Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

j4s2c2vr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez j4s2c2vr

  1. j4s2c2vr odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Hej! żyje tu ktoś ?? :] W weekend jestem w Białym, to może ktoś chciałby sięspotkać?? Może jakaś sesja przy zabudowaniach obok giełdy owoców i warzyw ?? :] Będę kilka fotek sobie próbował zrobić :] Pozdr
  2. oktawiusz5, czy Twoja oferta jest aktualna ? :] Jestem w weekend w Białymstoku, a właśnie przyszły mi zegary na podmiankę... chętnie bym je władował, tylko potrzebowałbym zakodować kluczyki do immo do nich Jesteś w stanie pomóc? PS. Napiszę też pw, gdybyś nie zaglądał tutaj
  3. Ten zawias na ostatnich fotach to jest kit, czy gwint ?? Ile od nadkola do gleby ?? Nie przeszkadza nic w pokonywaniu garbów i podjeżdżaniu pod krawężniki średniej wysokości ??
  4. Autko całkiem sympatycznie wygląda. Czy mi się zdaje, czy zderzaki są w innym odcieniu ?
  5. Już nie pamiętam, ale chyba od Ciebie... Kurde, to co ja robię źle, że mi nie pasują... a możesz jakieś foty zapodać dokładniejsze jak już zaczniesz grzebać przy tym? Co do wtrysków, to jeszcze nie zaglądałem i nie logowałem. Muszę dokończyć kilka spraw i będę wtedy sięwtryskami mógł zająć... Dziś może bedzie grubszy update tematu Ale to wieczorkiem dopiero się okaże Na Flaty wpadł RAL9003. Spy foto: Pytanie na jaki kolor dekielek piasty maznąć? Chyba bedzie też biały... Przy okazji przygotowane odświeżone mocowania amortyzatorów, te w aucie już się domagają złomowania :]
  6. Lepiej by wyglądał mat albo jakiś czarny strukturalny... Ogólnie widze, że duża metamorfoza w aucie :]
  7. U mnie w tamtych okolicach właśnie dmucha chyba... chodzi jak chopper jakiśprzy przyspieszaniu :/ Dużo roboty z wyciąganiem tego wszystkiego jest ?? Mam nadzieje, że szpilka cała, tylko uszczelka poleciała, albo niedokręcona... Po hamowni się jeszcze bardziej rozgadał
  8. Możesz mi napisać jak brzmi wtedy odgłos z okolic kolektora, zwłaszcza przy gazowaniu ?? Bo mam obawy, że u mnie jest też ukręcona :/
  9. Jakie dźwięki są kiedy uszczelka się rozleci, popuszcza, albo już wyleciała ??
  10. Na rolkach dziwne rzeczy, na LPG seria, a na PB brakuje 20 kuniów niuton w porządku :] Podejrzewam, że wtryski benzyny nie dają rady... trzeba poszukać większych no i softa zrobić dla k03s A w garażu jeszcze FMIC leży i czeka... Kowi, możesz mi zapodaćszablony dystansów, jakie masz? Te co dostałem kiedyś nie pasują mi za bardzo :/
  11. Miałem MDF w poprzednim aucie i nie zgniło... w Audi tak się tam leje ? Odnośnie dystansów, to niestety w weekend przymiarki robiłem i kiepsko to pasuje... chyba po swojemu będę musiał wycinać :/
  12. Nie dam rady jezdzic jak nizej pojdzie... Obecnie rozgladam sie za eibachami i bilsteinami Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany 26-07-2014 at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2014 at 21:04 ----------
  13. Na fejsie posza, ze to w kazda ostatnia sobote miesiaca jest to moze za miesiac?
  14. To może jutro jakiś szybki spontaniczny spot na hamowni ?? Ja się wybiorę chyba... może tym razem się uda Na fejsie info, że hamowanie po 50zł :]
  15. Dobra, to może coś bardziej motywującego: https://www.facebook.com/apistuning?fref=nf w sobotę, czyli jutro hamowanie za 50zł
  16. pajace tylko przedłużają niepotrzebnie i uprzykrzają życie człowiekowi... ale niestety czas to pieniądz... a oni na tym zarabiają, że Ci jak najpóźniej kasę dadzą...
  17. Tylko felgi bez dekielków marnie jakoś wyglądają
  18. to znaczy się na wczoraj się ustawiacie, czy na 10 lipca ? jak na 10-tego, to może i ja bym podjechał
  19. A co to jest? Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
  20. daszek podjebka z alledrogo zegary w słupku mi się nie podobają dzięki za pozytywny feedback ---------- Post dopisany 24-06-2014 at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2014 at 18:27 ---------- zdjęcia z dzisiejszego boju a tu takie przy okazji dzwigania ciężarów
  21. Turbo kaput... Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
  22. Z aktualności... Spolerowane klosze lamp przednich, wreszcie wyglądają jak brand new Zmienione lusterko prawe na duże w kolorze. Daszek nad tylną klapę. Wymieniłem też wycieraczki, zamieniłem stare "banany" na valeo ze spoilerami
  23. Po weekendzie moge Ci opchnac to co mi zostanie bo kleje u siebie lotke wlasnie Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
  24. Bazaltowej nie moczysz. Poprzednie generacje trzeba bylo, zeby nie pylily, bo to bylo drapiace jak wata szklana. Praktyczne tez przy skomplikowanych ksztaltach do owiniecia latwiej sie ukladal namoczony bandaz. W moim temacie widac dp owiniety. Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.