Treść opublikowana przez j4s2c2vr
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
poka jak wygląda
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Zakładaj panie już temat... Zamiast czekać Wczoraj władowałem 2din i zmieniłem olej z filtrem. Teraz musze sie za radyjkiem rozejrzec...
-
Audi A4 1.8t 400Ps pakiet S4
To ustaw doładowanie po biegach
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
Gdzie można znaleźć jakiś manual do tych tajnych kodzików z climatronica, bo chciałbym się tym pobawić
-
Audi A4 1.8t 400Ps pakiet S4
procedura startu, też wiele daje
-
B5 Avant zybiego
Te lampy przednie w zderzaku, to nie jest przypadkiem zestaw DRL od HELLA ? takie o: Niektórzy za to grubą kasę dawali
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
chyba w wersjach "bida"
-
A4 B5 by Sanczes-ka
każdą diablicę da się okiełznać powodzenia w modach
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Si Jak dobrze pójdzie, to w weekend wadzę do auta
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
dziś dostałem paczkę pomocnik już się rwie do pracy
-
A4 B5 by Sanczes-ka
Fajne zdjęcie z czyszczeniem felg :] Pokaż no te dziary bliżej
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Ile taka szelka sabelta kosztuje? Bo mam alternatywną opcję i zastanawiam się nad produkcją seryjną
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
eeeee, ja bym S4 grila zostawił a skoro już o grilach, to może masz od S4 na handel ?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
od DEV-a masz w tej cenie k03s? Ja kupowałem taniej, ale to było z 1,5 roku temu... edit: nie zatrybiłem, że o nówkach piszesz...
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
jak to k04 jest oryginalne i sprawne, to bym brał... a cenowo jak wypada?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Kowi, rzuć i mi fotki na pw jak to wygląda Bo mam robotę do zrobienia
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
A pompa paliwa jakie ciśnienie daje ? może jest na wykończeniu już ??
-
A4 B5 by Sanczes-ka
Więcej fotek z właścicielką !!!
-
[ALL B5] srebrny avancik :)
ale kasę wziąłeś jak za RS-a?
-
My DarkBlue A4 B5
ale się błyszczy !
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
http://bynajmniej.net/
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
ABS to chyba przy pompie z tego co się orientuję... Może zalany był? Tam często się leje przy uzupełnianiu płynu do spryskiwaczy
-
Audi S4 B5 by grabiec
Możesz dać fotkę jak wygląda taki naciąg na 8,5"? Bo w przyszłości będę chciał zmienić swoje 225 na coś węższego i się zastanawiam jaką wybrać 215 czy 205... Tylko poproszę o zdjęcia przy dobrym świetle itd. Bo te z pierwszej strony marnie obrazują to co chcę zobaczyć Jakieś dystanse masz w sadzone, czy nie ? Jakie ET felg?
-
A4 B5 by Sanczes-ka
Bez fotek się nie liczy
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Powiedzcie mi jeszcze koledzy, w którym miejscu robić czujnik ciśnienia oleju... i chciałbym też się dowiedzieć za co odpowiedzialny jest ten zaworek: PS. tutaj kilka fotek z pierwszego spotu Audi Spot Wwa :] https://www.facebook.com/media/set/?set=a.793499960746961.1073741830.737367523026872&type=1