Treść opublikowana przez j4s2c2vr
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jakie oznaczenie części ma przepływka i obudowa 3" z VR6?
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Na OLXie pełno tego teraz... zdecydowałem się na te Aguri. Mają kształt oplywowy i mieszczą się pomiędzy relingi. Mały opór i ciche [emoji6] przy okazji są dość uniwersalne. Koleś od którego brałem miał je w skodzie. U mojego ojca w Astrze też dają się ładnie zamontować. Teraz jakiś boks jeszcze okazyjnie muszę wyrwać i bagaznik na dwa rowery [emoji6] Stargowalem na 200 z przesylka. Nowki ok. 380 stoją. Średnia cena na olx to 250. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
To dziś coś zrobimy Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Nowe graty pod maskę ogarniam... nie mam czasu [emoji14] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Nieee, koło zostaje w tym sezonie bez zmian [emoji6] kombinuj dalej Na rowery różnie, najdalej do wysp swiderskich dojechaliśmy w zeszłym sezonie [emoji6] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak będziesz miał trochę miejsca to bym swoje penta ze dwa dorzucił na ruszt [emoji6] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Heble już na aucie przecież[emoji6] kombinuj dalej [emoji3] Nie wiem czy dam radę, bo pewnie z kobietą na rowery się wybierzemy... zależy od pogody. Mistrzu pamiętaj przed włożeniem, żeby wymiary tulejek spisać plizzzz. Moje pytanie o oslone termiczna wiązki nieaktualne. Znalazłem TurboWorks osłonki, nadadzą się Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
W sobotę wywalilem ICM i stare cewki. Wleciały cewki TSI. Zrobię z tej operacji mały tutorial. Czym najlepiej zabezpieczyć wiazka od temperatury? Podpowie ktoś? Narazie jedyna opcja jaką znalazłem, to kupić metra materiału z warstwą aluminium i powycinac paski i owinąć tym wiazke. Wczoraj wrzuciłem też nowe kapcie Falkeny 205 szerokości [emoji6] teraz w wolnej chwili jeszcze gwintem muszę zakręcić[emoji6] Jeszcze zrobiłem wieczorem mały szoping, ale ten temat rozwinę jak już zregeneruje:D Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B5][ANB] sedan quattro turbo
Napisz mi jak te podkładki pod cewki pasują? Bo oglądam różne warianty... Wywalilem ICM w sobotę i martwią mnie te dziury. Wolałbym to czymś zatkac... Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Kurde, ja nie mam "spare" gwintu, żeby wysłać Houdini jak już zakupisz jakiś, to może Ty byś im podesłał na wzór? Możnaby zrobić więcej kompletów i pohandlować tym na forum. Wtedy gwinty z 80Q też będą miały wzięcie U mnie taki tył siedzi
-
[B5][ANB] sedan quattro turbo
konkrety jakieś? masz sterownik ME 7.5 ?
-
[B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
Poczekam co odpowie
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Moim zdaniem 2k za to KW, to za dużo... Za swój v.1 dawałem 1k i to kilka lat temu. Co do twardości, to KW rulez... Pasażerowie z tyłu dostają choroby lokomocyjnej. Każdy pyta jak ja mogę tym jeździć A mi nic nie przeszkadza Kowi, prosiłem Cię już kiedyś, zapodaj mi parametry tych tulejek co dorabiałeś poli na tylne amory, bo potrzebuję u siebie wymienić. I ew. skąd brałeś... plizzzz
-
[B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
Dawaj foty na nowym setupie, albo zrobię to za Ciebie
-
Altek Pilne!!
Siemano! I jak tam? Sprawdziłeś już ? Bo zaczynam się rozglądać za jakimś 120A, żeby u siebie podmienić... No i dobrze byłoby znaleźć coś P&P ja znalazłem narazie tylko takie coś: http://www.audiworld.com/forums/a4-b5-platform-discussion-1/120-amp-alternator-direct-fit-item-1-8t-updated-pics-321122/
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Tak, tylko zwrotnice. Ale koniecznie żeliwo, przy Alu jeszcze dolne wahacze do wymiany. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Zbieram teraz graty do operacji wywalenia ICM i wsadzam cewki nowe z nową wiązką. Oczywiście świece też będą wymieniane. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B5][ANB] sedan quattro turbo
2.0tfsi i inne... masz numery: RED MKV FSI Coil Packs - 06E 905 115 BLACK MKV FSI Coil Packs - 07K 905 715 F BLACK MKV TSI Coil Packs - 06F 905 115 F BLACK MKVI TSI Coil Packs - 06H 905 115 Już przygotowuję u mnie ten mod i wywalenie ICM
-
[B5][ANB] sedan quattro turbo
Dave możesz opisać jak pozbyć się modułu zapłonu? Podobno przy tych nowszych cewkach już nie jest potrzebny. Jak to ogarnąć?
-
[B5][ANB] sedan quattro turbo
Zainspirowałeś mnie Dobre mody, dobrze się czyta. No i mogę coś się dowiedzieć przynajmniej Z tymi cewkami jak jest? Pasują P&P, czy już koniecznie trzeba wirusa po wymianie od razu? Te niezaślepione miejsca dookoła cewki nie przeszkadzają?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jutro chyba Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może wpadnę pochwalić się hamownikami Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Proszę... takie tam z przymiarek kół zimowych image uploader image uploader image uploader image uploader Na zimę kół nie muszę szukać nowych, ale... moje wchodzą tylko jeśli zamienię przednie dystanse 11mm na te co mam z tyłu czyli 15mm Luz między felgą i zaciskiem jest ok. 1mm Co ciekawe Flat Five wchodzą nawet bez dystansów Jak doprowadzę do ładu felgi, to może jakieś foto z letniego setupu wrzucę Przy okazji zrobione gruntowne czyszczenie i zabezpieczenie gwintów z przodu i z tyłu. No i wymiana górnych mocowań tylnych amortyzatorów, które leżały i czekały od pierwszego malowania Flatów na biało Oryginały wyglądały już tragicznie :/ image uploader image uploader image uploader
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Dziś zrobię coś, bo będę grzebać przy nim. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
No i siedzi 345mm Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka