Treść opublikowana przez j4s2c2vr
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Nie ma problemów. Przerabialem to już u siebie. Jedynie kodowanie zmienia się z 6cyl. na 4 bo obroty źle pokazuje. Kluczyki zakodowalem nawet na starych pestkach;) Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Zacisk do tarczy 347mm, ale będę dawał 345mm Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Eee tam... na wiosnę najwcześniej. Poczekam aż mi się skończą te tarcze co mam
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
A6 C6 Tylko blaszki przerezac muszę... Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Taka sytuacja ...
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Tutaj miejscówka niezbyt gładka, ale co roku na niej śmigam chociaż trochę:) W sobotę byłem trochę pośmigać jak jeszcze widno było. Jeśli na Żeraniu jest tak nierówno jak tutaj, to nie ma tragedii moim zdaniem Ja jeszcze nic nie urwałem
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
W ciagu dnia... 50zl i jezdzisz ile chcesz Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Na zeran trzeba sie ustawic na jakis weekend. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Kobita mnie po nocy ciągnęła, bo miała coś oddać. Nie chciało mi się za nią biegać, to się poslizgalem. Jak wróciła, to ja ustawiłem z telefonem żeby coś nagrała. Także spontan. Mi parking średnio spasował, bo ciasno i prawie sam lód. Ale nie ma co narzekać[emoji6] Zbieram siły i graty na wiosnę. Wtedy zacznę coś dlubac. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Sorki, oszukalem... Właśnie widzę, że skala jest inna.. wskazowka od temp. oleju po 5 minutach slizganie jest na kresce o jeden mniejszej niż 120. Czyli pewnie 100. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Standardowo o jakieś 20 stopni mniej niż wody. Więcej niż chłodzenia nie da rady uzyskac tutaj. Później już się utrzymuje stałą temp. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 0 minutes later Nowo na lodzie mniej zabawy, ale co poradzić? [emoji14] miejscami była też sucha kostka Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mogę wynajmować Wam moje Q na godziny Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Dawno nie zaglądałem, dawno nie pisałem. Nic się nie dzieje... małe ślizganie ze stycznia: W tym tygodniu przegląd, to pewnie coś wpadnie... A tak to nic tylko leję i km trzaskam Ostatnio często w góry śmigam... z dechami też już byłem. Za boxem dachowym się rozglądam :/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W weekend śniegu już może nie być.. . A mocy mam jeszcze mało na slizgi po suchym:D Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 28 minutes later Dajcie znać jak będzie slizganie Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jest slizganie w programie spotu? Jak tak to będę Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 1 minute later Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Kanapa wygląda jak z ceraty. Co ona taka pomarszczona? Ktoś czymś ja zalał zracym? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
jak będziesz znowu tutaj gdzie na foto, to daj cynk, to Ci dam tą osłonę od lewarka biegów, bo jeżdzi ze mną już z pół roku i się wala po bagażniku
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Ja mojego gruza chętnie oddam za trochę k. Wkurza mnie coraz bardziej ten złom Chyba pora na zmiany Teraz taki zapuszczony, bo tam gdzie parkuję nie ma sensu nawet myć. Kurzy się jak cholera. Zderzakiem nie mam się czasu zająć i ogólnie mam zapierdziel teraz :/ Jeśli chodzi o moje FLATY, to co widać na zdjęciu to nic Kolesiowi, któremu oddawałem felgi do naprawy i malowania naprawdę fajny efekt wyszedł z tym szarym Z daleka widać jakby był matowy, natomiast z bliska ze słoneczkiem wygląda tak: Niestety chyba zwierze jakieś wlazło w nocy pod maskę się grzać i pojebało coś w elektryce... Silnik się dławi i nie ma siły jechać od czasu do czasu zerwie się i szarpie. Stawiam na czujnik temp. powietrza, ale pewien nie jestem czy przepływka też nie będzie do wymiany :/ Houdini zmieniłeś miejsce parkingowe? Bo coś Cię nie widać koło Biedry, jak czasem przechodzę
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
thx
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Ostrzegałem Cię, żebyś szukał tych mocowań zanim się weźmiesz do roboty Mi się udało kiedyśtrafićw dobrym stanie za 100 dałem do proszkowego malowania razem z felgami. Mam zamiar przed zimą je wsadzić, za długo już czekają
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
możesz podaćnumer części tej spinki do podszybia?
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
dobra? czyli jaka?
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Flaty maja standardowo 45et. Kiera owszem od Reggiegi... szkoda tylko, ze nie dalo sie tych wypustek powiekszyc... bardziej uwypuklic :/ Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka Tak się prezentuje kierownica w aucie: Jestem zadowolony, chociaż szkoda, że nie powiększyło się tych wypustek. Dociąłem też ramkę dźwigni zmiany biegów. Ceny 2din są nieatrakcyjne i ciężko kupić osobno. Wszyscy chcą sprzedawać z całą konsolą. Siedzi bardzo ładnie, nic nie lata i nie ma też jakiejś wielkiej dziury. Polecam zabieg wszystkim, którzy mają podobny problem. Wpadły też dystanse Eibach ProSpacer. Teraz mam już komplecik Na przód są 11mm na tył 15mm, są bardzo lekkie w porówniu ze stalowymi. Polecam Z kolejnych rzeczy, to FLATY poszły na renowację i zmianę koloru. Jedna felga niestety miała lekkie pęknięcie i musi zostać zespawana. Powiem Wam, że biorąc pod uwagęto po jakich dziurach latałem i z jakimi prędkościami, to Flaty mnie zadziwiają swoją wytrzymałością Inne chińskie felgi, pewnie już by się w precel zawinęły Ciekawe czy wszystkie fabryczne felgi tak mają? W Peugeocie Cyclony Speedline teżbyły wyjątkowo wytrzymałe. Fotki felek wrzucę jak wrócą z pieca na auto. Czasowo na zimówkach latam. Z drobiazgów, to wymieniony filtr przeciwpyłkowy i wyjąłem wkładkę Pipercrossa na rzecz zwykłego filtra papierowego. Wkładkę poczyszczę i będzie na nastepny raz. Sprawdziłem też autko jako sypialnię na festiwalu Audioriver w Płocku. W skrócie: daje radę! Zderzaka jeszcze nie robiłem, zamazałem tylko plastilakiem naklejki i wymieniłem ramkę klubową z tej połamanej 3d na zwykłą. Ogólnie rezygnuję ze zderzaka S4 na rzecz zwykłego poliftowego. Z pakietu S4 narazie w planach zostają tylko progi. [EDIT 12.08.2016] Takie tam podglądacza
-
[a4 b5 AJM] siwa dama by Piotras
a jakiej marki to radio? chinczyk jakiś? jak nie możesz tapety ustawić, to zgaduję, że nie na androidzie?
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Nazwy tych akku dość egzotyczne