Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

j4s2c2vr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez j4s2c2vr

  1. Jakie plany na stage 2? Zazdraszczam grila Co do "michy w dol", to polecam... bo jak pare razy przypalujesz, to syf raz dwa zatka smoka przy pompie oleju i problem bedzie... Przerabialem to u siebie
  2. chyba zaliczyla bukake
  3. piknie :]
  4. Zbiorniczek z olx, ktos pozbywal sie nowki... marki Vika (pewnie jemu nie przypasowal) takie oznaczenia: Z tego co sie orientowalem, to literka na koncu oznacza ksztalt wtyczki. Do tego pasujacy korek z Topranu taki o: Oczywiscie sam korek nowy, do starego zbiornika nie pasuje Nie wiedziec czemu A taki efekt uzyskalem : Autko odmlodnialo o jakies 5 lat Teraz oslony VR5 szukam
  5. Powiedz Panie jak z komfortem na takim kole? Ujdzie, czy juz plomby wypadaja?
  6. Do K04, nie musisz kolektora wymieniać. Inny kolektor jest dla TD04.
  7. Jak będę miał drugą maskę w kolor bez odprysków, to zdejmę Poza tym, ja nie idę za modą :] Robię coś w aucie bo mi się podoba, a nie bo jest na to moda Dotarł nowy zbiorniczek płynu chłodzącego W weekend podmianka - odmładzanie pod maską
  8. Też polecam, jak kolega wyżej pisał, pomaluj na czarno ramki wokół zegarków, będzie lepiej... Obczaj u mnie jak wygląda
  9. Na felgi na zimę, to masa lakieru do paznokci pójdzie
  10. Ten plastik powinien być tak włożony, żeby siatka była do góry. Otworki są po to, żeby przy zamykaniu klapy, powietrze uciekało, tam na dole gdzieś jest otwór przy nadkolu. On jest tam po to, żeby odgrodzić część gdzie możesz coś upchnąć, od nadkola i głębszej dziury. U siebie musiałem to wywalić, bo wsadzałem suba, który włazi w ten boczek całkiem.
  11. co tu się wyrabia?!
  12. tam było(moze jest jeszcze) solidne audio na Herzach to chyba raczej średnia półka, ale może ilość grała tutaj znaczącą rolę
  13. Zazdroszczę 2din A czemu radyjko zostało?
  14. wolę wersję na kobiecych paznokciach
  15. mnie możesz dopisać do listy na gałkę jakby co O ile będzie to taki znaczek jak na kierownicy
  16. Na SR widziałem, że graty sprzedajesz? To ostatni setup, modzisz coś grubszego, czy zmiana bazy?
  17. pomerdało mi się, myślałem o przodzie, że za dużo chyba chcesz dać...
  18. czekam z niecierpliwością, najbardziej tego 20mm z tyłu, bo czuję, że może być za dużo
  19. Na tym foto jest dystans 20mm z tyłu i bez dystansu z przodu tak ?
  20. po pół roku ciszy, to pewnie grubo się dzieje fajowa A3
  21. Dużo ludzi nie docenia tych felg... ich jedynym minusem jest moim zdaniem ET. Bo ciężko dystansem coś ugrać... zwłaszcza z przodu. Poza tym to już same plusy niebanalny wygląd - przyciągają wzrok; wytrzymałe - idealnie na nasze drogi w Polsce; przede wszystkim łatwe do czyszczenia Można na nich naciągi robić bo to już 8,5" szerokości; Marzą mi się FLATY w 19"
  22. rezać zawsze jest co :] może jakieś RECARO ? 2 din?
  23. Pomysł z mieszkiem całkiem ciekawy. Docelowo, jak się kaska znajdzie, to i tak pewnie skóra wygra:D Mogę się założyć :]
  24. Mi ta felga jakoś nie pasuje do tego auta, ale to tylko moja opinia :] Widać, że autko zadbane
  25. Czyli z dystansami, miałem raczej dobre info Czemu przód całkiem zdejmujesz? Aż tyle wystaje? To niestety bolączka FLATów, że mają wysokie ET i ciężko dystansem powalczyć, bo centrowania brak poniżej 10mm. Zadowolony jesteś z roboty kolegi od lamp?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.