Treść opublikowana przez j4s2c2vr
-
Pompka centralnego zamka
podajcie numery tych pompek z audi 80 i 100 i golfa? Czy jakakolwiek podejdzie? z b3 też?
-
Naprawa Pompki centralnego zamka
Z którego golfa tą pompkę polecasz? Masz jakiś numer części może?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Przy takim mrozie to ja nie myję, później nie otworzę drzwi następnego dnia Wczoraj byłem przed południem na P&R w Zalesiu Górnym... trochę mniej równo, ale jakoś przyjemnie się śmigało... Pytanie, czy się śnieg i warunki utrzymają... Ja mam teraz niestety taki zapierdziel, że ujeżdżam tylko przy okazji przejazdem jak jestem... Wpadłem też na chwilę na parking biedry przy trasie na Lesznowolę, ale tam ciasno było :/ wybiera się ktoś z Piaseczna? https://www.facebook.com/events/1607797552782896/?sid_reminder=8269888412379512832 można by wspólnie pojechać w kolumnie ja planuję się wybrać...
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Dzis mokro... A moze na jutro sie ustawimy? Dzis mokro i ja nie dam rady chyba, bo kisze w robocie...
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
mogę się pojawić jutro... jak nie będzie mokro, to i washing jakiś można by uskutecznić...
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Na strusiej w zeszły poniedziałek widziałem jeszcze jeden egzemplarz A4 b5.. Na ciekawych kółkach chyba OZtach... rejestracja EKU chyba.. Ciekawe czy jest na forum właściciel Odnośnie logów dynamicznych, to nie mam doświadczenia... jedyne co robiłem w czasie jazdy, to mierzyłem kiedyś przepływ Ale jak ktoś ma pojęcie, to chętnie udostępnie i popodglądam to się nauczę
-
[ALL B5] Rozłączenie tylnich halogenów z przednimi w lampach Bosch
Ok, to ja też spróbuję... Mam nadzieję, że mam taki sam kolorek kabli... Chyba, że były różnice między liftami:) cykne foto jeśli zadziała...
-
[B5 AVG]Zwyczajne A4 by Przemek0922 18-stki in orange, gwint
Kilka razy do odcinki i piasek w drodze do wymiany Widzę, że się tu sporo pozmieniało... Miżesz coś więcej o tym programie napisać? Porównywałeś z hamownią?
-
[ALL B5] Rozłączenie tylnich halogenów z przednimi w lampach Bosch
Chyba nie czytales o co chodzi... To nie oddzielenie pozycja zaplon a przod tyl... Bo seryjnie nie wlaczysz tylu bez przednich... Ale faktycznie chyba nikt nie chce sie podzielic:( moze ktos robil to u siebie i moglby zajrzec pod przyciski... Az tak wiele czasu i pracy tam nie ma... Halo!!
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
mam vaga
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
W sobotę w Mysiadle jest druga edycja wrak race :] Mam zamiar być, może ktoś jeszcze chce podjechać... Ja będę celował gdzieś na 10, wtedy chyba też ogólnie event startuje.
-
Adaptacja przepustnicy w Audi A4 B5 1.8T AEB
ok, dzięki za wskazówki, przy okazji obejrzę to z bliska...
-
Dodatkowe zegary na słupek do Audi A4 B5 1.8T
nie dają za mocno po gałach te wskaźniki?
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
bentleye?
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Przydałby mi się taki gril :] Zazdraszczam Brakuje jeszcze dużego lusterka :]
-
Początki początków czyli srebrna dama :)
Nie wsadzaj kasy w tego mtsa. Będziesz płakał później. Za taką kasę to spokojnie znajdziesz markową używkę... To nie quattro, że trzeba z rok czekać na okazję albo 2k wydać na nówkę z zagranicy Dawaj jakieś foty
-
[ADR B5] A4 b5 1.8 new projekt SSR alu 17..
Pokaż to ! :] Wydech jeszcze jakiś ogarnij, ten to jak od hundy
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Powiem Ci, że zastanawiałem się chyba 2 minuty i cieszę się, że nie dłużej, bo pewnie ktoś by podkupił... Siadł idealnie... Rozwiązałem tym manewrem kilka problemów, łącznie z dziwnym zachowaniem oświetlenia wewnątrz Na dodatek kupiłem już z ramkami Auto od razu z 5 lat młodsze Polecam!
-
[B5 AJL] Audi A4 1.8T Quattro Avant
Kurna chata, jakbym swojego widział! Zdjęcia tych kółek w macie mi się przydadzą, bo na przyszłą zimę będę odświeżał swoje, tylko planuję rant pozostawić świecący
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Dziś założyłem zimówki, ale zdjęcia dopiero jutro wrzucę Zdjęcia marne na pożegnanie setu letniego. Niestety, ani plener nie przypasował, ani auto nie ogarnięte no i aparat słabawy dekielki: set zimowy - oryginalne 17" z ProLine Dziś na sezon zimowy potraktowałem ramkę grila resztkami plastilaka czarnego w macie
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Dzięki za miłe słowa... Obok mojego czasami stoi jeszcze jeden karawan, ale nie wiem czyj trochę bardziej egzotyczne blachy ba chyba. No i na 18" Ja na wiosnę planuję ze dwa komplety zabezpieczających śrub... i tak muszę dłuższe kupić do dystansów... A w sprawie spota, to może się na pw numerami powymieniamy i tyle, łatwiej będzie sięłapać niż na forum :] Jest ktoś chętny na ten czwartek ? Czy czekamy do pierwszy śnieg ?
-
[b5 AFN++] || Silver & Black Avant || 159KM 317Nm ||
możesz zapodać fotkę z wnętrza przez tylną szybę... chciałbym zobaczyć jaka widoczność jest...
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Ja mogę na chwilę podjechać, ale jakby co to i przełożyć możemy
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
nooo, łapy powinni obcinać nie zdziwiłbym się gdyby to było dziełem tych samych rączek, co mi dekielek podwędziły z Flatów...
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
ale mam farta https://www.facebook.com/video.php?v=740892775965376&fref=nf dobrze, że zimówki założyłem ciekawe czy ja bym też bez felg został..