Treść opublikowana przez j4s2c2vr
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Moim zdaniem to nic dziwnego, że nie ma grzania... nie są skórzane. Inaczej się w zimie siada na materiałowe inaczej na skórze...
-
[a4 b5 AJM] siwa dama by Piotras
Napisz mi coś więcej o tym 2din, co upchnąłeś, ta zaślepka dookoła to taka zwykła z allegro?
-
[B5 APS] Fake S4 Silver & Black Avant
Mogę się zamienić na zderzaki Mam S4, do dopieszczenia, ale chyba będę chciał zostać przy zwykłym polifcie. W komplecie dorzuce kły oraz nowe z ASO ślizgi na błotniki.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Też śmigam na zamienniku nowym już jakiś czas i zero problemów, pewnie przy okazji jakieś smarowanko przed zimą zrobię mu...
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Już przyjechały 15mm na tył, także na przód pójdzie 11mm Od poniedziałku będę działał w temacie. No chyba, że nie będzie padało, to może dziś wrzucę, ale mi się nie chce za bardzo i późno z huty dziś wychodzę... :/
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Chyba tak zrobię, bo już mnie wnerwia ta ramka od automatu Także Hudini, jeśli jeszcze nie masz, to mogę Ci moją od 2din automatu podarować...
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
nooo już testowałem własnie na kartonie pełnym wiśni wczoraj zrywanych, zero latania po bagażniku i robienia marmolady wiśniowej nie ma ktoś na zbyciu ramki do manuala pod 2din? Stan może być do renowacji, aby zaczepy były całe i ew. obwódka chromowana...
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
zrób rocketbunny hehe
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
poka foty tych rantów
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
ori, ale z A6, mi to że napięta nie przeszkadza, nawet lepiej, bo łatwiej graty wkładać pod nią nieużywana się trafiła
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
U mnie suba nie było wcale.
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Czekam na dystanse 15mm na tył i wyszarpałem wczoraj wreszcie kierownicę do obszycia wczoraj wpadł nowy gadżet do bagażnika
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Podejrzane typy się kręcą i fotografują Ci furę
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
chyba już gwint siedzi, z tego co kojarzę
-
S8 D2 polift AQH quattro by Path
LoL to dobre powody finansowe [emoji14] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
A4 B5 1.8T Kłatrówka | Wer. USA
Wywal USA z nazwy tematu i wszyscy się uspokoją hehe
-
S8 D2 polift AQH quattro by Path
Co będzie następne? http://olx.pl/oferta/audi-s8-audi-s8-d2-CID5-IDglzvD.html#c466a5005e
-
Dystanse A4 B5 quattro tyl
Ja mam teraz 11mm z tylu z kolnierzem. Chyba od 10mm juz normalnie wchodza... Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Czarnula 1.8 Turbo ANB
dawaj kreski
-
A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika
fiufiu, ambitne plany
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Mam od Golfa V własnie, tylko nie oryginał, to co teraz produkują... Nie jest tragicznie... z pewnością lepiej niż z tym co było seryjnie
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
ja drzwi od dołu chcę z progami ogarnać przy jednej zabawie
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Tylko, że jak jadę, to mam radość gdy za***rdala, a czy jakiś purchel widać czy nie? hmm... jak jadę szybko, to i tak nikt nie widzi Co innego, gdyby auto miało większość czasu stać w miejscu, albo poruszałoby się z prędkością Vmax 50km/h
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Dzięki! Ostatnio wiele się nie dzieje, ale powoli do przodu Zaraz Twojego obczaję Nadal wiele się nie dzieje. Z aktualności, to jeżdżę z tylną wycieraczką od Golfa. Faktycznie pióro już nie skacze po szybie i wygląda też jakoś ładniej z zewnątrz, mimo, że to tandetny w wykonaniu zamiennik. Wczoraj też była wymiana kroćca wodnego, tego z tyłu silnika, bo obudowa pękła i oring pod czujnikiem też puszczał. Efekt był taki, że osuszyło mi zbiorniczek wyrównawczy w kilkanaście kilometrów Zderzak S wciąż leży i kwiczy, progi tak samo... Purchle na masce też wołają, a mi sięczipa chce... i nie wiem co najpierw robić
-
A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika
Mi tam siępodoba na tej feldze, szkoda, że taka ciężka... Chyba więcej kg wychodzi niż flaty :/