Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

j4s2c2vr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez j4s2c2vr

  1. Panowie, to może i ja podepnę się pod temat... bo dość ogólnie nazwany jest Mam do auta tylko jeden kluczyk, najpewniej jest to serwisowy. Nie dostałem podczas zakupu pilotów do otwierania auta. Pytanie, jakie mam opcje, żeby móc używać pilotów? Kombinuję z poszukiwaniem kluczyków oryginalnych już z pilotem i żeby to później zakodować pod dane auto... Opcja druga, dokupić jakiś sterownik zewnętrzny... Tylko jaki wybrać No i która opcja lepsza ?
  2. Noooo zapaćkany silnik dookoła strasznie... Zajmę się tym jak tylko cieplej będzie. Obecnie kompletuję filtry i płyny, do wymiany. Na montaż czekają też gadżety, które przekładam z Peugeota: - wskaźnik boost (pewnie pójdzie w kratkę nawiewu) - BOV Greddy TYPE RZ - audio
  3. Mi się podoba! Miałem okazję podziwiać z bliska Hehe, zawias moim zdaniem daje radę w trasie, nawet po dziurach Znając Cie Mariusz, to mody będą robione ze smakiem i w dobrą stronę :] Pozdr
  4. Siemano! W swoim garażu do tej pory gościłem zaledwie kilka aut. Zaczynałem od Trabanta 601 Ostatnio jeździłem Peugeotem 306 z silniczkiem 1.8, który w moich rekach trochę przeżył. Finalnie skończyło się tym, że silnik miał robioną kapitalkę oraz dołożone zostało turbo. Wszystko pod kontrolą VEMSa. W Pugim zawitała półskóra, podłokietnik i wiele innych akcesoriów oryginalnych, dedykowanych itp. Kupa kasy potu i łez Ponieważ dodawanie niektórych rzeczy do 306-tki zajmowało wiele czasu i nerwów, to postanowiłem, że mój kolejny samochód będzie miał już to "wszystko" w serii Tak naprawdę udało mi się znaleźć auto, które ma wszystko co próbowałem mieć w 306:P Jest 1.8T, jest skóra, jest podłokietnik, są xenony ze spryskami, jest moc! Jest też quattro, którego w 306 mieć bym nie mógł. No i na koniec, kolejnym autem miał być kombiak W pewnym momencie w grę wchodziło nawet przełożenie wszystkich gratów z mojego HB do 306 kombi. Ale plany się zmieniły i w garażu zagościł taki oto sprzęcik. Przedstawiam Wam swoje nowe (stare) cacko :] Model : Audi A4 Avant B5 Rocznik: 1999. Silnik : AJL Kolor: LZ9W Wyposażenie z wlepki na zdjęciu poniżej. Ogólnie ma wszystko co chciałem mieć kiedyś w 306 :] Dla mniej obeznanych z oznaczeniami wymienię co najważniejsze: Tapicerka skórzana, fotele przednie sportowe, podgrzewane. Szyby el. przód, podłokietniki skóra tył i przód, dzielona kanapa, worek na narty(!) Xenony ze spryskami, tempomat, kierownica trójramienna w skórze. Zawieszenie seryjnie obniżone i bardziej sztywne [1BV] najtwardsze -30mm, do tego seryjna dolna oraz górna rozpórka. Taki tam s4 pakiecik Dekory wnętrza z wzorkiem drewnianym Pełny FIS i zestaw oświetlenia wnętrza, łącznie z przestrzenią na nogi kierowcy i pasażera. Bez wypasionego audio seryjnego, ale zaradzimy coś :] Odnośnie najważniejszych planów, "kamieni milowych": - Sprawdzić na hamowni, czy trzyma serię, czy są jakieś braki albo bonusy :] [DONE!] bonusów nie stwierdzono ? - Założyć LPG ? wiem wiem... gaz do zapalniczek [DONE!] - Koło, 18" na lato, 17" na zimę [DONE!] - Gwint KW V1 [DONE!] - Z czasem zwiększanie mocy oczywiście, bo mocy nigdy za wiele :] [IN PROGRESS] Zwłaszcza jeśli jeździło się poprzednio małą wyścigówką Naprawy oraz mniejsze plany: - drugie przeciwmgielne z tyłu [DONE!] - żółte halo tak jak i w poprzednim aucie [DONE!] - montaż wskaźnika boost w nawiewach środkowych [DONE!] - montaż wskaźnika ciśnienia oleju w nawiewach [DONE!] zostało podłączyć czujnik [IN PROGRESS] - usunięcie oznaczeń [DONE!] - duże lusterko prawe [DONE!] - wymiana pompki spryskiwacza reflektorów [DONE!] - naprawa mocowania rolety bagażnika [DONE!] - siatka bagażnika [DONE!] - wymiana silniczka regulacji reflektora po stronie kierowcy [DONE!] - naprawa potencjometra do samopoziomu ksenonów przy przednim zawieszeniu [DONE!] - naprawa tylnej wycieraczki (miedzianej rurki spryskiwacza) [DONE!] - wymiana łącznika elastycznego wydechu [DONE!] - dorobienie dwóch scyzoryków (klucz+pilot do c.z.) [DONE!] - oświetlenie wnętrza i rejestracji LED [DONE!] - grill + plasti lak = czarny mat [DONE!] - zamiana świateł stopu z przeciwmgłowymi [DONE!] - "daszek" na tylną klapę [DONE!] - bixenony [DONE!] - DRL (ledowe w miejscu starych świateł drogowych) [DONE!] - montaż DP z kwasa w bazalcie [DONE!] - zamontowanie FMIC`a [DONE!] - wymiana/naprawa wyświetlacza FIS --> załatwione wymianą na zegary z S4 [DONE!] powoli już siada też ? - audio: Clarion CZ509E + Crunch v4200 +sub Rockford Fosgate 10" +dystanse 16cm i TEC SPL 6/K +kondensator 1F [DONE!] - 2din [DONE!] + "kombajn" z Androidem [IN PROGRESS] - czerwona szelka na ucho holowania ( jęzor:) ) [DONE!] - wymiana zbiorniczka płynu chłodzącego [DONE!] - przednie heble z A6 na tarczy 345mm [DONE!] - tylne zaciski S6 na tarczach z A8 [DONE!] - dystanse do Flatów Eibach ProSpacer (przód 11mm, tył 15mm) [DONE!] - wymiana kroćca wodnego z tyłu silnika [DONE!] - sprzęgło kompletne z AWX [DONE!] - usunięcie ICM i wsadzenie cewek zapłonowych od TFSI [DONE!] - czarna podsufitka i plastiki z S4 [IN PROGRESS] - progi od S4 (leżą) [IN PROGRESS] - grill od S4 (czeka na maskę) [IN PROGRESS] - rozłączenie przeciwmgłowych przód/tył [IN PROGRESS] - wywalić dolne listwy - korekta lakieru - i... - wiele... - wiele więcej... na montaż czekają: TIP z kwasa, podłączenie wskaźnika ciśnienia oleju, wygłuszenie drzwi przednich oraz zasilenie głośników przednich wzmacniaczem, listwy progowe S4, oil catch tank Ogólnie zaczynam dopiero przygodę z marką Audi... jak również z napędem Quattro, ale mam nadzieję, że będzie się układało wszystko pięknie i będę zadowolony z samochodu. Mam również nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona z otwartymi rękami i będzie nam się dobrze współpracować Poniżej kilka aktualnych zdjęć po zakupie. Czekam na komentarze i ew. Wasze sugestie Tak wyglądał kiedyś:
  5. Mam nadzieję, że nie uznacie mnie za kopacza roku Osobiście do zestawienia z trwałych felg poleciłbym produkcji Speedline oraz Team Dynamics. Felgi obu firm miałem okazję testować (rozmiar 17") wpadając w mega dziury. Żadna felga nie doznała uszczerbku, opony czasami udało się zniszczyć.
  6. Cześć wszystkim! Nazywam się Piotrek "Jaszczur". Obecnie posiadam Peugeota 306 1.8T w HB, ale planuję przesiadkę na jakieś A4 w kombiaku. Mam nadzieję, że współpraca między nami będzie się układać bezproblemowo Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum. HOWK!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.