Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

j4s2c2vr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez j4s2c2vr

  1. Jakie oznaczenie części ma przepływka i obudowa 3" z VR6?
  2. Na OLXie pełno tego teraz... zdecydowałem się na te Aguri. Mają kształt oplywowy i mieszczą się pomiędzy relingi. Mały opór i ciche [emoji6] przy okazji są dość uniwersalne. Koleś od którego brałem miał je w skodzie. U mojego ojca w Astrze też dają się ładnie zamontować. Teraz jakiś boks jeszcze okazyjnie muszę wyrwać i bagaznik na dwa rowery [emoji6] Stargowalem na 200 z przesylka. Nowki ok. 380 stoją. Średnia cena na olx to 250. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  3. To dziś coś zrobimy Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  4. Nowe graty pod maskę ogarniam... nie mam czasu [emoji14] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  5. Nieee, koło zostaje w tym sezonie bez zmian [emoji6] kombinuj dalej Na rowery różnie, najdalej do wysp swiderskich dojechaliśmy w zeszłym sezonie [emoji6] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  6. Jak będziesz miał trochę miejsca to bym swoje penta ze dwa dorzucił na ruszt [emoji6] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  7. Heble już na aucie przecież[emoji6] kombinuj dalej [emoji3] Nie wiem czy dam radę, bo pewnie z kobietą na rowery się wybierzemy... zależy od pogody. Mistrzu pamiętaj przed włożeniem, żeby wymiary tulejek spisać plizzzz. Moje pytanie o oslone termiczna wiązki nieaktualne. Znalazłem TurboWorks osłonki, nadadzą się Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  8. W sobotę wywalilem ICM i stare cewki. Wleciały cewki TSI. Zrobię z tej operacji mały tutorial. Czym najlepiej zabezpieczyć wiazka od temperatury? Podpowie ktoś? Narazie jedyna opcja jaką znalazłem, to kupić metra materiału z warstwą aluminium i powycinac paski i owinąć tym wiazke. Wczoraj wrzuciłem też nowe kapcie Falkeny 205 szerokości [emoji6] teraz w wolnej chwili jeszcze gwintem muszę zakręcić[emoji6] Jeszcze zrobiłem wieczorem mały szoping, ale ten temat rozwinę jak już zregeneruje:D Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  9. Napisz mi jak te podkładki pod cewki pasują? Bo oglądam różne warianty... Wywalilem ICM w sobotę i martwią mnie te dziury. Wolałbym to czymś zatkac... Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  10. Kurde, ja nie mam "spare" gwintu, żeby wysłać Houdini jak już zakupisz jakiś, to może Ty byś im podesłał na wzór? Możnaby zrobić więcej kompletów i pohandlować tym na forum. Wtedy gwinty z 80Q też będą miały wzięcie U mnie taki tył siedzi
  11. konkrety jakieś? masz sterownik ME 7.5 ?
  12. Poczekam co odpowie
  13. Moim zdaniem 2k za to KW, to za dużo... Za swój v.1 dawałem 1k i to kilka lat temu. Co do twardości, to KW rulez... Pasażerowie z tyłu dostają choroby lokomocyjnej. Każdy pyta jak ja mogę tym jeździć A mi nic nie przeszkadza Kowi, prosiłem Cię już kiedyś, zapodaj mi parametry tych tulejek co dorabiałeś poli na tylne amory, bo potrzebuję u siebie wymienić. I ew. skąd brałeś... plizzzz
  14. Dawaj foty na nowym setupie, albo zrobię to za Ciebie
  15. j4s2c2vr odpowiedział(a) na zwalowy temat w Audi A4 B5
    Siemano! I jak tam? Sprawdziłeś już ? Bo zaczynam się rozglądać za jakimś 120A, żeby u siebie podmienić... No i dobrze byłoby znaleźć coś P&P ja znalazłem narazie tylko takie coś: http://www.audiworld.com/forums/a4-b5-platform-discussion-1/120-amp-alternator-direct-fit-item-1-8t-updated-pics-321122/
  16. Tak, tylko zwrotnice. Ale koniecznie żeliwo, przy Alu jeszcze dolne wahacze do wymiany. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  17. Zbieram teraz graty do operacji wywalenia ICM i wsadzam cewki nowe z nową wiązką. Oczywiście świece też będą wymieniane. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  18. 2.0tfsi i inne... masz numery: RED MKV FSI Coil Packs - 06E 905 115 BLACK MKV FSI Coil Packs - 07K 905 715 F BLACK MKV TSI Coil Packs - 06F 905 115 F BLACK MKVI TSI Coil Packs - 06H 905 115 Już przygotowuję u mnie ten mod i wywalenie ICM
  19. Dave możesz opisać jak pozbyć się modułu zapłonu? Podobno przy tych nowszych cewkach już nie jest potrzebny. Jak to ogarnąć?
  20. Zainspirowałeś mnie Dobre mody, dobrze się czyta. No i mogę coś się dowiedzieć przynajmniej Z tymi cewkami jak jest? Pasują P&P, czy już koniecznie trzeba wirusa po wymianie od razu? Te niezaślepione miejsca dookoła cewki nie przeszkadzają?
  21. Jutro chyba Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  22. Może wpadnę pochwalić się hamownikami Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  23. Proszę... takie tam z przymiarek kół zimowych image uploader image uploader image uploader image uploader Na zimę kół nie muszę szukać nowych, ale... moje wchodzą tylko jeśli zamienię przednie dystanse 11mm na te co mam z tyłu czyli 15mm Luz między felgą i zaciskiem jest ok. 1mm Co ciekawe Flat Five wchodzą nawet bez dystansów Jak doprowadzę do ładu felgi, to może jakieś foto z letniego setupu wrzucę Przy okazji zrobione gruntowne czyszczenie i zabezpieczenie gwintów z przodu i z tyłu. No i wymiana górnych mocowań tylnych amortyzatorów, które leżały i czekały od pierwszego malowania Flatów na biało Oryginały wyglądały już tragicznie :/ image uploader image uploader image uploader
  24. Dziś zrobię coś, bo będę grzebać przy nim. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  25. No i siedzi 345mm Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.