Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

j4s2c2vr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez j4s2c2vr

  1. Niestety ramka wieksza jest... ta wnęka to pod gołą blachę jedynie pasuje :/
  2. no to gratulacje posiadania unikatu
  3. Wylecz je jeszcze z sline żart oczywiście jak kto woli upiekszać auto
  4. No właśnie... Ja zagrywa em się w Underground 1 i 2. A tutaj wracają do korzeni Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  5. Czy ktoś, z tu obecnych graczy, też się nie może doczekać NFSa 2015, tak jak ja? Zastanawiam się czy nie złożyć zamówienia przed premierą jeszcze
  6. masz może więcej fotek ze spasowywania zderzaka przedniego ?
  7. Napisałbyś coś w temacie... Kilka wzorów byś znalazł :]
  8. Tylko z wyglądu,mój jest szerszy dłuższy i wyższy Czyżby jakieś kompleksy ? Podaj wymiary
  9. ICka widzę masz teraz takiego jak ja
  10. jakby co to wzór po lewej mi bardziej pasi
  11. Mariusz chyba rozdwojenia jazni doznaje, bo na Zeran jutro tez sie zapisywal hehe. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  12. Wlasnie mam podobne odczucia jak Ty Tomek Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  13. to teraz będzie chędożenie na okrągło
  14. Ja jeszcze nie mam :/ Poluję na licytacje na alledrogo, Wieśka i Project Cars już dorwałem w dobrej kasie, teraz na DL polowanie Jak już zdobędę DL, to na jakiś czas mi starczy... dam znać tutaj, to będziemy się umawiać na jakieś pykanie
  15. Ja do kina jutro. Takze moze przejazdem bede Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  16. Też mnie to zastanawia [emoji14] Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  17. Odpowietrz Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  18. Właśnie się wyposażyłem w PS4. Mój PSN nick to: LI24RD_PL (j4s2c2vr zajęty był ) Gierki dopiero jadą do mnie. Na pierwszy plan idzie Wiedźmin 3, Project Cars i jeszcze będę chciał Dying Light-a na początek. Dying Light przeszedłem już na kompie w wersji pirackiej Teraz chce się pobawić legalnie. Kasa się należy Techlandowi, bo gierka jest kozacka. Zwłaszcza jak się gra z kimś, jest wesoło. W tym tygodniu pewnie będę już online, także będę mógł się umawiać na partyjki
  19. Rob bazaltowym bandazem... Ja DP robilem i jest cacy... Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  20. Wpada ktoś dzisiaj pod Narodowy? Zajmowanie miejsc od 19:30 zdaje się, seans od 21:15 https://www.facebook.com/podstadionemnarodowym?fref=ts
  21. żeby wiedzieć kiedy pompkę paliwa kupić
  22. Nie dotarłem jeszcze, bo mieszkam teraz w Wawie Pracuje tam mój dobry kolega. Zna się na rzeczy i mogę go polecić. Pomagał mi w kompletowaniu zestawu startowego do detailingu itd.
  23. tu jeszcze kilka fotek jest: https://www.facebook.com/piotrek.jaszczur/media_set?set=a.1017646564926558.1073741832.100000436714880&type=3 Właśnie składam nowy gadżet

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.