Treść opublikowana przez j4s2c2vr
-
[A4 b5 1.8 Q ] DODEKk czerwona na 18" **
Niestety ramka wieksza jest... ta wnęka to pod gołą blachę jedynie pasuje :/
-
A4 B5 Silver by Boosman
no to gratulacje posiadania unikatu
-
A4 B5 Silver by Boosman
Wylecz je jeszcze z sline żart oczywiście jak kto woli upiekszać auto
-
[b5 '98] zielonka
??
-
Wspólne granie online PS4
No właśnie... Ja zagrywa em się w Underground 1 i 2. A tutaj wracają do korzeni Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Wspólne granie online PS4
Czy ktoś, z tu obecnych graczy, też się nie może doczekać NFSa 2015, tak jak ja? Zastanawiam się czy nie złożyć zamówienia przed premierą jeszcze
-
Silver Fake S4
masz może więcej fotek ze spasowywania zderzaka przedniego ?
-
Audi A4 B5 1.8 quattro
Napisałbyś coś w temacie... Kilka wzorów byś znalazł :]
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Tylko z wyglądu,mój jest szerszy dłuższy i wyższy Czyżby jakieś kompleksy ? Podaj wymiary
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
ICka widzę masz teraz takiego jak ja
-
[ABC] A4 B5 Audi Michała (Wypełnienie podłokietnika)
jakby co to wzór po lewej mi bardziej pasi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mariusz chyba rozdwojenia jazni doznaje, bo na Zeran jutro tez sie zapisywal hehe. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] 1.8 TQ by maly__Szuuu never ending story;)
Wlasnie mam podobne odczucia jak Ty Tomek Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
to teraz będzie chędożenie na okrągło
-
Wspólne granie online PS4
Ja jeszcze nie mam :/ Poluję na licytacje na alledrogo, Wieśka i Project Cars już dorwałem w dobrej kasie, teraz na DL polowanie Jak już zdobędę DL, to na jakiś czas mi starczy... dam znać tutaj, to będziemy się umawiać na jakieś pykanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja do kina jutro. Takze moze przejazdem bede Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Też mnie to zastanawia [emoji14] Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] 1.8 TQ by maly__Szuuu never ending story;)
Odpowietrz Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Wspólne granie online PS4
Właśnie się wyposażyłem w PS4. Mój PSN nick to: LI24RD_PL (j4s2c2vr zajęty był ) Gierki dopiero jadą do mnie. Na pierwszy plan idzie Wiedźmin 3, Project Cars i jeszcze będę chciał Dying Light-a na początek. Dying Light przeszedłem już na kompie w wersji pirackiej Teraz chce się pobawić legalnie. Kasa się należy Techlandowi, bo gierka jest kozacka. Zwłaszcza jak się gra z kimś, jest wesoło. W tym tygodniu pewnie będę już online, także będę mógł się umawiać na partyjki
-
Audi A4. Srebrna Quattarzyna Avant by Mucha
Rob bazaltowym bandazem... Ja DP robilem i jest cacy... Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wpada ktoś dzisiaj pod Narodowy? Zajmowanie miejsc od 19:30 zdaje się, seans od 21:15 https://www.facebook.com/podstadionemnarodowym?fref=ts
-
Audi A4. Srebrna Quattarzyna Avant by Mucha
Po co Ci imitacja ?
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
żeby wiedzieć kiedy pompkę paliwa kupić
-
Warta polecenia myjnia Piaseczno Mysiadło
Nie dotarłem jeszcze, bo mieszkam teraz w Wawie Pracuje tam mój dobry kolega. Zna się na rzeczy i mogę go polecić. Pomagał mi w kompletowaniu zestawu startowego do detailingu itd.
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
tu jeszcze kilka fotek jest: https://www.facebook.com/piotrek.jaszczur/media_set?set=a.1017646564926558.1073741832.100000436714880&type=3 Właśnie składam nowy gadżet