Treść opublikowana przez j4s2c2vr
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Poszło wszystko do sucha chyba trójnikiem, tym od strony grodzi. No pod domem, pod domem Cię wyczaiłem. Ostatnio często tam bywam i robię teżzakupy w tej samej biedrze
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
W sobotę widziałem Ciebie jak z jakimś ziomalem felgi podziwialiście Już wiem gdzie parkujesz hehe Nie zaczepiałem, bo z kobietą byłem, a wiem że nie skończyłoby się na krótkiej rozmowie Mój uziemiony stoi nieopodal... Muszę zreperować wyciek płynu chłodniczego :/
-
A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika
czekam z niecierpliwością na foty
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
jakie parametry opon i jakie dystanse wsadzałeś ?
-
A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika
wow! ta felga robi robotę, co to jest dokładnie? jakie parametry?
-
S4 Silver Avant Track Day Car
Mistrzu napisz mi gdzie kupiłeś poli na tylne zawieszenie? Dużo taka impreza? Bo chcę ogarnąć u siebie wszystko, łącznie z mocowaniami amortyzatorów i przy opkazji chciałem poli zapodać po całości, tak jak u Ciebie.
-
[a4 b5] 1.8T Wydech z głową
Też posłucham chętnie, bo u mnie już by sięprzydało wymienić, przy środkowym coś przepuszcza powoli
-
[a4 b5 AJM] siwa dama by Piotras
Nie ciśnij kluczyka na siłę. Pewnie masz grot dorobiony z kluczyka serwisowego. Miałem to samo. Sprawdź czy tak samo nie można wsadzićdo zamka w schowku. Jeśli tam też nie wejdzie, a w drzwi wchodzi, to będziesz musiał po 1mm z gota zebrać... jest opisane w temacie dorabiania kluczyków
-
[B5 AKN] 2.5 TDi LZ5K w sedanie
Nie lepiej było na tą szpachlę dać chociaż warstwę podkładu? Nie będą siętam purchle robiły pod folią? To zamierzone, że s przodu listwa na drzwiach jest, a z tyłu nie ma? Czy z czasem będzie dodana?
-
VFIZ - pełna diagnostyka z poziomu FIS - zakup grupowy dla B5
Ok, niech mi ktoś powie teraz, jak będzie u mnie... Miałem zegary Jaegera pełne cyfrowe poliftowe i zmieniłem je na zegary VDO z S4 poliftowe i mi wszystko działa jak należy To czy przy montowaniu takiego ustrojstwa nie będzie problemów?
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
mi latał bokiem jak miałem popękane sprężyny i jeden amor wylany z tyłu... na zimę mam 195 szerokości kapcie i nie czuję żadnych dziwnych akcji
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
jak Ci lata bokiem, to obejrzyj tylne zawieszenie
-
Usuniecie dwumasu --> jednomas + sprzeglo (z czego?)
jak będę w garażu w weekend to zrobię fotę pudła... Nr katalogowy: SACHS 3000-844-701 brałem to konkretnie: http://allegro.pl/sprzeglo-kpl-sachs-audi-a4-b5-a6-c5-awx-ajm-1-9tdi-i5732897310.html
-
Usuniecie dwumasu --> jednomas + sprzeglo (z czego?)
Wiesz co, ten link co podalem to zly byl... bo podalem do kola dwumasowego. Generalnie poszukalem po numerach czesci i kupilem zestaw sachsa do silnika AWX spasowalo p&p, troche z wygladu inne, ale pasuje wymiarami. Docisk tez z wygladu mocniejszy. Dwumasa narazie zostawilem jeszcze. Nie wiem czy do APU Ci spasuje. W iem, ze do AEB i AJL wchodzi. Trzeba by porownac wymiary i ilosc rowkow na wieloklinie. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
205 bierz Ja następne wrzucam 205 właśnie
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
jak będzie naciąg, to nie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemano! Jutro Narodowy, czy Arkadia?
-
1Z 90 km 1995 rok Rude Skórki
nieopłacalne zależy czy robisz sam. Jak u mechaniora to wyjdzie około 1500-2000 ta sądzę.Ja na przykład kupiłem parę rzeczy nowych( chłodnica wody,osuszacz, rolka napinacza) cos tam jeszcze by się znalazło:) a tu różnica między 15 a 17 Przy tym wzorze różnica nieduża moim zdaniem Nie chciałeś zmienić?
-
Interfejs LPG
Mam interfejs który gada ze Stagiem... Dziś będę do złapania pod Stadionem Narodowym po 21
-
[a4 b5 AJM] siwa dama by Piotras
Czemu podkręciłeś gwinta na samą górę ?
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Nooo ja mam od począdku skrzynkę podpartą klockiem gumy Tylko zchrzaniłem sprawę bo podciąłem boczek w jednym miejscu i dlatego mi wylatuje na ostrych wirażach. Nie ma tragedii, bo 1cm, czy półtora, ale drażni Od góry na testy dałem rzepy, ale muszę inaczej to wykombinować...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wybiera się ktoś dzisiaj pod Narodowy? Na profilu Audi Spot Wawa cisza, to nie wiem czy aktualny ten spot... Jakby miał ktoś być, to i ja bym wpadł, chociaż na chwilę
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Wożę w bagażniku, to sobie na żywo obczaisz tragedii też nie było, jedna strona do nitów zdarta, no i łożysko w dwóch częściach Jak na przebieg ponad 300kkm, to chyba i tak źle nie jest.
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
nie wiem czy się ślizga... tylko tak mi się wydaje, może już mocy mi za mało ewidentnie i wymyślam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Heja, ja dziś nie dotrę raczej... Ale za to wstępnie z bratem Olszaka na czwartek na Spot Audi Wawa się ustawiałem, wpada ktoś?