Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

j4s2c2vr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez j4s2c2vr

  1. może kabelki na odwrót podłączyliście
  2. Siemano! Czy mamy może na forum jakiegoś elektronika, który ogarnąłby niewłączające się Symphony? Podobno podczas jazdy się wyłączyło i już nie dało się włączyć. Przy próbie włączenia słychać jakby napęd CD się cały czas wzbudzał, wyświetlacz martwy i nic więcej się nie dzieje. Bezpiecznik ok. Żadnych ciał obcych w organizmie też nie znalazłem, ale nie ogarniam takich rzeczy, a może radyjko dało by się wskrzesić jakoś... hmm Help!
  3. Zaciski ogarnięte W piątek zaczynam uzbrajanie na aucie
  4. Ja jestem jak najbardziej zaaaaa I moim zdaniem powinniśmy się tam na stałe przenieść w sezonie letnim. Jak by się aura miała psuć, to zawsze można wsiaść w bryczki i przejechać gdzieś w kolumnie albo luzem PS. Poszukasz w wolnej chwili tych gratów? Zamek maski i lejek dolotu? Jak znajdziesz, to pomyśl na co byś się chciał wymienić
  5. Czemu? Myślę, że nie będzie tragedii. Dziś już wpadły kratki na przód, także auto znowu wyglada zwyczajnie Na tylna boczną szybe bagażnika dałem naklepke klubową, dla lepszego rozpoznawania w tłumie innych b5 na ulicy
  6. no to grubo akumulator dodatkowy będzie w bagażniku czy nie? jakiś altek dodatkowy ??
  7. Jaki masz tam przekrój kabla?? To już spawalnicze są czy nie jeszcze ??
  8. j4s2c2vr odpowiedział(a) na RedruM temat w Audi A4 B5
    Może ktoś opisać krok po kroku jak to robić, nie chciałbym pozbawić się kluczyka, który działa, a mam do zakodowania dwa dodatkowe Dobra juz sobie poradzilem... Z pinem Vagiem to 2 minuty roboty i juz mam 3 kluczyki dzialajace
  9. j4s2c2vr odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Chyba niepotrzebnie zaczyna się dublowanie tematu: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/1306-b5b6b7-modyfikacje-18t-turbo/ Rozumiem, że ciężko cały przeczytać, bo mody na bieżąco nie oczyszczali, ale tam naprawdę wszystko jest... polecam.
  10. j4s2c2vr odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Projektantka chyba potrafi igły i nici używać... niech Ci zrobi
  11. Ja bym się przejmował.... pewnie będą ładne do pierwszej dziury :/ Później zrobi się precel
  12. Heh... Recycling pelna geba... Z tego zestawu u mnie został guzik chromowany i przełącznik od kontrolki
  13. Na seryjnym jeszcze... Laga nie czuje zadnego w porownaniu do smica
  14. Lambo bierz
  15. patrząc na ostatnie foty zaczynam żałować, że zrobiłem ciemne wkłady lamp przednich
  16. mi tam mój bez kratek się nie podoba... chyba zrobię na jakimś patencie, żeby jednak były
  17. nooo mam wersje proline, czy jakoś tak... muszę zmierzyć rurki, możliwe, że mają 60mm, bo dość solidnie wyglądały jak kiedyś zaglądałem... Nie wiedziałem, że była różnica w średnicach wydechu..
  18. Generalnie jest turbo hybryda k03s i fmic, większe wtryski czekają na dzień czipa, w planach jeszcze tip, ale leży i czeka na sylikony... zastanawiam się, czy opłaca się zająć tłumikiem przed czipem, czy można spokojnie po ogarniać... Kasa idzie na inne rzeczy teraz
  19. Pany jak myślicie wywalać środkowy wydech przed czipowaniem ? Da to parę kuniów i niutów, czy lepiej zostawić? Obecnie mam DP i reszta seria do końca.
  20. Super kolor, no i polerka sprawiła, że auto młodsze się zrobiło :]
  21. Wczoraj trochę bliżej mogłem na spocie się przyjrzeć... No jak na przedlifta, to wyposażenie chyba maksymalne z możliwych Zazdroszczę szyberdachu Plany słyszałem zacne... Powodzenia w realizacji Obczaj graty... http://a4-klub.pl/index.php?/topic/328274-ZAWIESZENIE-GWINTOWANE-AP--B5-QUATTRO
  22. Dzięki za naklejkę i przejażdżkę Koniecznie musisz zrobić coś z tą zawiechą, bo nie jest dobrze... Dla swojej spokojnej głowy przynajmniej, no i lepszego komfortu przy pokonywaniu wszelkich nierówności Ciekaw jestem efektu jaki będzie po zmianie wydechu, bo przydałoby się powalczyć z tym dziwnym rezonującym dźwiękiem. Good Luck !!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.