Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

j4s2c2vr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez j4s2c2vr

  1. Miło było poznać... wpadaj wpadaj... chyba nigdy przed 22 nie kończyliśmy
  2. https://www.facebook.com/pages/WRC-Studio-Piel%C4%99gnacji-Aut/318799854962449?pnref=story http://wrcservice.pl/
  3. to jutro ma spocie obejrzymy?
  4. ostro jedziesz z modami widzę
  5. może chcesz progi od omegi opchnąć
  6. Heble przetestowane W weekend byłem na zlocie 306team połączonym ze zlotami seatowców i mieliśmy do dyspozycji lotnisko w Kamieniu Śląskim Była ćwiartka z pomiarami oraz próba time attack. Miałem okazję hamować dość ostro i jestem bardzo zadowolony z tylnego zestawu Teraz tylko zedrzeć do końca przód i zrobię jakąś zmianę Na trasie też heble fajnie się sprawowały, polecam Kilka fotek ze zlotu poniżej, jak ogarnę też filmy z TA i 1/4mili, to wrzucę linki
  7. Mi obojetne, dystans mam taki sam...
  8. Opowiem na nastepnym spocie w skrócie... bylo przygodowo
  9. To moze sie zobaczymy
  10. Te sygnaly tez informowaly o niedomknietej masce z tego co wiem. Moze czujnik kaput.
  11. Panowie, a wybiera się dziś ktoś na Casablankę pod Narodowy?? Może jakiś dodatkowy spot Ja będę z kobietą, pewnie trochę posiedzimy, może i Perseidy da się obejrzeć po filmie...
  12. Varte też moge polecic... Mialem w poprzednim aucie jakiegos silvera i ogarnial ladnie plus audio... Po 2latach slrzedalem za 90% ceny wyjsciowej bo autko tez sie sprzedawalo Ja proponuje, ze jak ktoś chce sie wymienic numerami tel. To niech pisze na pw. Widac czasami sie przydaja na forum troche trwa zanim wiadomosci sie przeczyta
  13. Juz wyedytowalem posta... Teraz lepiej Robero? Zamiast bro kielbe przywiez na grila kolejnego
  14. O stary! Odpalanie tdi to pestka.... Roba zguby ratowac trzeba bylo przed zulami
  15. Tak... Juz akcje z Policja... Podaj na pw tel do siebie
  16. Badamy... Bedzieny pisac co i jak
  17. 5 min. Gdzie jestescie? Napisz na pw numer tel.
  18. Jestescie nadal? To bym wrocil z kablami
  19. Jakby co to ja juz jestem... Stanalem sobie w cieniu przy drzewkach
  20. Czyja srebrna lodówka b6 w Arkadii przycupnęła przede mną? Przywitam sie pod Narodowym jesli bedzie okazja
  21. Dla mnie obojetne. Dajcie znac na forum jak sytuacja, zebym wiedzial czy mam z Arkadii sie ruszac[emoji14]
  22. A moze zaczniemy w Arkadii a skonczymy na Narodowym jak juz chlodniej bedzie?
  23. Ostatnio to improwizowalem z kobita Dzis powinienem byc.
  24. Przecież nie zrastamy się z miejscówą... Trzeba być bardziej elastycznym korzystamy z pogody... W razie czego bedziemy improwizować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.