Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

j4s2c2vr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez j4s2c2vr

  1. W skrócie: - Wydajniejsza - Nowa - Tańsza Biorąc pod uwagę dwa pierwsze punkty, zakładam, że dłużej pochodzi, albo inaczej mówiąc dożywotnio dla mojego auta.
  2. Pompa to EPMAN 320, nie wiedziałem, że to takie maleństwo jest Pewnie niebawem moja pompa S4 bedzie na sell Druga zabawka to alternatywa dla zaworka N75, od sterowania suszarką.
  3. napisz tego linka do majfrienda plz
  4. Dzięki za podpowiedź... muszę się jeszcze rozejrzeć w temacie. Tymczasem przyszły kolejne cześci układanki: Może w weekend zamontuję
  5. Bagażnik mi się podoba. Faktycznie te oparcia czymś jeszcze by się przydało zakryć.
  6. Nie wiem jak wielki FMIC planujesz, żeby aż z kratek trzeba było rezygnować... U mnie się mieści całkiem spory i wszystko z serii zostaje. Spryski, halogeny i kratki.
  7. Może mi ktoś napisać jaki ma numer przeplywka od vr6? Ona jest 3 calowa tak? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  8. j4s2c2vr odpowiedział(a) na omzig temat w 1.8T
    Wybaczcie, że odgrzewam kotleta, ale może mi ktoś powiedzieć jak wygląda podłączenie MACa zamiast N75? Które kroćce gdzie wpiąć i kabelki jak idą? Dobra nieaktualne... znalazłem podpowiedzi... Jeszcze tylko elektrycznie rozgryźć temat mi pozostaje... mam nadzieje, że w MACu są kabelki oznaczone jakoś... https://www.google.pl/search?q=MAC+solenoid+schematic&hl=pl&site=webhp&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiH-rXj_t_TAhXE1iwKHc31AH4QsAQIIQ&biw=1920&bih=952#hl=pl&tbm=isch&q=MAC+solenoid+schematic+1.8t&imgdii=zg9Sll6KtkN1UM:&imgrc=xzbTm2pmo7PceM: https://www.google.pl/search?q=MAC+solenoid+schematic&hl=pl&site=webhp&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiH-rXj_t_TAhXE1iwKHc31AH4QsAQIIQ&biw=1920&bih=952#hl=pl&tbm=isch&q=MAC+solenoid+schematic+1.8t&imgdii=wv25afZWlKIYYM:&imgrc=xzbTm2pmo7PceM:
  9. Na blende z klapy proszę nie zwracać uwagi. Już się druga maluje proszkowo i będzie cacy na wieki w przyszłym tygodniu Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  10. Hyhy No i nawet nie musiałem nic kupować. Przerobilem znaczek z mojego Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  11. Opona 205/40 Falken. Dystans 15mm Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  12. Właśnie skompletowałem zestaw wycieczkowy Prezentuje się tak: W środku jeszcze dwa uchwyty rowerowe schowane. Tak się zastanawiam, czy nie pomalować od razu na czarno
  13. Jak widzą taki blask, to pewnie olewają blachę, no chyba, że ktoś trafi na ich zły dzień :/
  14. Dystanse zawsze na plus Ogólnie bardzo dobrze się prezentuje i koło całkiem oryginalne.
  15. Podziel się tymi schematami na maszynkę do rolowania, to bym sobie może taka zrobił Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  16. Kurde... zapomniałem, że to 17 przecież... [emoji14] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  17. Ważne, żeby służyło bezawaryjnie Co do zawieszenia, to przy seryjnych gratach nie powinnaś mieć z nim zbyt często kłopotów. Mi przy gwincie i ciężkich felgach wypadają może maksymalnie ze dwa wahacze w roku. W tym roku akurat żaden się nie wysypał, także luz Dziur raczej nie omijam, przyspieszam z nadzieją, że przelecę nad nimi
  18. Poproszę o więcej info na temat wydechu. Gdzie, za ile z czego... może być na priv
  19. Mi te pierwsze też bardziej pasują tutaj... Coś słychać nowego w temacie?
  20. to aż się prosi o wywalenie lusterek bocznych i zastąpienie ich kamerkami hehe
  21. Dobrze Ci usiadł Ja muszę swojego podregulować, bo jakoś krzywo jest, każde koło inaczej. Chyba, że zawsze na nierównym go oglądam
  22. Właśnie za wysoko cały czas... Nie wiem co robic... chyba 19" trzeba szukac... Wczoraj jeździłem po lesie w Kampinosie i czułem się trochę jak inwalida. Na wycieczki poza miasto chyba drugi samochód muszę mieć Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  23. Jakieś tam foty z naciągiem, dla wizualizacji. Dla pełnego efektu, muszę znaleźć czas na porządne mycie furmanki i obniżenie jeszcze na gwincie o jakieś 1,5-2cm.
  24. Przy 225 mogą wystawiać lekko. Widzę, że mi hosting zjadł zdjęcia. Zaraz Ci wrzucę jak u mnie wyglądało 225 z dystansem 15mm Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka Jednak Ci nie pokażę :/ Nie mogę znaleźć tych zdjęć, które robiłem przed i po dystansie... Lekki pogląd mogą Ci dać zdjęcia które chłopaki mi dodali do tematu, ale nie widać jak się układa koło z linią błotnika... :/ Nowych zdjęć z naciągiem jeszcze nie mam za bardzo... :/ Zrobiłem na szybko kilka fot... wrzucę do mojego tematu... tylko to już są na 205 oponie.
  25. Jak dasz naciąg i obniżysz to będzie ok. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.