Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

j4s2c2vr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez j4s2c2vr

  1. Dawaj te foty ?? Będziesz to jakoś odmalowywał czy coś ?? Czy kapsel na to wrzucisz ??
  2. Mam taką własnie AJL... wszystkie dodatki o których piszecie w temacie u mnie są... Co prawda emblematy zdjęte już, końcówki wydechu na sprzedaż i zawias też już powoli szykuję, bo gwinta założyłem... Mi by pasowało to do pro-line wersji... opisane gdzieś na forum, taki prekursor S-linów... Też ciekawią mnie te "udziwnienia"... może jeszcze nie odkryłem wszystkiego :]
  3. j4s2c2vr odpowiedział(a) na piter1114 temat w Audi A4 B5
    http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/chinska-nawigacja-ogromnymi-mozliwosciami-287969/ oczywiście najpierw 2din do ogarnięcia, jeśli się nie ma... moim zdaniem taka opcja wyjdzie łatwiej i przyjemniej dla oka :]
  4. to jak już się tak zamieniamy, to mam jeszcze zimowe 15" na jakieś gumy 17" :] hahaha:grin:
  5. fajnie tu... widzę kolor ten sam... tylko serducho i napęd inny :] może chcesz się zamienić 2din na 1 ??
  6. Dzięki dzięki :] Również życzę aby modzenie szło po Twojej myśli :] Zaraz obczaję Twój temat :] Wczoraj wpadł do auta gwint ze zdjęć powyżej... Przy okazji z przodu wymienione trochę gratów w prawym przodzie. Dwa wahacze i łącznik stabilizatora. Oczywiście na "Lemy". Na koniec, żeby pocieszyć się tym, że tyle kasy poszło, to zmieniłem też końcówki wydechu na bardziej męskie :] stare końcówki chętnie sprzedam, za jakieś parę zł. :] info PW
  7. kurde, to nadkole wyszło czy opona?? z aktualności... zatarły mi się wycieraczki wczoraj chciałem zregenerować mechanizm i całkiem go rozdupczyłem dziś kupiłem nowy i w robocie na parkingu poskładałem... nadal szukam gwintu, albo sprężyn na tył ---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ---------- potrzebowałem tuż po zakupie... ale szybko uzupełniłem brak ---------- Post dopisany 17-11-2013 at 15:52 ---------- Poprzedni post napisany 08-11-2013 at 19:21 ---------- wczoraj umyłem zimowy setup... położyłem też wosk na felgi, co by dłużej wytrzymały względnie czyste :] jakaś tam resztka została, to zaszalałem :] teraz wypadałoby budę umyć i nawoskować na zimę :] ---------- Post dopisany 20-11-2013 at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany 17-11-2013 at 15:52 ---------- Ponieważ tylne zawieszenie już się kończy, to przyszła pora na zmianę... Bez zabawy w półśrodki, jakimi byłby zakup samych sprężyn Eibacha, udało się nabyć gwinta Zabawki od kolegi z forum powinny dotrzeć przed weekendem, więc na aucie może zawitają w weekend właśnie A tutaj trzy fotki na przystawkę ---------- Post dopisany 01-12-2013 at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2013 at 21:58 ---------- Wczoraj pomalowałem grill plasti-lakiem. Kolor czarny mat. Umyłem i zakonserwowałem też gwinta przed jutrzejszym montażem, a na koniec po wierzchu, lagi potraktowałem resztką plasti-laka
  8. +1 W poprzednim aucie mialem wkladke k&n... teraz pc... ogolnie zdanie mam takie jak kolega wyzej, aczkolwiek w 306tce na rolkach 10km wyplulo wiecej od katalogowych danyh. Mogl byc to bonus od Peugeota fabryczny tez...
  9. Ja mam taki Depo jak w pierwszym poscie. Jestem zadowolony. Wskazania prawidlowe. Moglaby byc dodatkowa regulacja natezenia podswietlenia, ale jest podatny na modzenie rezystorem i pewnie to wykorzystam... zdjecia u mnie w temacie
  10. Ja bym chetnie potestowal... dajcie linka do jakichs 17"
  11. Moze ktos tu zle uzyl google translatra? Jak pisal jeden z przedmowcow, chodzi raczej o opone do "ciezkich" warunkow atmosferycznych... mowiac prosciej opona na zime stulecia
  12. j4s2c2vr odpowiedział(a) na piter1114 temat w Audi A4 B5
    Ta kase i pot przy rezaniu wolalbym wydac na radiokombajn dedykowany do a4 b5 z Androidem. W dziale CA jest o tym... swietnie zastepuje rns-y wszystkie i ladnie zabudowane juz... Tylko wypadaloby miec 2din, zeby mniej roboty bylo. Jak moje finanse wroca do ladu po gwincie, to robie 2din i pozniej wlasnie takie radyjko z Andkiem :-)
  13. Tez mam takie plastikowe w chromie... zalozylem do flatow, bo mnie te sruby takie brzydkie wkurzaly... Faktychnie przy sciaganiu jest roboty, ale, zeby tak sie nie meczyc wystarczy nie dociskac ich przy zakladaniu do konca. Wtedy sciagacz ma za co sie zahaczyc i dziala jak powinien. Powiedzcie mi co robicie ze sruba zabezpieczajaca? U mnie pozostala odslonieta :/
  14. j4s2c2vr odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    +1 :]
  15. Pod maską coś zamierzasz grzebać, czy tylko stylizacja ?
  16. j4s2c2vr odpowiedział(a) na arnold27 temat w Układ Jezdny
    ja się jedynie od niego dowiedziałem, że są do FWD :/ niestety... inne kolorki, bo pewnie tył był odnawiany...
  17. j4s2c2vr odpowiedział(a) na Witek A4 temat w Układ Jezdny
    no właśnie problem w tym, że używki są na tyle drogie, że chyba rozsądniej kupić nowy a że cena taka, to co poradzić ?? nie chce wsadzać czegoś słabego, co po wrzuceniu paru kg.siądzie i będzie dobijać na nierównościach... chyba muszę sprezyny narazie kupić i dalej polować na gwinta...
  18. Kombinowałem z opcja zakrycia wlepki z numerem rej. Ale wkurzała mnie wycieraczka tak wysoko i zmontowałem wszystko po staremu. Zapieprzają teraz jak należy. Lód dadzą radę zgarnąć z szyby A tu w dobrej cenie mechanizm znalazłem jakby ktoś szukał: MECHANIZM WYCIERACZEK AUDI A4 B5 A6 C5 PASSAT B5 (3729815548) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  19. Dlatego też gumy się podkłada, żeby nie było bezpośredniego styku :]
  20. j4s2c2vr odpowiedział(a) na Witek A4 temat w Układ Jezdny
    właśnie też tak mi się wydaje :]
  21. wow! fajne te radyjka... a jak z anteną gps?? gdzie ją poprowadziłeś?? działa ok. ??
  22. A to nie sa otwory technologiczne, którymi spływały nadmiary lakieru, ocynku itp. w procesie produkcji ??
  23. j4s2c2vr odpowiedział(a) na Witek A4 temat w Układ Jezdny
    a co sądzicie o tym ogłoszeniu ?? Gwint Audi A4 S4 B5 quattro gwintowane Częstochowa ? Tablica.pl moim zdaniem drogo jak gwint w niewiadomym stanie i bez kluczy zastanawiam się, czy nie dołożyć kasy i nie kupić nowego AP, np. takiego: Zawieszenie gwintowane Audi A4 B5 Quattro AP by KW (3683622745) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jak sądzicie ?
  24. We wszystkich autach z jakimi miałem do tej pory do czynienia, to własnie na tych rantach należało podnosić. Tam jest najmocniejsza konstrukcja. Uważajcie na podstawianie podnośnika za rantem... Pierwszy właściciel mojego poprzedniego auta chyba nie dopilnował gdzieś i po podnośniku zostały dwa garby w podłodze z przodu
  25. U mnie skrzypią sprężyny, które ocierają o amorki. Pękły u nasady i są lekko pochylone, bo nie siedzą równo w gniazdach. Obecnie zaawansowane poszukiwania gwintu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.