Treść opublikowana przez j4s2c2vr
-
Spot Białystok
Hej! żyje tu ktoś ?? :] W weekend jestem w Białym, to może ktoś chciałby sięspotkać?? Może jakaś sesja przy zabudowaniach obok giełdy owoców i warzyw ?? :] Będę kilka fotek sobie próbował zrobić :] Pozdr
-
Kto odczyta PIN z licznika do Immo? Białystok
oktawiusz5, czy Twoja oferta jest aktualna ? :] Jestem w weekend w Białymstoku, a właśnie przyszły mi zegary na podmiankę... chętnie bym je władował, tylko potrzebowałbym zakodować kluczyki do immo do nich Jesteś w stanie pomóc? PS. Napiszę też pw, gdybyś nie zaglądał tutaj
-
[B5 AJL] 1.8 turbo 180ps 159g/s Quattro proLINE + FLATY+GRIL RS4 WYDECH 2.5"
Ten zawias na ostatnich fotach to jest kit, czy gwint ?? Ile od nadkola do gleby ?? Nie przeszkadza nic w pokonywaniu garbów i podjeżdżaniu pod krawężniki średniej wysokości ??
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Autko całkiem sympatycznie wygląda. Czy mi się zdaje, czy zderzaki są w innym odcieniu ?
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Już nie pamiętam, ale chyba od Ciebie... Kurde, to co ja robię źle, że mi nie pasują... a możesz jakieś foty zapodać dokładniejsze jak już zaczniesz grzebać przy tym? Co do wtrysków, to jeszcze nie zaglądałem i nie logowałem. Muszę dokończyć kilka spraw i będę wtedy sięwtryskami mógł zająć... Dziś może bedzie grubszy update tematu Ale to wieczorkiem dopiero się okaże Na Flaty wpadł RAL9003. Spy foto: Pytanie na jaki kolor dekielek piasty maznąć? Chyba bedzie też biały... Przy okazji przygotowane odświeżone mocowania amortyzatorów, te w aucie już się domagają złomowania :]
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
Lepiej by wyglądał mat albo jakiś czarny strukturalny... Ogólnie widze, że duża metamorfoza w aucie :]
-
Uszczelka kolektora wydechowego przy bloku.
U mnie w tamtych okolicach właśnie dmucha chyba... chodzi jak chopper jakiśprzy przyspieszaniu :/ Dużo roboty z wyciąganiem tego wszystkiego jest ?? Mam nadzieje, że szpilka cała, tylko uszczelka poleciała, albo niedokręcona... Po hamowni się jeszcze bardziej rozgadał
-
Uszczelka kolektora wydechowego przy bloku.
Możesz mi napisać jak brzmi wtedy odgłos z okolic kolektora, zwłaszcza przy gazowaniu ?? Bo mam obawy, że u mnie jest też ukręcona :/
-
Uszczelka kolektora wydechowego przy bloku.
Jakie dźwięki są kiedy uszczelka się rozleci, popuszcza, albo już wyleciała ??
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Na rolkach dziwne rzeczy, na LPG seria, a na PB brakuje 20 kuniów niuton w porządku :] Podejrzewam, że wtryski benzyny nie dają rady... trzeba poszukać większych no i softa zrobić dla k03s A w garażu jeszcze FMIC leży i czeka... Kowi, możesz mi zapodaćszablony dystansów, jakie masz? Te co dostałem kiedyś nie pasują mi za bardzo :/
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Miałem MDF w poprzednim aucie i nie zgniło... w Audi tak się tam leje ? Odnośnie dystansów, to niestety w weekend przymiarki robiłem i kiepsko to pasuje... chyba po swojemu będę musiał wycinać :/
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Nie dam rady jezdzic jak nizej pojdzie... Obecnie rozgladam sie za eibachami i bilsteinami Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany 26-07-2014 at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2014 at 21:04 ----------
-
Dyno Day spot 50zł (hamowanie grupowe) 8 luty Warszawa i okolice zapraszam!
hamownia zaliczona
-
Dyno Day spot 50zł (hamowanie grupowe) 8 luty Warszawa i okolice zapraszam!
Na fejsie posza, ze to w kazda ostatnia sobote miesiaca jest to moze za miesiac?
-
Dyno Day spot 50zł (hamowanie grupowe) 8 luty Warszawa i okolice zapraszam!
To może jutro jakiś szybki spontaniczny spot na hamowni ?? Ja się wybiorę chyba... może tym razem się uda Na fejsie info, że hamowanie po 50zł :]
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Dobra, to może coś bardziej motywującego: https://www.facebook.com/apistuning?fref=nf w sobotę, czyli jutro hamowanie za 50zł
-
[ALL B5]gwint+18"8,5J + stłuczka w gratisie
pajace tylko przedłużają niepotrzebnie i uprzykrzają życie człowiekowi... ale niestety czas to pieniądz... a oni na tym zarabiają, że Ci jak najpóźniej kasę dadzą...
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
Tylko felgi bez dekielków marnie jakoś wyglądają
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
to znaczy się na wczoraj się ustawiacie, czy na 10 lipca ? jak na 10-tego, to może i ja bym podjechał
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A co to jest? Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
daszek podjebka z alledrogo zegary w słupku mi się nie podobają dzięki za pozytywny feedback ---------- Post dopisany 24-06-2014 at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2014 at 18:27 ---------- zdjęcia z dzisiejszego boju a tu takie przy okazji dzwigania ciężarów
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Turbo kaput... Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Z aktualności... Spolerowane klosze lamp przednich, wreszcie wyglądają jak brand new Zmienione lusterko prawe na duże w kolorze. Daszek nad tylną klapę. Wymieniłem też wycieraczki, zamieniłem stare "banany" na valeo ze spoilerami
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Po weekendzie moge Ci opchnac to co mi zostanie bo kleje u siebie lotke wlasnie Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Bazaltowej nie moczysz. Poprzednie generacje trzeba bylo, zeby nie pylily, bo to bylo drapiace jak wata szklana. Praktyczne tez przy skomplikowanych ksztaltach do owiniecia latwiej sie ukladal namoczony bandaz. W moim temacie widac dp owiniety. Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka