Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

j4s2c2vr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez j4s2c2vr

  1. No ja też miałem problem, żeby sie wyrwać. W przyszłym tygodniu nie wiem jeszcze jak będzie :/ Ale może udałoby mi się wymknąć z domu pod pretekstem umycia auta
  2. Skąd takie lampki tylne można wziąć? Podoba mi się ten Twój sprzęcior
  3. j4s2c2vr odpowiedział(a) na gregs temat w Audi A4 B5
    Wiem, że odgrzewanie kotlecika, ale może komuś jeszcze się przyda Proszę nie linczować mnie za to U mnie też kręcenie lewo-prawo nie działało. Zrezygnowałem i jeździłem z tydzień bez poprawnego wskazania zegara Później znalazłem chwilę, żebyto rozkminić, no i u mnie(zegary poliftowe z białym podświetleniem, zegar elektroniczny z datownikiem) jest tak: Ciągniemy lekko do siebie ten dzyndzel. Zaczyna migać pole godzin. Kręcąc w prawo zwiększamy wartość o jeden, kręcąc w lewo zmniejszamy. Ustawiamy odpowiednią wartość dla godziny. Do pola minut dostajemy się pociągając dzyndzelek ponownie. Minuty zaczynaja migać, a my ustawiamy czy to w lewo, czy w prawo odpowiednią wartość. Analogicznie robimy z datą... dzień, miesiąc, rok. Jak ustawimy rok, ciągniemy wajchę raz jeszcze do siebie, zacznie mrugać cała data. Ciągniemy raz jeszcze i mamy zapisane ustawienia :] Powodzenia w ustawianiu... ja lecę teraz do tematu z radiowym zegarkiem, może uda mi się u mnie to uruchomić
  4. Nie ma przepisów, zakazujących symetrycznego oświetlenia przeciwmgielnego z tyłu auta. U mnie od weekendu też świecą po obu stronach. W poprzednim aucie też miałem dwa zrobione....
  5. Ja u siebie zamontuję z pewnością... W Peugeocie 306, też miałem miejsca dwa, a tylko jedną żarówkę wsadzoną. I szybko dołożyłem drugą. Jakoś symetrycznie lepiej to wygląda moim zdaniem... Jedno przeciwmgielne kojarzy mi się ze starymi ikarusami, albo z moim Trabim, gdzie dodatkowo trzeba było całkiem osobną lampę do zderzaka montować... tak samo jak od wstecznego :] ---------- Post dopisany 04-03-2013 at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany 25-02-2013 at 09:34 ---------- zrobione !
  6. Dziś zrobiłem w audicy prawe tylne przeciwmgielne mała rzecz a cieszy Musze też wybrać się na myjnie, bo koloru już nie da się rozpoznać a po myjni może nowa sesja ---------- Post dopisany 03-03-2013 at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2013 at 22:27 ---------- na lato czekają 17" takie jak tutaj: http://images.krajoweogloszenia.pl/nlarge/felgi_audi_s-line_17cali_z_oponami_4x108_20438.jpg http://felgisklep.pl/photos/felga-aluminiowa-poj-17-cali-8j-et40-audi-s6-ronal-1893228663.jpg co sądzicie, o tym, żeby je na czarno wewnątrz potraktować, a rancik wypolerować ?? na 18" narazie floty brak :/
  7. Słuchajcie, a taki BOV z opcją pracy jako DV może zdać egzamin? http://cdn.modernperformance.com/images/uploads/greddytyperzlg.jpg Zamiast tej końcówki ciemnej z dziurkami, daje się wtedy krociec, który jest w zestawie do tzw. obiegu zamkniętego... Miałem go w pugu 1.8, gdzie dokładana była suszarka...
  8. a zna ktoś tą firmę? PODLY- CHIPTUNING, WYŁACZANIE FILTRÓW DPF FAP, HAMOWNIA, DIAGNOSTYKA, NAPRAWA ECU ???
  9. liczyłem, na nieco ciemniejszy odcień, ale i tak daje rade
  10. Z pewnością napiszę w temacie :] Dziś po drodze do huty zajrzałem do Karola i pod maską zagościł brand new korek oleju Stary był już szmelc i od tego tak ufajdany silnik był olejem. Karol poprawił też blachy przy łączniku i już nie drze japy tak wydech. Wstępnie na wymianę łącznika na jutro umówiony jestem. Wsadziłem też diodowe postojówki, dziś wieczorkiem foto zapodam jakieś poglądowe. Oczywiście nie obyło się bez spalenia bezpiecznika
  11. To może w 306team się widzieliśmy kiedyś Jeszcze tam urzęduję :] Mariusz też tutaj jest.... po przesiadce z 306 :]
  12. Ooooo!! tutaj jeszcze foty nie wrzuciłeś ?? hahaha
  13. Właśnie zamówiłem postojówki na przód ledowe, bo przy okazji robienia serwisu okazało się, że mam spalone żaróweczki. Sądzę, że jakoś do środy powinny przyjechać... Kusi mnie, żeby zrobić też wnętrze ledami, ale póki co muszę budżet podreperowac ---------- Post dopisany 28-02-2013 at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany 25-02-2013 at 18:25 ---------- Wczoraj na dodatek zaczepiłem wydechem o jakiś nieduży pieniek w lesie i mi się rozszczelnił wydech za katem... Teraz jak dociskam gazu, to słyszę wycie syren policyjnych..... rozglądam się nic nie widzę, a to tylko turbawkę słychać jak się rozkręca
  14. Witam, Czy ktoś mógłby opisać krok po proku dodawanie pilota/scyzoryka VAG-iem ?? Nie chodzi mi o immo, tylko o sterowanie zamkiem i alarmem z pilota. Metody z kluczykiem w stacyjce itd. nie działają u mnie :/ Jak sprawdzić w VAGu czy pilot w ogóle działa i nadaje ??
  15. Siemano! Czy spoty piaseczyńskie, to jeszcze funkcjonują ?? Czy raczej Wawa ? Pozdr
  16. j4s2c2vr odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Raczej nie zapominają, tylko nikomu się nie chce tam grzebać Pewnie robocizna za wymianę tego filtra przekracza jego wartość Z drugiej strony jeśli wszystkie nasze bryki takie super ASO serwisowane, to co im zależy dopisać do listy wymian filtr paliwa... Chyba, że w ASO robią wałki i nie wymieniają a zaznaczają, że zrobione :]
  17. Jaki, maksymalnej wielkości FMIC, wejdzie bez cięcia belki wzmocnienia, zderzaka itp. pod oryginalny B5-tkowy poliftowy zderzak ??
  18. j4s2c2vr odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Może skoro pojawiły się wszystkie rodzaje filtrów, to można temat lekko zmodyfikować np. na [b5 ALL] ?? ---------- Post dopisany 25-02-2013 at 09:03 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2013 at 18:24 ---------- W czwartek wymieniany filtr w moim Q. Nie wyobrażam sobie zrobić tego bez podnoszenia auta i opuszczania baku Ogólnie jak u przedmówców... filtr z datą produkcji jeszcze z przed produkcji auta, pewnie nie wymieniany ani razu. U mnie zamiast brudnej benzynki leciała sama woda
  19. dzięki, będę badał jak scyzory przyjdą nie ma tu na forum jakiejś opcji postaw piwo, czy coś ??
  20. Chlopaki jaki soft i interfejs, zeby z kompa w aucie jakies dane na tel wyswietlac? Testowal ktos cos? Czy w b5 da rade w ogole? Wiem, ze interfejs bt jakis potrzeba, ale ktory najlepiej... no z jakimi apkami??
  21. Taką mam pompkę...
  22. dzięki i wzajemnie :] poniżej kilka fotek z prac przeprowadzonych... - filtr paliwa nie wymieniany od nowości :/
  23. Jasna sprawa... zaczynam od ogarnięcia tych wszystkich detali Środek jak środek... skóra i drewnopodobne dekory ---------- Post dopisany 22-02-2013 at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany 13-02-2013 at 13:02 ---------- Podstawowe rzeczy ogarnięte: rozrząd pompa wody uszczelniacze płyn chłodniczy olej [sHELL HELIX 5w40] filtr oleju filtr paliwa [MANN FILTER] filtr powietrza [wkładka PIPERCROSS] filtr pyłkowy [FILTRON] przód osłony przegubów zewnętrznych końcówki drążka kierowniczego wymiana oleju w układzie wspomagania wahacz dolny tylny po stronie kierowcy teraz pora na kolejne detale do ogarnięcia...
  24. A możesz mi kolego podpowiedzieć gdzie jej szukać ? Jeszcze zielony jestem w Audi Forum już trochę przeszperałem, ale zdaje się, w różnych wersjach jest chyba w innych miejscach umieszczona...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.