to łatwo porysować plastik ten poniżej szyby.
-
Prośba o pomoc w skasowaniu błędów
Potrzebuję skasować bład poduszki po wyjęciu foteli i bład samopoziomowania xenonu po wyjęciu lamp. Ściągnąłem VCDS'a, pożyczyłem kabel od znajomego ale po podłączeniu kabla i włączeniu programu wyskakuje mi, że przy pierwszym uruchomieniu programu muszę wybrać port i zrobić test jednakże po kliknięciu w "test" wyskakuje komunikat, że usb nieznaleziony. Co robię nie tak czy może mam zły kabel/oprogramowanie? Tutaj zdjęcia tego co mi się wyświetla: https://dl.dropboxusercontent.com/u/68190675/A4/zdj%C4%99cie%201.JPG https://dl.dropboxusercontent.com/u/68190675/A4/zdj%C4%99cie%202.JPG https://dl.dropboxusercontent.com/u/68190675/A4/zdj%C4%99cie%203.JPG https://dl.dropboxusercontent.com/u/68190675/A4/zdj%C4%99cie%204.JPG https://dl.dropboxusercontent.com/u/68190675/A4/zdj%C4%99cie%205.JPG Dzięki za pomoc
-
Po wymianie tarcz i klocków przód i tył
Czemu osiami? Co to za różnica? Pytam poważnie bo nie spotkałem się jeszcze z taką opinią, człowiek całe życie się uczy
-
Prośba o opinie zestaw bosch do b6
Jak to odklejać? oO Napisz coś więcej
-
Prośba o opinie zestaw bosch do b6
Ok w takim razie zaraz napisze do niego wiadomosc a czemu polecasz bardziej ferodo niz bosch? Nie ukrywam ze tez chodzi mi o cene
-
Prośba o opinie zestaw bosch do b6
Czemu nie będa pasować? Ferodo mówisz, że lepsze? Patrzę teraz po jego aukcjach i jedyne co znalazłem to zestaw klocki przód, tył i tarczen na przód ale śr. 288mm a ja mam 312mm no i chce kupić cały kpl. tj tarcze i klocki przód i tył.
-
Prośba o opinie zestaw bosch do b6
BOSCH TARCZE+KLOCKI PRZÓD+TYŁ AUDI A4 B6 A6 C5 312 (3204785119) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Czy ktoś u siebie ma takie hamulce? Cena dobra ale czy jakość idzie w parze? Proszę o opinie, dzięki ;]
-
Demontaż ramion wycieraczek
Podważać nie masz co, nie dasz rady. Ja ściągnąłem pukając w trzpienie lekko młotkiem aż same zeszły.
-
Zasady wymiany i docierania tarcz hamulcowych, kierunkowość klocków hamulcowych
BOSCH TARCZE+KLOCKI PRZÓD+TYŁ AUDI A4 B6 A6 C5 312 (3204785119) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Co sądzicie o takim zestawie? Jeżdzę głównie po mieście, nie zapierda*am nie wiadomo jak ale czasami dość dynamicznie.
-
Montaż LED zamiast postojówek
kqba, ale to sa w5w czy h6w? masz link na allegro di tych diód? a kieruneczki zaraz zamówie