Treść opublikowana przez michu93
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
teraz wszystkie inne beda proste bo najtrudniejsza juz chyba mamy za soba, a poniewaz wielu forumowiczow bylo zaangazowanych w ta zabawe* to kazdy przejrzal mysle tysiace stron z samochodami ( ja sam pod jednym haslem przeegladalem po 80 stron google + rozszerzenia tych stron ) ____________________________ to chyba kazdy zna :>
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Hillman Hunter
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ta dupe widzialem przy poszukiwaniach tamtej bryczki...
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: ide stad...
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ja tez juz spadam... ale jak znajde to auto to... endriuu stawia wszystkim zaangazowanym...
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
chudineze słabo
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
endriuu juz spi... no co nam panowie pozostaje? 9 godzin szukania zamin sie obudzi :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2008, 00:22_________________________________________________ups... moje google sie chyba przegrzaly
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
bo wszyscy szukaja nadal samochodu takiego jednego cuber - ten twoj avatar tak mi sie dziwnie kojazy jakos jak na niego spojze to rozne rzeczy widze
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
no ja nie wiem sam... moze np... powiedz mi czy auto jest opisane (albo firma) na wikipedii??
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
endriuu - musimy cie molestowac o kolejna podpowiedz chyba
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
dobra zartowalem... nie wiem co to za auto... [br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 21:52_________________________________________________arczi mnie przejrzal
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
powoli panowie, wszystko w swoim czasie
-
[B5 AFN] Raz idze, raz muli...
no a oprocz tej zadowalajacej odpowiedz?
-
[B5 AFN] Raz idze, raz muli...
Problem polega na tym, że samochod normalnie jezdzi jest normalna dynamika bez problemu, lecz czasami podczas jazdy zaczyna mulic... i tak jakis czas pozniej jest normalnie. albo jak muli stane na chwile i zgasze i odpale jest ok. dopowiem ze turbina chodzi zawsze... przynajmniej ja slychac zawsze nawet przy spadku mocy. Co to moze byc? czyzby to przeplywka? aha, przy ruszaniu sie tego wogole nie odczuwa...
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
s s s s spadówa krzyniek!
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
za to ze chcialiscie mnie wyrzucic to sobie poczekacie...
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
BUAHAHAHAHAHAHA. do czego ludzie sa zdolni. dobre i to załozyciel wątku! ładny przykład czyli 'miszu" wypada z gry :gwizdanie: pomagam sobie jak tylko moge :gwizdanie: a czy gdzies to bylo zabronione ?? juz popoludniu mialem to autko na tapecie... ale musialem wyjechac... zaraz wam powiem co to jest
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ale to dokladnie pod fraza "daszek"?? odmieniona w rozny sposob i z kolekcja innych slow? [br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 15:25_________________________________________________dmc
-
Ceny paliwa marzec 2026
ehh odolanow bliska... 3.31 w ostrowie najtaniej bylo przy brico 3.24... ale strach lac ...
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
no wlasnie nie abrdzo... [br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 23:13_________________________________________________a tu http://members.chello.nl/j.baartse/cars/ [br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 23:14_________________________________________________riley?[br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 23:23_________________________________________________i nie reliant...
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
jest tu http://www.team.net/sol/solwebs.html ?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
muszę wam się do czegoś przyznac: mam jakies telepatyczne zdolnosci niestety nie w tym co trzeba... przed chwila nucilem :gwizdanie: sobie piosenke i nagle w radiu leci gorzej z autem, bo te sobie wyobrazam a tu dalej nic [br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 23:05_________________________________________________czyli ze na "r"
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
taa fajnie 130 stron... a chcialem sie spytac czy daszek przeciwsloneczny to ty nazywasz ten "spojler" nad przednimi swiatlami? sam nie wiem jak to nazwac...[br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 21:28_________________________________________________bmw 7 kombi juz mam [br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 21:40_________________________________________________tych siodemek troche jezdzilo jednak... z tego co widze...[br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 22:01_________________________________________________natknalem sie na taka informacje o bmw "They were made by Schultz." ??? czy to cos znaczy?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
trojan?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
yes ?[br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 13:12_________________________________________________ta informacja jest napewno dobra? firma istniala od 1976 do 1981... firma istniala tylko 5 lat? [br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 13:21_________________________________________________znam stronke gdzie prawdopodobnie sa wszystkie samochody wypisane modelami i rocznikami oraz narodowosciami... i nic... p-z nie ma nic takiego...