Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ORI Chromowane ramki w liczniku z A6 C5 do A4


Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem licznik z A6 C5 z Ori chromowanymi ramkami.Same ramki chcę wsadzić do mojego licznika do A4 1/2 fisa.Myślałem zamontować całą obudowe od A6 do mojego ale z A6 licznik ma jeszcze dwa dodatkowe zegary czyli 6 zegarów a w A4 mam tylko 4 zegary i mi nie podejdzie cała obudowa.Jest możliwość przełożenia samych alu ramek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem licznik z A6 C5 z Ori chromowanymi ramkami.Same ramki chcę wsadzić do mojego licznika do A4 1/2 fisa.Myślałem zamontować całą obudowe od A6 do mojego ale z A6 licznik ma jeszcze dwa dodatkowe zegary czyli 6 zegarów a w A4 mam tylko 4 zegary i mi nie podejdzie cała obudowa.Jest możliwość przełożenia samych alu ramek ??
musisz rozpolowic licznik i zobaczyc czy ramki sa zaginane czy wtapiane na stale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o NIE ORI to nie polecam z allegro tych najtańszych. Nie dość, że są lekko ścięte od wewnętrznej strony (szczególnie te małe ringi) to - nie wiem jak inni - ale ja musiałem je kleić. A nie tak jak zapewniał sprzedawca, że wchodzą na wcisk.

10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz i byly jakies problemy??

Nie było problemów tylko trzeba je idealnie ustawić i przykleiłem je na kleju od misy olejowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za odpowiedz teraz tylko kupic licznik z a6

Jeśli masz pełnego FISa u siebie, to najprościej jest wtedy kupić i przełożyć cały przód obudowy z ringami i masz wówczas bez wklejania samych ringów. Prosto i szybko się wtedy przekłada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a które nieoryginalne ramki z alledrogo polecacie ??

Ja polecam wyłącznie oryginalne. One dają znakomity efekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam od DIDO

Jak za tą cenę to całkiem całkiem.

Mariusz profi robota:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Peugeocie miałem od DIDO i nie byłem zadowolony :/ nie pasowały dobrze i w końcu zostawiłem tylko okrągłe, a pozostałe wywaliłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro chodza po 70-80zl z Kw Pasuja idealnie trzeba sie tylko nie spieszyc przy ich zakladaniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy chciał bym też takie ramki wsadzić do siebie mam 1/2 fis i czy obwódka na fisa też da się zamontować czy tak jak u kolegi wyżej tylko okrągłe ramki się zakłada miał bym zamiar kupić takie ramki z allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...