Treść opublikowana przez j4s2c2vr
-
SPOTY RADOMSKIE
Na stalówce lepiej wygląda Może zrób mu szeroką stal... Te alu, to porażka moim zdaniem :/ Sam ogarniałeś camo, czy w jakiejś firmie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na probe mial byc Wola Park... Ale nikt nie sprawdzil, czy po remoncie juz...
-
a4 b5 2000r nie gaśnie podświetlenie wnętrza i radia
Miałem podobny problem w polifcie. Po zamknięciu auta z pilota, nie gasło oświetlenie kabiny. Nie było tak za każdym razem, czasami działało poprawnie. Pomagało zawsze wsadzenie kluczyka w stacyjkę i przekręcenie na zapłon. Po tej operacji jak zamykałem z pilota, to oświetlenie kabiny ładnie gasło. U mnie problem prawdopodobnie stanowiły zegary, bo po zmianie wskaźników z Jaegera na VDO problem zniknął jak ręką odjął.
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
wszyscy chyba już takie dokładki będą mieli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mi w B5 koleś ogarnął w Kauflandzie Piaseczyńskim.
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Daj mu palec to zaraz całą rękę bedzie chciał! [emoji14]
-
Tylna klapa otwierana z przycisku
Mie bardziej by interesowalo, zeby po otwarciu z pilota klapa sie do góry sama unosiła:D
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Nie bedzie duzego naciagu... Mam teraz 225/40 na feldze 8,5 18" i naciag jest minimalny. Nie sadze, ze przy profilu 35 na 19" bedzie duża różnica...
-
Nowe życie dla adr
Chyba raczej większe spalanie
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
z tyłu mam taką samą Dzisiaj wpadł nowy filtr przeciwpyłkowy, a wczoraj klubowe podkładki pod tablice 3d. Co jeszcze trzeba zrobić, żeby klubowiczem zostać?
-
Nowe życie dla adr
hehe, a co ci da ominięcie podgrzewania przepustnicy ?? To, że silnik będzie dłużej na ssaniu pracował ?
-
Frontowy ic a4 b5 1.8tq
chłopaki wolą bajzel na forum robić
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
+1 Przetestowane
-
Zwiększanie mocy 1.8 T AEB
Weź stary ogarnij najpierw to co niedomaga, chyba że chcesz, żeby tuner odesłał Cię z kwitkiem. Ogarniesz turbo, wszystkie nieszczelności i możesz zacząć myśleć o czymś więcej. Czytając Twoje opisy wychodzi na to, że muł głównie jest za sprawą niedziałającej turbiny. Czyli samo ogarnięcie na cacy powinno już dać Ci powody do zadowolenia...
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
u mnie tak wyszło :
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pozdrów ich W sumie to dawno Karola nie odwiedzałem, nadal taki zawalony robotą?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe... Spoko! To udanego wywczasu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzieks! Olszak86 weź mi naklepkę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Robero bedziesz pamietal o rns?
-
wysterowanie 1.8T 180KM AJL oraz tych z chipsem
kme gold jeszcze ciśnienie na reduktorze obczaje w wolnej chwili... może podczas regeneracji przestawiło się jakie powinno być optymalne 1bar czy więcej ?
-
wysterowanie 1.8T 180KM AJL oraz tych z chipsem
Kombinowałem też czy jak wsadzę te wtryski od Volvo, co brałem od Ciebie, to ECU ogarnie sobie? Czy tylko chip pomoże?
-
wysterowanie 1.8T 180KM AJL oraz tych z chipsem
Kurde piszesz, że niebieskie Hany to będzie za dużo dla AJL? Obecnie mam Goldy wsadzone i dość szybko zaczynają pętlić :/
-
Niepełne zaufanie
Jak się czyści butlę?
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
Wpadaj we wtorek do Arkadii obadamy furkę Co do wahaczy, to mechanior też polecał mi Meyle HD.
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
2 cale Narazie tyle musi wystarczyć... Jak się zrobi mało, będzie już z kwasa robione coś. To jest z jakiegoś dedykowanego zestawu. Co Ci ramka przeszkadza? połamie się, będzie nowa