Treść opublikowana przez miki18m
-
Pasek wielorowkowy
Stan reszty rzeczy okej. Rozrząd był robiony 25 tys temu.
-
Pasek wielorowkowy
Ok dzieki;) to na zapas nie kupuje niczego poczekam aż rozbierze;) Zatarła się sprężarka klimatyzacji zablokowało pasek i pękł a ten zablokował wielorowkowy. Sprężarka 2 paski termostat i jedna rolka wymieniona koszt części 500 zl robota 200. Taki prezent przed swietami;) pzdr
-
Pasek wielorowkowy
Jakie rolki? Jak one sie nazywają? Nie mówisz o całym rozrzadzie? Od wspomagania jest chyba ten sam bo tez nie działa?
- Pasek wielorowkowy
-
Pasek wielorowkowy
To ze paski sa w obudowie i chyba logiczne ze pęknięty pasek dalej tam jest wiec może go wciągnąć i narobić sieczki... Nie mam racji?
-
Pasek wielorowkowy
Hej strzelił mi pasek wielorowkowy silnik chodzi normalnie ale auto holował będę do mechanika żeby rozrządu nie rozwaliło. Jak pekl to poza paskiem co jeszcze bedzie trzeba wymienić? Pzdr
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja też dam rade jak cos. Pzdr
-
Audi A4 B6 2.5 TDI 180 KM Quattro LX7Z Sedan
Ruda to lepiej żeby sie nie pojawiała w tym ani na tym samochodzie;) Wpadły listwy S-line...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Który mcd?
-
Kopci po odpalenu
Mi kopcil wymieniłem świece i zero dymka lub minimalnie....
-
Kopci po odpalenu
Silnik ma 6 cylindrów wiec pali na 4 potem te dwa tez ale jest tam nie przepalone paliwo i może rano temu dymić. Staraj sie wymienić te świece jakos powinno pomóc. Wtrysk sterujący jak pada to jest błąd w silniku jak podepniesz vag przeważnie zwarcie do masy... Pzdr
-
Kopci po odpalenu
Albo miernikiem sprawdzić czy maja opor, a jesli nie masz miernika ściągasz kapturki ze świec najlepiej wszystkie bierzesz kabel jeden koniec do świecy drugi do + jesli iskrzy świeca jest okej.
- Problem przy odpalaniu
-
Problem przy odpalaniu
Znam W szczyrku jest dobry ogarnia Audi. Jesteś zainteresowany pisz na priv
-
Kopci po odpalenu
Zima się zaczęła i same masakry powychodzily....
-
Kopci po odpalenu
Kat wtrysku masz ustawiony? Wtryski w dobrym stanie? Wtrysk sterujący bez bledu?
-
Kopci po odpalenu
Jak zapalisz to silnik wpada w jakies drgania czy idzie w miarę równo?
-
Kopci po odpalenu
Ja dzis pierwszy raz zapalałem po wymianie świec i za pierwszym obrotem silnik zapalił dzis bylo okolo -4 stopnie i na wyższych obrotach szedł nie cale 10 sekund...
-
Nie świeci prawy ksenon
Często padają przetwornice po wymianie palników nawet na oryginalne.
-
Jak sprawdzić świece żarowe ?
Moze byc... Sprawdz sobie czy jest napiecie w kapturkach od swiec.
-
Jak sprawdzić świece żarowe ?
Mechanik jak sie mu ukreci to i tak policzy Ci za ewentualne sciaganie glowic. Pzdr
-
Problem przy odpalaniu
Ja dzis wymieniłem 3 świece wszystkie poszły gładko tylko dlugi dobry klucz delikatnie i z wyczuciem,użyłem tez troche specyfiku na zapieczone śruby. Pozdrawiam;)
-
Kopci po odpalenu
A długo musisz kręcić?
-
[B6 AKE Quattro] Następca zielonego
Ładny kolorek;) bezawaryjności;)
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Jest takie gładkie pole na pompie z boku i tam wybity jest numer pompy.