Treść opublikowana przez j4s2c2vr
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Pierwszy bylem Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Poogladaj foty z tematow i bedziesz wiedzial... Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja pamietam cene z 2 na poczatku Pomysle jeszcze :-)
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Piotrek ma ceny za duze, w internetach taniej sa Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
-
Wskaźnik ciśnienia oleju
też jestem chętny na takie bajery
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Fmic juz czeka na montaz a za wtryskami sie rozgladam... Na tablicy mi ktos 380 dziabnal za 150pln Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
ale końcówki wydechu to masz w pyte
- A4 Diesel
-
A4 Diesel
ja mam pytanko, czy bardzo brakuje tylnej wycieraczki, w codziennym użytkowaniu ? Aaaa i czy prędkościach około 200km/h ta lotka nie ma zamiaru odfrunąć Bo mam taką samą czekającą na dalszą obróbkę
-
[B5 AVG]Zwyczajne A4 by Przemek0922 18-stki in orange, gwint
Miło było poznać
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a jeśli tak dzieje się też na LPG? To gdzie szukać przyczyny ? ponoć pompa w AJL jest taka jak w S4, to za mało jeszcze ? To na jaką zmienić ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie możecie potwierdzić moje przypuszczenia... Chodzi o to, że po wymienie turbo na hybrydę k03s, np. na drugim biegu przy wysokich obrotach, silnik traci moc, tak jakby był odcięty dopływ paliwa i ciśnienia z turbo. Kojarzy mi sięto z trybem awaryjnym, ale nie wiem jak wygląda tryb awaryjny, bo nie miałem okazji doświadczyć, chyba, że to to właśnie... Generalnie wtedy zazwyczaj mam już zapiętą trójkę, także redukujęna drugi bieg i po jakichś 50m przejechanych siłą rozpędu silnik zaczyna zachowywać się normalnie. Przypuszczam, że to właśnie tak wygląda wpadanie w tryb awaryjny. Z tego co wyczytałem w innych i w tym wątku rozumiem, że komp czyta, że silnik dostaje za mało paliwa w stosunku do powietrza i wpada w tryb awaryjny? Po zmianie turbo nie dawałem jeszcze wtrysków większych i nie stroiłem auta, zbieram graty jeszcze... Możecie mi powiedzieć, czy wpakowanie wtrysków np. 380 i program powinny rozwiązać problem?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
W b5 jeszcze nie bylo czujnika...
-
Czary mary czyli znikający olej w 1.8T
sprawdź oring pod chłodniczką oleju pod filtrem... tam podobno też lubi popuszczać 1.8t
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
nie mam jak badać teraz dolotu, bo jestem na wyjeździe świątecznym, ale jak wrócę to będę musiał się temu przyjrzeć w czasie Świąt wpadła mała odmiana na przód Do pełni szczęścia brakuje regeneracji kloszy, ale to już po powrocie zrobię :] przy okazji wizyty na myjni zrobiłem mini sesję ---------- Post dopisany 28-04-2014 at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2014 at 20:21 ---------- Dotarła kolejna część układanki: W weekend majowy planuję uporać się z dziurkami i w dolocie i w wydechu i spolerować lampy, jak dobrze pójdzie to może i DRL uruchomię... ---------- Post dopisany 19-05-2014 at 08:53 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2014 at 13:30 ---------- Ok. powodem braku pełnego boosta, była nieszczelność w dolocie. Zrobiłem z korka 2,5" PVC prymitywny "tester szczelności". Niestety korek ma wadę, bo brakuje mu takiego garba, żeby TIP nie spadał przy większym booście Strzeliło mi ze 4 razy, ale zdążyłem, zgodnie z tutkiem z Youtuba, zlokalizować nieszczelności przy pomocy, tego co miałem pod ręką, czyli płynu do mycia szyb z atomizerem Ogólnie była za lekko ściśnięta opaska przy wejściu z TIPa do turbo, oraz opaska przy przepustnicy do wymiany, bo miała zerwany gwint i nie trzymała jak należy. Przy okazji przeczyściłem i zaadaptowałem przepustnicę, ale to nie pomogło na podwyższone obroty na jałowym :/ Nie wiem już co to może być... Do autka wpadła też siata pionowa oraz wrzuciłem w kratkę nawiewu wskaźnik ciśnienia oleju. Pozostało już tylko zamontować czujnik i podłączyć kabelek:P To przy zmianie oleju się zrobi... ---------- Post dopisany 26-05-2014 at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2014 at 08:53 ---------- Jakiemuś fiutowi przykleił się do łap jeden z dekielków piasty z moich Flat Five. Żeby mu łapa uschła, albo, żeby rozpieprzył felgi, do których wsadził... ---------- Post dopisany 01-06-2014 at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany 26-05-2014 at 08:36 ----------
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Za 8 setek to polecam zestaw od boostera jak zamontuje u siebie to sie pochwale... Poki co musze uchwyty do Fmica wymyslic... Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
-
Siatka oddzielająca bagażnik w B5 Avant - fotostory
Już nabyłem drogą kupna na forum siatę z polifta za normalną kasę Fajna sprawa
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Pewnie sie maluje Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] Czarny Avancik 1,8T
masz jakieś foty z mocowania FMICA i rurek? Bo mam ten sam zestaw chyba co Ty i przydały by się ściągi jakieś
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
14* powinna wejść gładko... Ponoć daje tyle co dwa smic-e np. Tak jak w bex-ie. Bez podciecia belki w zderzaku, to chyba zaden fmic nie wlezie... Ogolnie to wszystko bylo juz tu w temacie i w innych np. w dziale zrób to sam... Tylko musisz poczytać, przebrnąć przez to... Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Do 200km k04 niepotrzebne Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Do objawow moge dodac wiekszy apetyt na paliwko Dzis przy okazji montowania bixow posprawdzam polaczenia na dolocie... Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Tryb awaryjny na vagu by byl widoczny... A tam pusto... Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ---------- Nie miałem możliwości zrobić dziś porządnych logów, ale sprawdziłem przepływ masy powietrza i maksymalne wartości przy kilkukrotnym rozpędzaniu na 3 biegu do odcinki pokazywało maks ok. 138 g/s postaram się jakieś logi przygotować i wrzucić do tematu...
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
poniżej 0,5 zakładam, że gdzieś opaska nie jest dokręcona, ew. pieprznął któryś z węży od turbo albo do IC najgorszy scenariusz to N75... muszę logi porobić jeszcze...
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Na mocne cięcie zderzaka byłem gotowy... kratki w najgorszym wypadku też się stuninguje... wolałbym, żeby zostały na swoim miejscu, ale nie wiem jeszcze jak to wszystko siądzie razem ---------- Post dopisany 11-04-2014 at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany 04-04-2014 at 11:12 ---------- Niestety nie było tak różowo jak myślałem i musiałem poprzestać na podmianie DV... wróciła seria. Z montażem FMIC wstrzymuję się aż znajdę powód braku boosta. Albo jest gdzieś nieszczelność, albo N75 szwankuje. Wymieniłem tylne prawe drzwi. Miały chyba jakąś przygodę wczesniej i przy listwie szerokiej strasznie zaczęła się ruda panoszyć.