Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

j4s2c2vr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez j4s2c2vr

  1. Kilka fotek z placu boju Udało się upchnąć halogeny, bez psucia, tylko kratki jeszcze zostały do stuningowania No i na liście rzeczy do zrobienia można coś wreszcie wykreślić
  2. Foty tylko dwie, bo gadaniem zajęty byłem
  3. U mnie się zmieścił Jak się "popieści", to wlezie
  4. Robero wezmiesz rnsa?
  5. OGr-owi zapewne o masę chodziło
  6. FMIC lepie powoli... W wolnych chwilach przy odnawianiu pokoju Rurki juz siedza, przede mna mocowanie coolera i najgorsze... rzeźbienie zderzaka, tak zeby nie stracić halo i sprysków. Co do przednich hebli, to wzialem, bo byly naprawde w dobrej kasie... Ale raczej na handel beda...
  7. Nooo zdecydowanie kolega nie wie o co chodzi w tej zabawie Poniżej pakiet na tył: Niestety jest w stanie gorszym niż myślałem, także pojedzie na wycieczkę do Deva, żeby trochę do ładu doprowadził... Jaki kolorek proponujecie? W pierwszym odczuciu myślałem, żeby dać na czarno, ale może jednak nie? Podczas grzebania w ogłoszeniach za niedużą kasę trafiłem jeszcze to: Zastanawiam się tylko, czy opchnąć dalej czy kompletować zwrotnice i do siebie ładować po odświeżeniu... Ponieważ z heblami muszę się wstrzymać do czasu zregenerowania zacisków, to ruszyłem inny kawałek roboty:
  8. Ja montuje właśnie FMICA, później wirus z wtryskami i mogę się umawiać na spota w Apisie
  9. Fajne autko dobre mody... Co do opon to pozwole sobie wtracic, uwazasz, ze ubezpieczyciel bedzie mial wąty do parametrów opon, a nie przyczepi się do FMICA, chipa i hebli nieseryjnych?
  10. Do nastepnego jeszcze sie z rns bede przypominal. Jak siade dokompa, to wrzuce ze dwie foty ze spota
  11. Owszem organizowałem. Jak siąde do kompa to coś więcej skrobnę, bo teraz z telefonu nadaje...
  12. dla RS body jest alternatywa :] Ja np. będę robił takie cos:
  13. Przy dobrych wiatrach w przyszłym tygodniu wpadnie zestaw Jak będzie kiedyś okazja się spotkać, to przypomnij, żebym jakąś zgrzewkę bro Ci wziął
  14. Rozglądam się za radiem. Od Pioterosa będę info pobierał na temat tylnych hebli większych, bo u mnie już metal o metal trze Zbieram się, żeby FMICA założyć, bo leży już z rok czasu i nie mam kiedy. Może w czasie urlopu będzie chwila... Leżą też wtryski no i program... a później to już kosmetyczne rzeczy jak: podłączenie kamery cofania, listwy drzwiowe dolne nowe założyć (progi z Eski dorwać), polerka i inne mniejsze rzeczy Chciałbym jeszcze taki manewr zrobić z poszerzeniami: I już byłbym zadowolony Zakładaj nie gadaj... Będzie widać ładnie progres :] Ja też się cykałem na początku :] 2din owszem, szukam czegoś z androidem na pokładzie... i dedykowanego do A4 najlepiej... w dziale car audio było coś na ten temat, muszę poczytać... Dobra, wszystkie składniku z przepisu, pioterosa na większe heble z tyłu, zamówione... Czekam na graty i zobaczymy co z tego wyjdzie. Obecny zestaw niestety wydaje już nieprzyjemne dźwięki :/
  15. u mnie jest tak: Szczegóły w temacie i na pw.
  16. Panowie, ja obecnie do Wawy się przeniosłem... Także w tygodniu na spota do Piaseczna nie dojadę z oczywistych względów Ale zapraszam na spoty AudiSpotWwa, które są weekendowe na Błoniach Stadionu Narodowego. Wczoraj byłem na spocie A4 w Arkadii... trochę osób jest... Może tu byście wpadli ? spoty są regularnie co tydzień i zawsze ktoś jest z tego co widziałem...
  17. Który sektor... H nie mogę się dopatrzeć [emoji14] A już sobie znalazłem wczoraj... To H to nieźle pochowane... jak było kiedyś żółte, to łatwiej było trafić Miło było poznać obecnych.. Pewnie będę się pojawiał regularnie. Jeszcze kogoś postaram się ściągnąć... Pozdr
  18. Dzieki, pocieszyles mnie... Czyli na 62 moge krecic;p
  19. Chyba wpadnę się przywitać
  20. Nie chce tracic praktycznosci auta. Skrecic zawias na sam dół, to nie problem... Tylko, ze moj avant to nie jest jedynie auto na spoty teraz jest 33cm od centra piasty do rantu nadkola... Od ziemi 63cm. Tył z pół cm niżej. Zobacze jak sie bedzie jezdzilo i pomysle co dalej... Jakies 19" by sie przydalo
  21. poka foty, bo jest osłona do kupienia A nie będę sięładował w coś jak ma głupio wyglądać
  22. No to teraz kupuj budę z q i przerzuć wszystko i zacznie się zabawa
  23. Zalecasz pozbycie się pozostałych ? Piter daj numer do siebie na pw. Chciałem zadzwonić podpytać w sprawie tych hebli na tył... W weekend rozdziewiczyłem nakrętki gwintu Taki efekt obecnie uzyskałem :] Jak nie będę mocno zawadzał o garby i krawężniki, to przód pójdzie jeszcze deczko w dół i do tego dopasuję tył... Tyłu nie udało mi się w weekend rozruszać, dostał tylko kąpiel z wd40 A poniżej małe przed i po z osłony przy mieszku biegów... Generalnie będzie raczej do wymiany lub oklejenia. Nie wiem tylko jak zamocować mieszek, bo w zestawie nie miałem żadnej ramki. Jest tylko taka jakby uszczelka dookoła :/ Wie ktoś coś na ten temat? W 1din mam normalnie plastikową ramkę w którą wchodzi mieszek na zatrzaskach... no i chromowaną obwódkę na tym.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.