Treść opublikowana przez radekjez
-
Jaki kosz wymiany łancucha rozrządu ?
ja kolego to robilem napinacz orginal 1800zl a sam lancuch jakies 150zl lepiej zmien to bo pozniej bedziesz mial wiekszy koszt jak cos siadzie. a i nie wiadomo czy nie bedziesz mial do zmiany wariatora bo to tez za tym idzie w parze modl sie oby tylko lancuch ja wymienialem wszystko 4.5 tys czesci i robota 500:kwasny:
-
kabel od aku
witam wszystkich panowie chcem podlonczyc tube a nie wiem ktoredy wyprowadzic kabel od aku wie ktos moze gdzie go puscic dzieki z gory
-
Błąd wypadających zapłonów
witam kolego katalizator jak jest zly to kontrolka silnika nie miga tylko swieci stale jak mialem padniety kat i musalem wymienic.Ja bym stawial na cewke zaplonowa tak jak koledzy mowial tez tak mialem az nie sprawdzilem zamieniajac w kolejnosci i problem byl rozwiazany a jezeli ci miga i ma takie wrazenie jakby na wszystkie gary bie chodzil to ja bym tak nie jezdzil bo mozesz katalizator rozwalic a potem koszt dodatkowy
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
Witam wszystkich chopaki czy kierownica powietrza bedzie pasowala od fsi 2.0 150kM do 2,0 alt dzieki z gory
-
czy warto wymienić niedawno wymienioną uszczelkę - kolektor ssący
spoko a zbiorniczek z plynem chlodzacym nie bedzie przeszkadzal przy wyjeciu i chodzi mi zeby nie wyciagac listwy z wtryskami a opaski trzeba sciagac ztych 4 gum co prowadza do cylindrow moze inaczej lepiej je sciagnac z kolektora na cylindry czy z tej calej puchy plastikowej
-
czy warto wymienić niedawno wymienioną uszczelkę - kolektor ssący
hej pioteros piszesz ze nie raz rozbierales kolektor dolotowy duzo jest roboty przy tym bo ja mam zamiar wymienic caly kolektor bo ciegno kierownicy powietrza mi padlo jeszcze nic sam nie robilem przy tym samochodzie sam zawsze u mechaniora i nie wiem czy dam rade
-
kolektor dolotowy
no to i tak musze kupic jakis zeby wyminic te ciegno bo u mnie to juz bida nawet jest ulamany ten wrabek co obraca lopatkami w kolektorze jak by nie patrzec to i tak d*pa z tylu
-
kolektor dolotowy
tylko ze ja mam na oku dobry kolektor z przepusnica za 390 zl sam nowy bez przepusnicy kosztuje prawie 800
-
kolektor dolotowy
tylko ze ja nie mam juz co kleic
-
kolektor dolotowy
tak tylko ze ja chcem wymienic caly kolektor nie tylko kierownice moze inaczej cala ta plastikowa puszke
-
kolektor dolotowy
koledzy mam problem z kolektorem dolotowym w srodku gruszki zauwazylem ze mam ulamany plastik od kierownicy powietrza probowalem skleic ale na nic moje wysilki tloczek chodzi ale nie otwiera mi lopatek i wydaje mi sie ze auto jest troche przymulone i silnik glosniej pracuje troche pod disla wiec mam pytanie duzo jest roboty z wycignieciem calego kolektora bez ruszania listwy z wtryskami sciagniecie go z gum jakby ktos mogl mi opisac od a do z co pokolei i na ilu srubach jest przymocowany sukalem na forum ale nigdzie nie moge znalesc tego tematu z gory dzieki
-
Jak wypiac kostke miedzy slupkiem a tylnymi drzwiami
witam wszystkich mam problem z wypieciem kostki miedzy slupkiem a tylnymi drzwiami nie swieca lampki w drzwiach centralka dziala ok sam sie zamyka itd i nie moge zdjac tapicerki drzwi oczywiscie tylnych prawych moze ktos pomoc w tym temacie
-
[B6 ALT] Terkotanie silnika po odpaleniu przez 2 sek
a wiec koledzy ja mialem ten sam problem zaczne od wariatora kupilem nowy 1800zl napinacz walkow rozrzadu 1200 plus lancuszek ktory idzie z tylu klawiatury zaworow wszystko z aso zostalo zakupione na dzien dzisiejszy jest wszystko ok z rana zapalam nic nie dzwoni a bylo tak okolo 2/ 3 sekund i cisza olej zalany mobl1 5w50 z tego co mi wiadomo ten model nie posiada czesci zamiennych tylko orginal :kwasny