Treść opublikowana przez j4s2c2vr
-
1.8t +-300kuniów
Jak już będziesz zabierał się do czytania tego tematu, co proponują koledzy, to przygotuj się, że ok. 70% zawartości jest OT Mi przebrnięcie przez całość zajęła jakieś 2-3 dni z przerwami A po przeczytaniu wiem mniej więcej tyle samo co przed. No może dowiedziałem się kilku konkretów jeśli chodzi o części. Pozdrawiam i powodzenia
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
dolna z tymi mocowaniami na sankach przykręcona...
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
Jakby ktoś się interesował, to u mnie przy zawiasie 1BV miałem górną i dolną rozpórkę w pakiecie, taki jakby pakiet S4 :] Dolną widziałem już parę razy na podnośniku... ale jak kupiłem rozpórkę górną z A6 i chciałem wczoraj montować, to się zdziwiłem, bo mam już górną jak w S4 :]
-
[ALL B5] Montaż górnej rozpórki kielichów z Audi A6 C5
prawie jak ta z A6, tylko, że mocowania są wspawane w budę na stałe, a poprzeczka w zasadzie taka sama... porobiłem zdjęcia, zaraz wrzucę... marne, ale coś tam widać... Obstawiam, że rozpórki górna i dolna były w komplecie do zawiasów 1BV... czyli mam taki pakiet S4 u siebie :]
-
[ALL B5] Montaż górnej rozpórki kielichów z Audi A6 C5
Rozpórka powinna być zakładana nie na podniesionym ale odelżonym przodzie... Czyli koła jeszcze dotykają ziemi, ale auto lekko podniesione. Wtedy spełni w 100% swoją rolę. Mam info do podklejenia: Albo w AJL kombi, albo do zawiasu 1BV dawali w serii górną i dolną rozpórkę... A ja głupi kupiłem górną bez sprawdzenia i teraz mam na sprzedaż...
-
rOZPORKA gorna
jakby ktoś szukał, to mam rozpórkę do opchnięcia... okazało się, że mój AJL miał seryjnie takową..
-
Przepustnica Ori czy regenerowana?
http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/b5-b6-b7-modyfikacje-1-8t-1342/index145.html na dole strony masz fragment o przepustnicach...
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
za***iście opisany temat :] Jakby była opcja, to piwko już by poleciało... Pytanie mam do Was koledzy. Rozumiem, że jeśli z kodu na obudowie centralki wynika, że mam częstotliwość 433, to w żaden sposób nie "sparuję" pilotów z częstotliwością 433,92 ?? Może ma ktoś na zbyciu scyzoryki z 433 ?? Chętnie się zamienię
-
[B5 AJL] Koszykowy czarnuch Quattro
Siemano! Widzę, że chyba bliźniak mojego Nawet z pochodzenia... A jaki kolor budy ??
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
O co chodzi z wycieraczką od Polo ?? Tego tematu nie widziałem jeszcze na forum, a jakąś alternatywa do mojego rozwalonego sprysku może by była :]
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Helou! Znalazł się już jakiś wolontariusz, który miałby ochotę zebrać esencję tego tematu i zrobił jakiegoś FAQa? Przebiłem się przez wszystkie posty w temacie i sporo się dowiedziałem, ale co z tego jak zaraz zapomnę i będę musiał czytać od nowa A w temacie jest sporo zbędnej gadaniny niestety... Trochę postów pozgłaszałem, ale nawet ich wywalenie nie uszczupli tematu na tyle, by zainteresowani chcieli przeczytać go w całości. Później jest po kilkanaście razy pytanie o to samo niestety, a to generuje kolejne posty nie na temat... Trzeba to ogarnąć koniecznie...
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
tak, jest zdaje się mapsensor dodatkowy pod maską... na wężyku, a do wskaźnika po kabelku idzie... a czemu pytasz?
-
[B5 AEB] Niezapominajka 1.8T, @UP 22.02.14 !
skąd wiesz, że ma taką moc? hamowałeś go?
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Myślałem o białych, albo jakieś beżowe jak u jednego kolegi z forum :] Ogólnie, to kółka na przyszły sezon mają jak w banku malowanie proszkowe. Co do opon, to te mają rant ochronny, ale felgi nadal są za szerokie, bo to już 8,5" musiałbym wziąć jakieś ponad 225 szerokie, a to już swoje waży i kosztuje :] Przed wyjazdem na urlop podłączyłem na szybko wskaźnik boost, ale coś nie pokazuje nic, chyba za bardzo się spieszyłem i gdzieś nie styka kabelek jakiś Zakupione już też duże lusterko prawe... ale czerwone jest... i na razie chyba czymś je okleję, bo do malowania pójdzie dopiero z daszkiem na klapę :]
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
ja bym do flockowania dał...
-
Potrzebna Pomoc w doboże sprzęgła 1,8T 180KM
Całe szczęście nie miałem takich objawów jak pisałeś, po demontażu się okazało że dwumas jest jeszcze w świetnej kondycji a posypała się tarcza:) Kupiłem Sachs-a z 1,8T BFB i podeszło bez problemu do AJL-a śmigam już 3 dzień i jest super wreszcie mam sprzęgło i go nie muli:) Bez zadnych przerobek podeszlo? Czuc roznice miedzy ori a BFB? Nic a nic nie było przerabiane jest p&p, co do różnicy w jeździe to jest kolosalna,ale z drugiej strony to tamtego sprzęgła już niebyło:) kiepsko rozsprzęglało,auto muliło,miałem wrażenie podczas przyspieszania że ktoś mnie trzyma z tyłu a teraz jest o niebo lepiej,każda zmiana biegów to poezja, na postoju wystarczy delikatnie podnieśc o kilka minimetrów noge i auto od razu sunie do przodu Jak tam sie sprzęgiełko sprawuje? Umnie juz sie też ślizgać zaczyna i będę szukał coś takiego jak Ty brałeś. Możesz zapodać jakieś namiary skąd brałeś sprzęgło? Pozdr
-
problem z szarpaniem mial ktos cos takiego ?
Jest jeszcze jedba opcja... czujnik halla ten z przodu. U mnie np. Odkrecil sie. Tzn. ta sruba co trzyma blaszke z okienkiem. Skutek byl taki, ze dlawil sie silnik i nie mial mocy od dolu... Myslalem na poczatku, ze to turbo ma dosyc, ale przy montowaniu lpg sie wyjasnilo, ze hall musial byc za slabo dokrecony przy wymianie uszczelniacza jak rozrzad byl robiony...
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
w sobotę Audi doznała zawału się w turbawce coś zapiekło, albo zasyfiło i był problem, ale udało się sytuację opanować... chyba czeka mnie czyszczenie T PS. no i już nie tylko jedna felga wymaga dopieszczania w przyszłym sezonie Dałem kobiecie pojeździć i mam ładne oryginalne ranty teraz
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Skąd dorwałeś taka obudowę wskaźnika w nawiewach ?? Samoróbka, czy kupowana? Potrzebuję czegoś takiego...
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Własnie chyba srebrne mi się bardziej podobają w tym froncie... W zeszłym tygodniu wymieniony łącznik elastyczny wydechu... Dziś zmieniłem silniczek regulacji reflektora po stronie kierowcy, poprzedni miał ułamany bolec. Trochę gimnastyki z tym było...
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
nooo flaty, to chyba 45 mają et standardowo... ---------- Post dopisany 18-06-2013 at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany 24-05-2013 at 11:28 ---------- Jakie bixy radzicie, z czarnym wnętrzem czy oryginał ?? Chcę też usa mieć... Będę się do Gwertego uśmiechał po takowe, ale nie mogę się zdecydować na kolor.... ma ktoś foty poglądowe od frontu jak to paczy ?? Obczajam własnie foty na FB Batalionu i b5familli jakby co
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Też mi miejscówy brakuje... ale ja bym chyba na mokrym wolał mniej mycia później Ostatnio mnie baba na skrzyżowaniu wkurzyła... nie mogła się zdecydować, żeby jechać... i zablokowałem jeden pas przez nia... to się wkurzyłem strąbiłem i drifta jebnałem niechcący Q RULEZ !!! :]
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Jeszcze pojeżdżę tak jak jest... aż tak bardzo kozowato nie jest. kitrać kasę w gwint, też średnio mi się uśmiecha, jeśli już to od razu Air Ride by wleciał... Za każdym razem jak patrze na te kółka, to mi się coraz bardziej podobają Tylko bym je jeszcze może po 10mm wypchnął na zewnątrz
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Dziś wymieniłem boczne kierunki na nowe. W starych były połamane zaczepy i przy myciu i szybszych odcinkach wypadały Strasznie wnerwiające
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Dziś wreszcie zebrałem się w sobie i wymieniłem pompkę spryskiwaczy reflektorów. Oryginalna była popękana i nie działała już jak należy. W nowej pompce zakupionej w necie musiałem podciąć wtyczkę lekko, żeby pasowała do oryginalnej instalacji. Działa jak ta lala teraz