Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miki18m

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miki18m

  1. Podobno pompę wtryskowa mixol smaruje bo ropa strasznie sucha jest sama w sobie.
  2. miki18m odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aż 2;)
  3. miki18m odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hej potrzebuje numer śrubek którymi przykręcony jest czujnik uderzenia w pasie przednim. Pzdr
  4. Kolego dźwięk powodowany jest tez tym ze wskakuje na wyższe obroty bo chodzi na ssaniu przy zimnym silniku. Mam w pełni sprawny ake praktycznie nowa pompa i wtryski i tak wskakuje na poczatku na obroty. Pzdr
  5. Czasem gdzies sie jeszcze poniewierają w sumie ja bym nigdy sobie szyby w aucie nie wybil ale to każdego sprawa;)
  6. Porcelanowym bezpiecznikiem sie rozbija;)
  7. Jesli masz z tylu szyby na korbę to spokojnie otworzysz samochód.
  8. miki18m odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bylem zobaczyc teraz dokladnie woda leci po zgrzewie spawie po stronie kierowcy nie wiem jak to rozwiazac teraz silikonowac z gory czy jak?
  9. miki18m odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak wszystko splywa super woda nie stoi. Zastanawia mnie uszczelka szyby przód jest to możliwe?
  10. miki18m odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hej mam problem mokry dywanik kierowcy obudowa komputera i pod obudowa uszczelnione kapie gdzies bardziej po prawej stronie patrząc ze środka auta plastkik i wszystko wyjęte ktos jakiś pomysl?
  11. Masz z tylu elektryczne szyby czy korbę? Musisz wejsc do samochodu to najważniejsze.
  12. miki18m odpowiedział(a) na bartekw2 temat w 2.5TDI
    Ile na zbiornik wlewać?
  13. miki18m odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprawdzi ktos przy okazji jaki kolor kabli idzie do czujnika klimy przy chłodnicy? Dzieki pozdro
  14. miki18m odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Najlepiej z kawałkiem wiązki bo bixy zakładam a kable króciutkie
  15. miki18m odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hej potrzebuje kostkę lampy przod 10 pin do xenona bo moja sie polamala. Ktos cos?
  16. Hotel Elbrus Szczyrk;)
  17. Musisz sobie fajna łyżkę skombinować do odgięcia pasków i powinno pójść bez problemu.
  18. Pas przedni trzeba zdjąć. Termostat jest za rozrządem, ale da się go wymienić jak oczywiście masz sprytnego mechanika bez ściągania pasków rozrządu. Pzdr
  19. O to juz zajechałeś silnik? O skrzyni czytałem. Jak tam w manualu lepiej Ci się jeździ?
  20. Arturoo ile najechałeś kilometrów juz? Ja nie narzekam poza wtryskami i zatarta sprężarka klimy ktora urwała 2 paski to spoko;) Rzeczy eksploatacyjnych sie nie liczy;)
  21. No chyba jednak tak;) zregenerowałem wtryski ostatnio wiec na jakiś czas nic nie grzebie;) Tak w ogóle to dużo tych 2.5 u Nas w okolicy;)
  22. Dzik z forum sprzedaje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.