Treść opublikowana przez j4s2c2vr
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Kilka fotek z placu boju Udało się upchnąć halogeny, bez psucia, tylko kratki jeszcze zostały do stuningowania No i na liście rzeczy do zrobienia można coś wreszcie wykreślić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Foty tylko dwie, bo gadaniem zajęty byłem
-
[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT
U mnie się zmieścił Jak się "popieści", to wlezie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Robero wezmiesz rnsa?
-
Takie tam B5 quattro... :)
OGr-owi zapewne o masę chodziło
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
FMIC lepie powoli... W wolnych chwilach przy odnawianiu pokoju Rurki juz siedza, przede mna mocowanie coolera i najgorsze... rzeźbienie zderzaka, tak zeby nie stracić halo i sprysków. Co do przednich hebli, to wzialem, bo byly naprawde w dobrej kasie... Ale raczej na handel beda...
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Nooo zdecydowanie kolega nie wie o co chodzi w tej zabawie Poniżej pakiet na tył: Niestety jest w stanie gorszym niż myślałem, także pojedzie na wycieczkę do Deva, żeby trochę do ładu doprowadził... Jaki kolorek proponujecie? W pierwszym odczuciu myślałem, żeby dać na czarno, ale może jednak nie? Podczas grzebania w ogłoszeniach za niedużą kasę trafiłem jeszcze to: Zastanawiam się tylko, czy opchnąć dalej czy kompletować zwrotnice i do siebie ładować po odświeżeniu... Ponieważ z heblami muszę się wstrzymać do czasu zregenerowania zacisków, to ruszyłem inny kawałek roboty:
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Ja montuje właśnie FMICA, później wirus z wtryskami i mogę się umawiać na spota w Apisie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- 1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Fajne autko dobre mody... Co do opon to pozwole sobie wtracic, uwazasz, ze ubezpieczyciel bedzie mial wąty do parametrów opon, a nie przyczepi się do FMICA, chipa i hebli nieseryjnych?- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
jakby co to mam konsolę na handel- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do nastepnego jeszcze sie z rns bede przypominal. Jak siade dokompa, to wrzuce ze dwie foty ze spota- Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Owszem organizowałem. Jak siąde do kompa to coś więcej skrobnę, bo teraz z telefonu nadaje...- [S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
dla RS body jest alternatywa :] Ja np. będę robił takie cos:- [B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Przy dobrych wiatrach w przyszłym tygodniu wpadnie zestaw Jak będzie kiedyś okazja się spotkać, to przypomnij, żebym jakąś zgrzewkę bro Ci wziął- [B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Rozglądam się za radiem. Od Pioterosa będę info pobierał na temat tylnych hebli większych, bo u mnie już metal o metal trze Zbieram się, żeby FMICA założyć, bo leży już z rok czasu i nie mam kiedy. Może w czasie urlopu będzie chwila... Leżą też wtryski no i program... a później to już kosmetyczne rzeczy jak: podłączenie kamery cofania, listwy drzwiowe dolne nowe założyć (progi z Eski dorwać), polerka i inne mniejsze rzeczy Chciałbym jeszcze taki manewr zrobić z poszerzeniami: I już byłbym zadowolony Zakładaj nie gadaj... Będzie widać ładnie progres :] Ja też się cykałem na początku :] 2din owszem, szukam czegoś z androidem na pokładzie... i dedykowanego do A4 najlepiej... w dziale car audio było coś na ten temat, muszę poczytać... Dobra, wszystkie składniku z przepisu, pioterosa na większe heble z tyłu, zamówione... Czekam na graty i zobaczymy co z tego wyjdzie. Obecny zestaw niestety wydaje już nieprzyjemne dźwięki :/- Wymiary subwoofera w boczku
u mnie jest tak: Szczegóły w temacie i na pw.- Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Panowie, ja obecnie do Wawy się przeniosłem... Także w tygodniu na spota do Piaseczna nie dojadę z oczywistych względów Ale zapraszam na spoty AudiSpotWwa, które są weekendowe na Błoniach Stadionu Narodowego. Wczoraj byłem na spocie A4 w Arkadii... trochę osób jest... Może tu byście wpadli ? spoty są regularnie co tydzień i zawsze ktoś jest z tego co widziałem...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Który sektor... H nie mogę się dopatrzeć [emoji14] A już sobie znalazłem wczoraj... To H to nieźle pochowane... jak było kiedyś żółte, to łatwiej było trafić Miło było poznać obecnych.. Pewnie będę się pojawiał regularnie. Jeszcze kogoś postaram się ściągnąć... Pozdr- [B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Dzieki, pocieszyles mnie... Czyli na 62 moge krecic;p- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba wpadnę się przywitać- [B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Nie chce tracic praktycznosci auta. Skrecic zawias na sam dół, to nie problem... Tylko, ze moj avant to nie jest jedynie auto na spoty teraz jest 33cm od centra piasty do rantu nadkola... Od ziemi 63cm. Tył z pół cm niżej. Zobacze jak sie bedzie jezdzilo i pomysle co dalej... Jakies 19" by sie przydalo- [ALL B5] Dodatkowe osłony VR5 - montaż
poka foty, bo jest osłona do kupienia A nie będę sięładował w coś jak ma głupio wyglądać- Audi A4 1.8t 400Ps pakiet S4
No to teraz kupuj budę z q i przerzuć wszystko i zacznie się zabawa- [B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Zalecasz pozbycie się pozostałych ? Piter daj numer do siebie na pw. Chciałem zadzwonić podpytać w sprawie tych hebli na tył... W weekend rozdziewiczyłem nakrętki gwintu Taki efekt obecnie uzyskałem :] Jak nie będę mocno zawadzał o garby i krawężniki, to przód pójdzie jeszcze deczko w dół i do tego dopasuję tył... Tyłu nie udało mi się w weekend rozruszać, dostał tylko kąpiel z wd40 A poniżej małe przed i po z osłony przy mieszku biegów... Generalnie będzie raczej do wymiany lub oklejenia. Nie wiem tylko jak zamocować mieszek, bo w zestawie nie miałem żadnej ramki. Jest tylko taka jakby uszczelka dookoła :/ Wie ktoś coś na ten temat? W 1din mam normalnie plastikową ramkę w którą wchodzi mieszek na zatrzaskach... no i chromowaną obwódkę na tym. - 1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10