Treść opublikowana przez j4s2c2vr
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Jeśli uważasz, że te przednie małe, to tylnych chyba wcale nie ma Zazdroszczę grila, fajnie się prezentuje
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Nie pitol... u mnie sufitu nie ma jeszcze i jakoś na zdjęciach wygląda Dziś już nie ogarnę się... jutro w robocie coś naskrobię i wrzucę trochę fotek A Ty dawaj temat lepiej !!
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Ooo panie... Tyle mam do wpisania, ze nie mam kiedy i zdjec troche tez czeka [emoji14] Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
jak nie zwieśnieczyć Tyłu
Lotka na klape obczaj u mnie w temacie koncowki tez mozesz zobaczyc jakie mam polecam Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Kodowanie licznika 1.8t AEB
Chyba prosciej Vagiem, hmm? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 APS] Czarna smoczyca
No co nie wierzysz... Wieńce się mieszczą bezproblemowo
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
Ile tam jest? 2 centy będzie na tych dystansach?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wesołych Świąt Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
podcisnienie na lpg 1.8T
Dla 1.8t chyba odcisnienie na jalowym jest -0,7 standardowo. Jesli na gazie masz blizej 0, to reduktor popuszcza gaz w kolektor... Nie masz dodatkowych objawow? Typu: wieksze spalanie, albo problemy z odpalankem silnika? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
wysterowanie 1.8T 180KM AJL oraz tych z chipsem
Tych dragonow to jeden rodzaj jest tylko? Niebieskie hany biore pod uwage wlasnie. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba czynnika Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
wysterowanie 1.8T 180KM AJL oraz tych z chipsem
Panowie jakie wtryski brać? Moje Hany glody mówią papa chyba i bym potrzebował wziąć coś z zapasem na chipa...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko... Juz umowiony na piatek ze znizkami za 360:) Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ile kasy wzieli? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Potrzebuję namiary na sprawdzone miejsce gdzie wymienią mi przednią szybę w a4 b5. W weekend mi pękła i chcę to zrobić przed Świętami jeszcze. Ktoś, coś ??
-
Do Zamknięcia
Jakie parametry opon? Naciąg fajny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bedzie ktos dzis? Bo kolega od S4 chcial wpasc sie przywitac:) Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 1.9 TDI, czyli moje pierwsze auto :)
Nie przesadzam, już trochę aut słuchałem w różnym wykonaniu. Sam też już robiłem różne opcje. Ale kto co woli. Powodzenia w dalszych modach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja ostatnio sie nie wyrabiam czasowo. Wlasnie jakbym wpadal to pewnie tez ok. 22 Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to już wszystko jasne on był po 22
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Joł był ktoś wczoraj w Arkadii? Zaprosiłem nowego użytkownika S4 b5 żeby wpadł, ale później się kontaktowaliśmy i twierdził, że nikogo nie było :/
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
Nie wiem czy to przez filtry na fotach, czy zderzak tak pomalowany, ale jakiś kanciaty taki jest ten przedni...
-
Audi A4 1.9 TDI, czyli moje pierwsze auto :)
Hej mistrzu, ale to CA to nie zagra dobrze... Dystanse powinny być mocowane do sztywnej części drzwi, żeby nie latało to wszystko. Jak zamontujesz do tapicerki, to głośniki jakich byś nie wsadził, nie zagrają tak jak powinny, bo wszystko jest "elastyczne" i będzie wibrować. O niskich tonach to zapomnij całkiem...
-
Audi A4 B5 2.8 V6 30V quattro by Chojnaś
A mozesz dac foto calego kola jak to sie prezentuje? Z tylu tez masz? Jak z zamontowaniem tego? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B5 2.8 V6 30V quattro by Chojnaś
Czy ja dobrze widzę?! Masz te plastikowe nakładki imitujące big brakes ?