Treść opublikowana przez miki18m
-
Rejestracja auta z Copart UK- prośba o pomoc
Faktura to jak umowa jest sprzedawca i nabywca.
-
Rejestracja auta z Copart UK- prośba o pomoc
Akcyze bedziesz placil jak za auto z kierownica po lewej stronie. Do rejestracji umowa kupna sprzedazy i ten v5c wystarczy bo ktos musial zglosic ze pojazd zbył. Pzdr
-
Wyciek Pompa wtryskowa 0 281 010 837 silnik BDG 2,5TDI
Najlepszy sposob na odpowietrzenie i nie żałować
-
Wyciek Pompa wtryskowa 0 281 010 837 silnik BDG 2,5TDI
Wez plaka to odpali?
-
Dołożenia quatrro
Jest ktoś na forum zajmujący się dokladaniem napędu quatrro do a4 b7? Pozdrawiam Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Śruba regulacji wysokości świateł a4 b6 bixenon
Nic się nie stanie tylko trzeba to w miarę dokładnie zrobić.
-
Mokra wykłądzina
Kolego nie ma na co czekać trzeba rozebrać wziąć weza i lac wszędzie i obserwować jeszcze kilka razy Ci zaleje modul komfortu i wiązki i może stać sie zonk. Woda to najgorsze co może byc. Pzdr
-
Auto po ulewie "umiera"
Uszczelka od komputera leje Ci sie woda do środka pewnie servo od hamulców zalalo caly modul komfortu itd wiec stad te cyrki. Jak najszybciej zdejmij obudowę spod kierownicy wykręć fotel kierowcy i odwiń caly dywan może tam być dobre jezioro. Pzdr
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Koledzy pomógł by ktoś ogarnąć vaga na laptopie? Stawiam dobra flache;)
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Ze strony zderzaki w kolorze na allegro bralem pod kolor lx7z jakość zadowalajaca a spasowanie tez ok tylko lampa ciężej wchodzi ale w ogole to nie przeszkadza.
-
Woda w podszybiu
Możliwe ze pod uszczelka komputera silnika. Niestety samej uszczelki nie da się kupić wchodzi w gre tylko dobry silikon albo dolna obudowa nowa z aso z uszczelka w komplecie. Pzdr
-
Problem z rozruchem
Silnik chodzi tip top wtryski pompa po regeneracji itd. Poprostu jest uczucie jakby mu troche paliwa brakowalo
-
Problem z rozruchem
Dzieje sie to tylko przy wysokich obrotach powyżej 3k. Możliwe ze pompa w baku jest poprostu brudna i stad te wszystkie problemy?
-
Problem z rozruchem
Na razie chodzi jest jeden problem przy wyższych obrotach auto przerywa delikatnie jakby paliwo nie dochodzili gdzie może buc przyczyna? Pzdr
-
Problem z rozruchem
Jeśli w baku byla by susza to w wężyku przezroczystym od paliwa byla by pustka? Jak patrzylem to paliwo tam bylo.rezerwa co dopiero sie zapaliła i jechałem na stacje zawsze tak robię zaświeca sie rezerwa to zaraz do pelna. Majkel co proponujesz teraz zrobić? Jeśli licznik przeklamuje to wyjac ta glowna pompę i tam cos wyczyścić czy jak?
-
Problem z rozruchem
Tylko pompa byla regenerowana w tamtym roku w boschu. Paliwa jest rezerwa możliwe ze to pompa w baku? Nalalem ponad polowe baku s silnik zapala. Jak nazywa sie ta pompa z baku? Jaka kupić nowa czy używkę? Pzdr
-
Problem z rozruchem
Witam silnik byl na obrotach zaczol dziwnie pracować jakby nie dostawal paliwa albo turbo nie pompowalo i zgasl.teraz rozrusznik żwawo kreci ale auto nie odpala. Przy przekręconym kluczyku zaczyna migać po jakimś czasie kontrolka swiec co to może byc? Pzdr
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Możliwe ze tak;) z tylu ledowe lampy mial;)
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dzis droga Katowice Tychy czarny ladny s line nr ST b6 sedan kto to taki?
-
Strefa Śmiechu
https://m.youtube.com/watch?v=BUkwciUCvaI
-
Problem z paleniem na ostygającym silniku 2.5 TDI 120KW V6
Kolego mialem tak samo i albo kat wtrysku albo niestety pompa i u mnie byl to drugi ten gorszy przypadek.
-
Projekt AntyTheft - blokada uruchomienia nie do zlamania
Do ALT trzeba opracować anty spijacz oleju;)
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Hej potrzebuje klocki przod tyl mercedes w211 e320 benzyna 224km 4 matic rok 2004. Mialbys cos? Pzdr
-
B6 DIVISION
Musisz odkręcić zamek klucz 10 i maska w górze przy wyciągniętym grillu. Pzdr Sa tam bodajże 3 śrubki
-
Projekt AntyTheft - blokada uruchomienia nie do zlamania
Ale się czepiacie jakby byl przymus instalowania tego w samochodzie. Niech kolega działa a jak się mu uda to bardzo dobrze. Wszyscy tu tacy mądrzy a jak przyjdzie co do czego to do serwisu na wymianę żarówki.... Pzdr