Treść opublikowana przez Smiszny
-
[B5 APR] Audiczka Smisznego 2.8 quattro :) NOWE FOTKI !!!
Dobrze kombinujesz Teraz przyglądając się na Twoją też kojarzę, czasami rano jedziemy w tym samym kierunku, już pamiętam
-
[B5 APR] Audiczka Smisznego 2.8 quattro :) NOWE FOTKI !!!
Podświetlenie LED rejestracji i wnętrza już jest (reszta foteki niebawem) Jeszcze w zimie: I już na wiosne: P.S. Listwy w następnym tygodniu się powinny pojawić jak dobrze pójdzie
-
Ciągle włączający się ABS?
Też tak miałem to poprostu je docisnąłem i wszystko wróciło do normy
-
[B5 AFN] B5 by Michau . Summer 2014
Kup sobie carbon na foli 3M i nic nie trzeba utrwalac
-
[B5 AFN] B5 by Michau . Summer 2014
te felgi to 16 cali? to jak chcesz takie opony założyć to koniecznie obniż auto bo będzie taka koza że nie wiem...
-
Drgania podczas jazdy..
poduszki silnika i skrzyni sprawdź, też mogą być...
-
[B5 APR] Audiczka Smisznego 2.8 quattro :) NOWE FOTKI !!!
Do sprężyn są seria amory z zawieszenia 1be
-
[B5 APR] Audiczka Smisznego 2.8 quattro :) NOWE FOTKI !!!
Niestety tylko do przedlifta mia lem okazje jak do tej pory porównać Ale pewnie się trafi kiedyś okazja do polifta to też będzie porównanie ---------- Post dopisany 31-03-2013 at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2013 at 23:08 ---------- Małe lampki podsufitki wpadły na niebiesko... Czekam jeszcze na duże ledy do przedniej lampki w podsufitce
-
wymiana przegubu wewnętrznego automat
do wymiany przegubu wewnetrznego czy wyciągnięcia półosi nie trzeba spuszczać oleju z tego co mi wiadomo
-
Dziwne buczenie ... ???
Witam Mam taki dziwny problem mianowicie, jeśli jadę i dodaje gazu wszystko jest w porządku jedynie od 80-120km/h jeśli puszczę gaz coś huczy, buczy jedynie w tym zakresie prędkości, jeśli trzymam gaz jest wszystko w porządku, chyba że odpuszczam i tak minimalnie przytrzymuje gaz to tez buczenie się nasila... Nie wiem co to może być, przegub ostatnio wymieniłem bo pykał i myślałem że to również przegub ale buczenie zostało, pozostałem przeguby sprawdzone, są w porządku, zawieszenie też bez luzów, hamulce w porządku... Co to może być? Łożysko w kole? Opony? Nie mam głowy już... Bardzo proszę o jakieś wskazówki, może ktoś miał doczynienia z czymś takim? Dodam że jest to napęd quattro ze skrzynią tiptronic
-
[B5 APR] Audiczka Smisznego 2.8 quattro :) NOWE FOTKI !!!
Jest końcóweczka wydechu... Trochę nisko wyszło ale poprawię jak zrobi się cieplej bo trzeba wydech dogiąć... A tutaj dziś pyknąłem dla porównania:
-
[B5 APR] Audiczka Smisznego 2.8 quattro :) NOWE FOTKI !!!
Pozycje białe LED dzisiaj wpadły i końcówki wydechu (nie mam foto wydechu bo się z montażem nie wyrobiłem, jutro będzie )
-
[B5 APR] Audiczka Smisznego 2.8 quattro :) NOWE FOTKI !!!
w sumie na letnich też dałoby rade w quattro nie było by wielkiego problemu ale czuje że już niedługo będzie ciepło Temat trochę odświeżyłem i zaktualizowałem ---------- Post dopisany 20-03-2013 at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2013 at 14:52 ---------- RS4 wpadł dwa dni temu
-
Telepanie całą buda.
sprawdź poduszki silnika i skrzyni...
-
Sprężyny od S4 do A4
O tym wiem, dokładnie mi chodziło o naciski na koła czy są podobne żeby tak samo siadło...
-
Sprężyny od S4 do A4
Witam Czy sprężyny od S4 b5 2.7T podejdą do 2.8 quattro? Chodzi o naciski na osie? Czy przód w 2.8 będzie stał tak samo nisko jak w 2.7T? Jak to jest z tym? ---------- Post dopisany 11-03-2013 at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany 25-02-2013 at 23:53 ---------- Info: Wszystko idealnie pasuję, naciski są wręcz identyczne i bez zastrzeżeń wedle oczekiwań to wygląda :naughty:
-
Problem ze stukaniem zawieszenia
Miałem identycznie, sprawdź pozostałe przeguby, nawet jak wymieniałeś ten jeden to też go sprawdź... U mnie były te same objawy po wymianie na niższe zawieszenie i okazało się że jeden przegub dawał o sobie znać...
-
13 cm od nadkola do opony - zdjęcie. Pomocy
Szczerze... tragicznie to wyglada Może poprostu założyłeś sprężyny od innego silnika? Większego? I one są wtedy twardsze i Twoje auto nie siadło jak należy, jak dobierałeś sprężyny? Bo tak jak teraz to nie możliwe żeby az tak wysoko stał...
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kolego masz tutaj numer do mechanika 502448163 (Lublin ul. Abramowicka 229) ogarnie Ci wszystko co tylko chcesz w 2.5 TDI
-
Drgania powyżej 2tys obrotów
Co do drgań można sprawdzić jeszcze poduszki silnika i skrzyni a że silnik jest słabszy nie koniecznie może być związane z drganiami, sprawdź turbinę. Podłączałeś auto pod komputer? Wszystko w porządku?
-
[B5 APR] Audiczka Smisznego 2.8 quattro :) NOWE FOTKI !!!
Miała być wiosna i chciałem dokończyć mody w Audi a tu taka zima...
-
Stuki po odpuszczeniu gazu tiptronic
Jest diagnoza, jeden z przegubów zewnetrznych.
-
Stuki po odpuszczeniu gazu tiptronic
Witam Mam problem, ponieważ w ostatnim czasie zauważyłem stuki po odpuszczeniu gazu, co to może być? Łożysko koła odpada, stuki słychac z prawej strony z przodu, wahacze sprawdzone. To musi być coś zwizane z napędem, ponieważ jak się wrzuci na N to stuków nie ma, jak jedzie się na D i odpusci gaz to słychać stukanie... Co może się dziać?
-
[B5 APR] Audiczka Smisznego 2.8 quattro :) NOWE FOTKI !!!
Wczoraj zapadła decyzja co do przeróbki kierunkowskazów z przodu na USA ---------- Post dopisany 05-03-2013 at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2013 at 21:22 ---------- Sprężyny dziś założone, niestety jeszcze na zimowym kole: Oraz żółte halogeny: ---------- Post dopisany 06-03-2013 at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2013 at 21:01 ---------- Przymiarka letniego koła: ---------- Post dopisany at 14:41 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ---------- PS. Grill RS4 zakupiony, jest w drodze do mnie... :naughty:
-
Niższe zawieszenie a ustawienia.... ??
w quattro własnie chodzi o geometrię