Treść opublikowana przez j4s2c2vr
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To ja tez sie w kolejke ustawiam Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To lipka troche... Myslalem , ze dosiegnac 300 da rade... Zapytam jeszcze Juzia co powie... Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
dev, widze, ze juz jestes zaprawiony w bojach... Powiedz na co kaske teraz zbierac? Mam juz tipa i dp, czekaja jeszcze w garazu. Wiem, ze fmic bedzie potrzebny. Turbo tez trzeba pchac wieksze... Jest opcja zrobienia z ajl 300km... Jakie turbo wybrac? Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
-
Dolot w 1.8 T
Przypomniało mi się
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
ustawiłem na 1bv, tak jak miałem a ścianki końcówek mojm zdaniem sa ok :] jak będzie auto umyte, to zrobię jakieś lepsze foto i z innych stron też co do zawiasu, to minusem jest to, że ten tył, to jest kombinowany jednak od innego audi, chyba od 80, bo tuleje są mniejsze, ale to się dało podkładkami dopasować, tak czy siak zamówię jakiegoś powerflexa do tego... przy robocie wyszło też, że mocowania amorów tylnych górne są już w połowie drogi na tamten świat... właśnie organizuję już dla nich zastępstwo.... jak będziesz już miał u siebie zawias do wymiany, to pomyśl i o tych mocowaniach.... w ASO niestety kosztują 500zł szt. :/ ja właśnie ogarniam jakieś używki w dobrym stanie... ten element nie został przemyślany... woda tam stoi i inne śmieci i zaczyna gnić :/ ---------- Post dopisany 09-12-2013 at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany 03-12-2013 at 20:38 ---------- Pierwsze ślizganko zaliczone Quattro RULEZ !!! ---------- Post dopisany 20-12-2013 at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany 09-12-2013 at 09:47 ---------- Dziś dotarły dystanse 6mm.. może jeszcze dziś założę, ew. poczekają do wiosny ---------- Post dopisany 09-01-2014 at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany 20-12-2013 at 09:38 ---------- Właśnie dotarły do mnie kolejne graty... Nie wiem jeszcze kiedy montaż... Miałem hamować przed, ale chyba nie zdążę i na hamownię podjadę dopiero po założeniu DP i TIP`a
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
za***iście, wreszcie jakieś zbiorcze info Będzie kiedyś opcja stawiania piw czy coś na forum ??
-
Siatka oddzielająca bagażnik w B5 Avant - fotostory
Dużo byłoby przerabiania siaty z przedlifta do polifta?? Możesz Kowi zdjęcia dać jeszcze raz?? Nie wszystkie są działające... Bo te z przedlifta za grosze wiszą na necie, a poliftowych nie ma wcale :/ albo za grube siano...
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
Hej, a widział ktoś coś takiego jak na foto poniżej na żywo?? Wygląda zacnie ciekawe czy dałoby radę w PL to kupić... To chyba jednolity element jest hmm ?
-
jakie folie carbon/zwykle z allegro polecacie?
Używałem 3m carbonu do oklejenia konsoli w poprzednim aucie... na lusterka nie dało rady... nie chciała się uformować, zbyt obłe były... w końcu na lusterka użyłem jakiejś sticker-bombowej, wygodniej się formowała po podgrzaniu. ---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- Pod maskę to ciężko chyba będzie oklejać, bo tam gorąco potrafi być... Warto się nad hydrografiką zastanowić, ew. malowanie tylko, wygładzić i aerograf jakiś może ??
-
Wymiana lamp B5 na B5 lf
Apropo oznaczeń uk i eu to jeszcze takie info znalazłem: Na reflektorze powinny by strzałki: 1. strzałka w prawo - reflektor przeznaczony do ruchu lewostronnego (np. z auta z rynku UK) 2. brak strzałki - reflektor do ruchu prawostronnego 3. strzałka z lewym i prawym grotem - reflektor symetryczny lub z możliwością przestawienia wiązki (nadaje się i do UK, i do Polski) Litera "E" z liczbą oznacza homologację europejską. I tak liczba obok "E" oznacza kraj wydania homologacji (np. 1 - Niemcy, 13 - Luksemburg, 20 - Polska). Cztery cyfry które znajdują pod kółkiem lub obok niego oznaczają: dwie pierwsze cyfry - to regulamin w/g którego badano reflektor, a dwie następne to nr atestu. Rodzaje reflektorów: C - mijania, R -drogowy, CR o mijania i drogowy, C/R - mijania lub drogowy, RL - do jazdy dziennej, B - przeciwmgielny. Litera H przed przed oznaczeniem, np. HR oznacza,że reflektor jest przystosowany do żarówek halogenowych, a D (np.DC) - do lamp kseonowych. Dodatkowo angielskie reflektory w prawym dolnym rogu mają malutki napis RHD, czyli Right Hand Drive.
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
kabelki od czego dokładnie przelutowywałeś??
-
Co to za turbo? k03, k04 ?
ja jeszcze nie ale nie sądzę, bym miał tyle szczęścia co kolega :]
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
szczerze, to ta kierownica nie wygląda zbyt rewelacyjnie... ogólnie, autko bardzo fajnie robione... tylko te naklejki tragedia :] powodzenia w dalszym rezaniu :]
-
[ALL B5] Audi Turbo quattro Sprzedam :)
A co się porobiło ?? Ktoś nie ustąpił pierwszeństwa ??
-
[ALL B5] Kupiłem swoje pierwsze audi a4 b5 jest super! Foto
To ogłoszenie jest?? Czy temat z opisem auta ?? Wygląda nieźle;)
-
Wymiana lamp B5 na B5 lf
Dzieki Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
-
A4 Diesel
Apropo tego ściemniania, to 30% zazwyczaj z fabryki już jest ściemnione... inaczej mówiąc 70% przejrzystości, tak jak w przepisach... każde dodatkowe ściemnienie szyb przednich 180o dookoła głowy kierowcy (przednia czołowa i przednie boczne) oznacza utratę dowodu... Bardzo ładny awancik... Zaglądam często, widze, że cały czas do przodu :]
-
AUDI A4 1.8t+ Rwd Avant nowe zdjęcia:)
Nooo to który mod zastosowałeś ?? Ten z usunięciem półosi, czy ten drugi, o którym dev pisał ?? Pochwal się :] Ogólnie to brawo, za jakieś nowe spojrzenie na temat... ale kastrowanie quattro to nie dla mnie :] Rozumiem, że mod jest odwracalny, czyli jak zechcesz powrotu do Q, to wkładasz półosie i heja ?? :]
-
Wymiana lamp B5 na B5 lf
które oznaczenia na naklejce mówią o tym do jakiego ruchu są lampy przystosowane ?
-
B6 DIVISION
chłopaki, przyznawać się który to: Agresywny kierowca w Audi - Adrenaline Motorsport :polew:
-
ORI Chromowane ramki w liczniku z A6 C5 do A4
W Peugeocie miałem od DIDO i nie byłem zadowolony :/ nie pasowały dobrze i w końcu zostawiłem tylko okrągłe, a pozostałe wywaliłem...
-
ORI Chromowane ramki w liczniku z A6 C5 do A4
czyli szukac licznika z a6?
-
ORI Chromowane ramki w liczniku z A6 C5 do A4
a które nieoryginalne ramki z alledrogo polecacie ??
-
Nadkola czarne czy chrom ?
nie sądzę, żeby takie gadżety na ranty zdały egzamin... po pierwsze, będzie lipnie wyglądać po drugie, woda i syf będzie się tam zbierać i zgniją jeszcze szybciej całe błotniki :/ pomyśl o wymianie całości na zdrowe, ew. zrobić zaprawki jak nie chcesz inwestować dużo
-
Z jakim momentem dokręcać śruby w kołach?
120Nm będzie ok... ja wymieniam sam i dokręcam pneumatem tak na "pół-gwizdka", a później ręcznie na wyczucie... u szpeców spotkałem się i z dokręcaniem odpowiednim momentem ale i niektórzy dokręcają pneumatem do oporu, tam już nie jeżdżę a sam zaczynam się rozglądać za jakimś przystępnym cenowo i nie badziewnym kluczem dynamometrycznym, żeby samemu momenty łapać :]