Treść opublikowana przez adameksc
-
Audi A4 B8 avant 2.0 TDI 170 CAHA White Ibis alu 19 Eibach Pro Kit zew.S-Line
autko ładne no i białe w dodatku te fotele to z polifta czy mi się wydaje? polecam montaż progów s-line - z tej zmiany będziesz mega zadowolony
-
A4 B8 S-LINE Biały IBIS od adameksc
u mnie szybki przyciemniała fabryka wygląd - kwestia gustu mój gust podpowiada TYLKO CIEMNE
-
A4 B8 S-LINE Biały IBIS od adameksc
Robimy się na S4
-
[Małopolska] Widziany, widziana
dzisiaj czarne (chyba bo na trzeźwo nie patrzyłem ) A4 B8 z ramkami klubowymi na parkingu pod termami w Białce Tatrzańskiej nr: KR....VY
-
A4 B8 S-LINE Biały IBIS od adameksc
Nie rozumiem dlaczego ciemne szyby mają wyglądać źle? Kombi bez ciemnych szyb wygląda jak szklarnia, nic tylko pomidory sadzić i czekać na plony ;D dokładnie szczególnie auto w białym kolorze
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
gdzie tu się lajkuje bo nie mogę znaleźć
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
a tak to wygląda po założeniu
-
A4 B8 S-LINE Biały IBIS od adameksc
z efektu jestem bardzo zadowolony, zdjęcia nie oddają rzeczywistego efektu, z resztą sam zobaczysz i ocenisz. wybrałem kolor CARBON - ma tak niesamowitą ilość brokatów metalicznych, że ciężko foto temu zrobić sprzętami jakimi dysponuję
-
A4 B8 S-LINE Biały IBIS od adameksc
fotorelacja C.D. po oczyszczeniu, przed malowaniem czyszczenie zajęło ok 1,5h, szczotka druciana, szlifierka z szczotką czyszczącą, papier ścierny zdjęcia to mało oddają ale całość błyszczała efekty oceńcie sami wiem, wiem co będziecie pisać zaraz, że klocki też pomalowałem, ale nie chciało mi się ich oklejać taśmą ja bym na twoim miejscu nie malował osłon w kolor czerwony coś mi się wydaje że będzie to kiepsko wyglądało zaciski tak osłony nie Dawid jak mogłeś pomyśleć, że mogę na czerwono coś malować?
-
A4 B8 S-LINE Biały IBIS od adameksc
osłony oczywiście też grunt to dobrze wszystko oczyścić przed malowaniem, pośpiech niewskazany szkoda tylko że po wczorajszym spocie trochę nie jestem dzisiaj w formie, chyba przeziębienie mnie bierze
-
A4 B8 S-LINE Biały IBIS od adameksc
stan przed
-
A4 B8 S-LINE Biały IBIS od adameksc
nie, dopiero się zabieram za robotę, 3eba było zaopatrzyć się w kilka rzeczy i .... dociąć klocki pod auto nie ustawie całego auta na klockach bo dygam że będzie bęc o glebę, więc dzisiaj 1 strona, jutro 2
-
A4 B8 S-LINE Biały IBIS od adameksc
SETUP LETNI JUŻ JEST
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
auto malina ten kolor widziany na żywo zwala z nóg
-
A4 B8 S-LINE Biały IBIS od adameksc
a ile jeszcze pracy przede mną kolejna zabawa do wykonania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a mi takie coś chodzi po głowie, kolor -carbon
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to był MOD na Alfę
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
przewaga dzięki technice!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
"NOWO OTWARTY SERWIS SAMOCHODOWY BOSCH W KRAKOWIE ZAPRASZA NA PROMOCYJNE USTAWIANIE ZBIEŻNOŚCI W CENIE TYLKO 49ZŁ. PROMOCJA TRWA DO KOŃCA KWIETNIA I DOTYCZY WSZYSTKICH MAREK SAMOCHODÓW. JEŚLI CHCESZ SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI WYŚLIJ SMS-A O TREŚCI "BOSCH" NA NR 695661111 LUB ZADZWOŃ 695663333" tej treści SMS-a właśnie dostałem, ja mam zbieżność niedawno robioną, ale może ktoś się skusi....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka Weźmie ktoś kompa na dzisiejszego spota kumpel by podjechał A6 skasować błędy Witam wszystkich wybieram się na spota, kompa zabieram, vcds 12.12
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurde dawno mnie tu nie było, prawie nikogo nie znam osobiście z forum . Czas to zmienić! Jak znajde czas to jutro wstawię się o 20
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moze i prosciej ale nie o to chodzi, polerka ma byc zrobiona tak jak sie należy a watpie zeby lakiernik zrobil to dobrze. No tak... Zapomniałem, że polerke najlepiej robią grabarze i kominiarze... Niestety nie znam żadnego to spytam inaczej, poszukuje sprawdzonej firmy zajmujacej sie auto detailingiem. https://www.facebook.com/motogopl?fref=nf bardzo fajnie robią, gdym sam nie troszczył się o detailing u siebie to na pewno bym z nich korzystał. Dodatkowo w ofercie mają wiele ciekawych kosmetyków motoryzacyjnych.
-
Audi Avant Lava Grey by skotmen 18" 19" 20"
Opona to nie Bridestone Potenza S01 ale uwaga Nexen Su1 dobry stosunek ceny do jakości dobre parametry Springi wpadną za jakiś czas tylko szukam zdjęcia jak wygląda -35/30 najlepiej na 19" pomyliłem SU1 z S01 - okulary trzeba zakupić po przejażdżce muszę przyznać, że zakup bardzo trafiony furka w idealnym stanie wizualnym i mechanicznym.... i o to właśnie chodzi. musimy szybko pomysleć o założeniu u Ciebie tego.....
-
A4 B8 S-LINE Biały IBIS od adameksc
ja tez dziękuję za spocik! miałem okazję sprawdzić kilka układów, które są inne niż w moim aucie (układ kierowniczy, zawias etc).