Treść opublikowana przez miki18m
-
2.5 TDI AKN ciężko pali po kilkugodzinnym postoju
Pompa kolego na bank....
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak pod to Naleze dojechać bo mapka nie dziala:(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
17?
-
Ceny paliwa marzec 2026
Myślałem ze o tym Crabie w Bielsku kolo kauflandu mówisz;) pzdr
-
Ceny paliwa marzec 2026
Dobre paliwo na tym Crabie?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Chetnie wpadne...
-
B6 DIVISION
Prima aprilis napewno;)
-
B6 DIVISION
Szukam dokładki na dwa wydechy do sedana jak ktos cos to pw;) pzdr
-
B6 DIVISION
Wiem ze opony śmietnik... Ciekawe jakby to na b6 wygladalo. Nie wiecie z jakim modelem mogły wychodzić te felgi?
-
B6 DIVISION
http://olx.pl/oferta/kola-audi-a4-a6-a8-17cali-alufelgi-z-oponami-4szt-CID5-ID8Nn6N.html hej co sadzicie o tych felgach? Pzdr
-
B6 DIVISION
Też mam 2.5 i złego słowa nie powiem chociaż podobno każdy swoje chwali.....
-
Audi A4 B6 2.5 TDI 180 KM Quattro LX7Z Sedan
Wpadł moduł bluetooth z końcówką C Wpadły listwy progowe S-Line Przymiarka koła na lato. Jak się podoba?
-
B6 DIVISION
Sa na allegro gotowe tylko podłączyć i k-linie podpiąć. Jest drugi rodzaj do lutowania kabli a rozpiskę pinów masz w temacie montowania modułu bluetooth;)
-
Fotele i kanapa z Audi A4 B8, A5 8T do Audi A4 B6/B7
Drugie kox;)
-
Przeplywomierz
Powraca. Na przewodach i kostce nie ma prądu. Jak chce ja zaadoptować bo przekręceniu kluczyka po odpięciu kostki nic się nie dzieje. Interesuje mnie który bezpiecznik lub kostka odpowiada za przeplywomierz kolo ecu.
-
Przeplywomierz
Wyskoczyk blad 553 zwarcie do masy albo przerwa w obwodzie podmienilen przeplywke i dalej to samo. Ktory przekaznik odpowiada za prad w kostce? Pzdr
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Hej jak ściszyć głośność dzwonka polaczenia przychodzącego? Pzdr
-
Kupno rasowego psiaka -problem
Kolego 500 zł za Berneńczyka? Troche śmieszna ta cena jeszcze z rodowodem.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie pomógł by ktoś z ogarnięciem instalacji modułu BT? Pzdr
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Easy czytam ten wątek już trochę czasu i powiem Ci że Ty chyba bez obrazy nie jesteś normalny. Twój sprzęt nie zdaje egzaminu w podstawowej funkcji odbierania stacji radiowych i jakości muzyki. Nie napiszesz tego wprost bo chcesz pocisnąć szmelc za wszelką cenę. Dodajesz jakieś filmiki chińskich rns-e a Nas interesuje jak gra Twój sprzęt który sprzedajesz w porównaniu do oryginalnego rns-e. Wiem ze wyskoczysz z różnica w cenie itd ale nie o to tutaj chodzi.
-
Drewno odprysk
Kiepsko bedzie z pomalowaniem tego dekoru lepiej kupić jakiś w dobrym stanie i go wymienić skoro Cie to tak drażni szkoda kombinować.
-
Wyciąganie wgnieceń po gradobiciu..
Mam takiego znajomego w Szczyrku gość z ponad 20 letnim doświadczeniem profesjonalna robota i kolejki nawet spore ale warto czekać... Pzdr
-
Nie reaguje na pedał gazu
Mi tez sie stalo tak po myjni zalalo mi ecu troche suszenia i wszystko ok. Potem zmiana uszczelki i silikon.
-
Pasek wielorowkowy
Napinacz paska rozrządu w dobrym stanie.
-
Wiązki kabli od swiateł a4 b6
Ma ktos może informacje od czego sa dwie wtyczki ktora sa razem z tymi z lampami przednimi? Jeden od czujnika zderzeniowego a drugi? Pzdr