Treść opublikowana przez j4s2c2vr
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Ja kupowałem pompkę z audi 100, taką jak ta: http://allegro.pl/pompka-zamka-centralnego-audi-100-c3-i5068936858.html Przekładałem cały kompresorek z wirnikiem. Ze starego tylko obciąłem ten krociec co w obudowę wchodzi i połączyłem wężykami z tej kupionej. Fot nie robiłem, bo na forum już są... nic się w zasadzie nie różniło. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/268066-naprawa-pompki-centralnego-zamka/ http://a4-klub.pl/index.php?/topic/217294-pompka-centralnego-zamka/ Jedynie z kupionego kompresorka wychodzi drugi wężyk, na trójniku, ale wystarczy go zaślepić i jest git. Po dłuższej przerwie mały update tematu Niestety bez zdjęć, bo nie mam okazji żeby coś ładnego sieknąć. Setup letni założony już od marca, wpadł też stanik na maskę. W miniony weekend podłączyłem DRL-a wreszcie. Wziąłem się też za regenerację reduktora, ale nie znam rezultatów, bo czekam na dostawę czujnika temp., który rozwaliłem W najbliższych planach wymiana rzeczy eksploatacyjnych typu filtry i olej. Przymierzam się znowu do montażu FMIC-a, chyba za dwa tygodnie cały weekend na to przeznaczę i nie skończę, dopóki nie założę. Jak się uda, to może korektę lakieru zrobię i będą jakieś foty. Jest też pomysł na felgi, ale to jeszcze TOP SECRET PS. Panowie jaki upgrade hebli tylnych mogę u siebie zrobić ? Czy nie ma sensu ? Chyba zbliża się wymiana i może bym coś poszukał lepsiejszego...
-
montaż haka holowniczego
Kasa dodatkowa jest w momencie wbijania do dowodu, czy przy każdym przeglądzie ?
-
S4 B6/7 w A4 B5 1.8TQ z alu zwrotnicą :)
Chętnie zobaczę fotorelację
-
Gaz, jaka konfiguracja?
Mocowo myślę, że maks to jakieś 220KM, to chyba KME Gold powinien jeszcze obsłużyć... a wtryski pewnie będą wtedy przed strojeniem do wymiany...
-
Gaz, jaka konfiguracja?
dzięki za informacje co do Hanek, to mam je już ze dwa lata... na co proponowałbyś zmienić w przyszłości ?
-
Gaz, jaka konfiguracja?
Jak są opisywane wtryski Hana od najsłabszej do największej wydajności ?
-
LPG Warszawa lub Piaseczno proszę o polecenie!
Podpytaj tutaj: http://montaz-lpg.firmy.net/ serwisowałem u nich swoje poprzednie LPG i wyglądają na ogarniętych w temacie. Może cenowo będą też przystępni dla Ciebie jeśli chodzi o zamontowanie instalacji.
-
2.4 quattro śnieg i Tatry
super widoki zazdraszczam tylko chyba nie ten dział btw
-
Problem z odpalaniem
Uszczelka reduktora gazu może być winna. Jesli nie ma szczelności, to gaz przedostaje się do kolektora dolotowego. U mnie mam podobnie, ale jeszcze odpala. W kolektorze dolotowym zbiera się gaz i odpalasz silnik ze stanu "zalanego", czyli ma dużo gazu dochodzi jeszcze benzyna i nie może sobie poradzić. Zbieram się z wymianą u siebie. Ale zrobię to pewnie dopiero przy przeglądzie instalacji. Przenieś temat do odpowiedniego działu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie wiem czy klubowa, zobaczyłem już jadąc i foty nie miałem jak dziabnąc, wyglądało mi to na Avanta, ale reki sobie uciąć nie dam ciekawie wyglądała w tej folii, chyba, że to plastidipem porobione było...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyja jest b5-tka pod Decathlonem na Targówku oklejona cała matową folią pomarańczową ?? Wczoraj widziana ok. 17-18 ...
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
Mi zostały z poprzedniego auta do pielęgnacji K&N i tych używam... Jak się skończą, to pewnie kupię na allegro, są chyba zestawy pipercrossa też.. przykład http://allegro.pl/pipercross-zestaw-do-czyszczenia-filtrow-warszawa-i5082411106.html
-
[B5 AWT]1.8T by Łukasz13
Ja poproszę o inf ona pw jak się pozbyć kilku zbędnych rzeczy z pod maski
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To się działo jak kolory się myliły . Nie chodzi o to, że myliły... No ciemny jakiś był Ale nie będę strzelał, czy granatowy, czy czarny.
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Powiem Ci, że miło się przegląda Twój temat. Warty śledzenia
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
Ja proponuje co 10tys. razem z wymianą oleju i filtra oleju... Tak robię u siebie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kto z klubu był w sobotę na WNR ?? Avant w b5, tylko koloru nie pamiętam... Może na jakiś kolejny się umówimy jakoś większa grupką ?
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Moc bez zmian jeszcze Seria z pewnymi ubytkami, ale to chyba przez zmianę suszarki bez zmiany wtrysków i programu. Ogólnie dawno nie sprawdzałem spalania, bo miałem problemy z wydechem i z olejem z odmy oraz czujnikiem położenia wału. Teraz porobione już, to mogę zacząć badać spalanie na nowo. Przed awariami spalanie średnie było na poziomie 12,5-13l/100km, przy pałowaniu od 13l w górę Z ostatnich "atrakcji" u mnie w karawanie. Naprawiałem pompkę centralnego zamka. Stara już nie wytrzymała i wirniczek rozsypał się w proszek :] Przeszczepiłem kompresorek z Audi 100. Kosztowało mnie to ok. 40zł i 20 minut pracy. Wymienione też dwa lewe górne wahacze. Zrobiony przegląd (bixy przeszły bez problemu), OC opłacone. Czekam teraz na cieplejsze dni, żeby zacząć modzić. Tutaj jeszcze filmik z małego ślizganka jak jeszcze śnieg leżał :] Z rzeczy aktualnie do zrobienia: Wymiana uszczelki reduktora plus przegląd LPG. Zamontowanie DRL-a do końca. Zamontowanie czujnika ciśnienia oleju. PS. Podpowie ktoś w którym miejscu jest najlepiej zrobić dziurkę na ten czujnik dla wskaźnika ciśnienia oleju ? Może ktoś już montował u siebie i ma jakieś foto. będę wdzięczny Inspiracja na pomalowanie setu zimowego http://306team.pl/forum/download.php?id=15245 http://306team.pl/forum/download.php?id=15246
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
ja jestem jak najbardziej za, ale w najbliższym czasie odpadam, bo mam zapierdziel niestety... ale będę śledził temat :]
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Nieee... Parkuj jedz przy stacji kolejowej w Zalesiu. Było wyjątkowo dobrze już uklepane... Byłem też dzień wcześniej to ciut więcej śniegu było... A na filmie, to miejscami lodowisko... Kamerzysta mało zębów nie zgubił
-
Czarne Quattro 1.8 T 180 km AJL Wersja Sport
Ten gril oryginalny czy niekoniecznie, bo całkiem nieźle wygląda... Sprzedajesz już furkę? Czyżby zmiana na coś młodszego?
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Też sobie tak zakodowałem i powiem szczerze, że mnie zaczyna czasem wkurzać a to bagażnik zamknięty, a to drzwi komuś otworzyć trzeba.. pilot czasem z opóźnieniem zadziała... Z plusów, to obecnie jedynie mogę dać, że pompka centralnego ma mniej pracy u mnie to i tak już żaden plus, bo przeszczepiałem kompresorek w zeszły weekend, bo oryginalny powiedział papa Już mi chodzi po głowie, żeby wrócić do otwierania normalnego...
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
Szukaj schematów i podłączaj tak jak w oryginale jest... Mi się wydaje, że razem z lusterkami to jakoś idzie, albo z grzaniem zamka w drzwiach kierowcy. Ale pewien nie jestem. Floka podsufitki jak robiłeś? Drogo wyszło ?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Widzę, że się trochę temat ożywił... Jako, że wcześniej nie było zbyt dużego odzewu, to podłączyłem się do spotów w Wawie i czasem udaje mi się załapać na: Nocną Jazdę Audi https://www.facebook.com/pages/Nocna-Jazda-Audi-Warszawa/589611697798537?fref=ts oraz Audi Spot Wwa https://www.facebook.com/AudiSpotWwa?fref=ts zapraszam! W Piasecznie też można się jakoś umówić... Ostatnio jeszcze jak śnieg leżał, to byłem pośmigać po parkingu w Zalesiu Górnym
-
Naprawa Pompki centralnego zamka
ok, to szukam czegoś z 80 100 i golfa Zakupiłem pompkę z audi 100 i przeszczepiłem do swojego modułu. Wszystko śmiga elegancko. Dzięki za fotki dla autora tematu. Pompka z przesyłka jakieś 40zł. Czas naprawy ok. 20 minut Pozdrawiam i polecam