Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miki18m

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miki18m

  1. Faktura to jak umowa jest sprzedawca i nabywca.
  2. Akcyze bedziesz placil jak za auto z kierownica po lewej stronie. Do rejestracji umowa kupna sprzedazy i ten v5c wystarczy bo ktos musial zglosic ze pojazd zbył. Pzdr
  3. Najlepszy sposob na odpowietrzenie i nie żałować
  4. Wez plaka to odpali?
  5. miki18m opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Jest ktoś na forum zajmujący się dokladaniem napędu quatrro do a4 b7? Pozdrawiam Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  6. Nic się nie stanie tylko trzeba to w miarę dokładnie zrobić.
  7. miki18m odpowiedział(a) na piotrka temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego nie ma na co czekać trzeba rozebrać wziąć weza i lac wszędzie i obserwować jeszcze kilka razy Ci zaleje modul komfortu i wiązki i może stać sie zonk. Woda to najgorsze co może byc. Pzdr
  8. miki18m odpowiedział(a) na gornet temat w Audi A4 B6/B7
    Uszczelka od komputera leje Ci sie woda do środka pewnie servo od hamulców zalalo caly modul komfortu itd wiec stad te cyrki. Jak najszybciej zdejmij obudowę spod kierownicy wykręć fotel kierowcy i odwiń caly dywan może tam być dobre jezioro. Pzdr
  9. Koledzy pomógł by ktoś ogarnąć vaga na laptopie? Stawiam dobra flache;)
  10. Ze strony zderzaki w kolorze na allegro bralem pod kolor lx7z jakość zadowalajaca a spasowanie tez ok tylko lampa ciężej wchodzi ale w ogole to nie przeszkadza.
  11. miki18m odpowiedział(a) na witjacrf temat w Audi A4 B7
    Możliwe ze pod uszczelka komputera silnika. Niestety samej uszczelki nie da się kupić wchodzi w gre tylko dobry silikon albo dolna obudowa nowa z aso z uszczelka w komplecie. Pzdr
  12. miki18m odpowiedział(a) na miki18m temat w 2.5TDI
    Silnik chodzi tip top wtryski pompa po regeneracji itd. Poprostu jest uczucie jakby mu troche paliwa brakowalo
  13. miki18m odpowiedział(a) na miki18m temat w 2.5TDI
    Dzieje sie to tylko przy wysokich obrotach powyżej 3k. Możliwe ze pompa w baku jest poprostu brudna i stad te wszystkie problemy?
  14. miki18m odpowiedział(a) na miki18m temat w 2.5TDI
    Na razie chodzi jest jeden problem przy wyższych obrotach auto przerywa delikatnie jakby paliwo nie dochodzili gdzie może buc przyczyna? Pzdr
  15. miki18m odpowiedział(a) na miki18m temat w 2.5TDI
    Jeśli w baku byla by susza to w wężyku przezroczystym od paliwa byla by pustka? Jak patrzylem to paliwo tam bylo.rezerwa co dopiero sie zapaliła i jechałem na stacje zawsze tak robię zaświeca sie rezerwa to zaraz do pelna. Majkel co proponujesz teraz zrobić? Jeśli licznik przeklamuje to wyjac ta glowna pompę i tam cos wyczyścić czy jak?
  16. miki18m odpowiedział(a) na miki18m temat w 2.5TDI
    Tylko pompa byla regenerowana w tamtym roku w boschu. Paliwa jest rezerwa możliwe ze to pompa w baku? Nalalem ponad polowe baku s silnik zapala. Jak nazywa sie ta pompa z baku? Jaka kupić nowa czy używkę? Pzdr
  17. miki18m opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Witam silnik byl na obrotach zaczol dziwnie pracować jakby nie dostawal paliwa albo turbo nie pompowalo i zgasl.teraz rozrusznik żwawo kreci ale auto nie odpala. Przy przekręconym kluczyku zaczyna migać po jakimś czasie kontrolka swiec co to może byc? Pzdr
  18. Możliwe ze tak;) z tylu ledowe lampy mial;)
  19. Dzis droga Katowice Tychy czarny ladny s line nr ST b6 sedan kto to taki?
  20. https://m.youtube.com/watch?v=BUkwciUCvaI
  21. Kolego mialem tak samo i albo kat wtrysku albo niestety pompa i u mnie byl to drugi ten gorszy przypadek.
  22. Do ALT trzeba opracować anty spijacz oleju;)
  23. Hej potrzebuje klocki przod tyl mercedes w211 e320 benzyna 224km 4 matic rok 2004. Mialbys cos? Pzdr
  24. miki18m odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Musisz odkręcić zamek klucz 10 i maska w górze przy wyciągniętym grillu. Pzdr Sa tam bodajże 3 śrubki
  25. Ale się czepiacie jakby byl przymus instalowania tego w samochodzie. Niech kolega działa a jak się mu uda to bardzo dobrze. Wszyscy tu tacy mądrzy a jak przyjdzie co do czego to do serwisu na wymianę żarówki.... Pzdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.