Treść opublikowana przez michu93
-
Hamulec postojowy, czujnik abs
Siema, mam kilka błędów w aucie (A4 B8 2008r 2.0TDI CAGA), które wklejam niżej. Ogólnie wyświetla się na liczniku błąd hamulca postojowego, esp oraz abs. Gość który mi podłączał wcześniej kompa powiedział, że uszkodzona jest koronka abs w łożysku, jednak zastanawiam się czy to nie będzie uszkodzony poprostu czujnik abs? Czy czujnik ten różni się w kołach prawe/lewe? Czy jest możliwość przełożenia żeby sprawdzić czy na pewno czujnik jest winny? Druga sprawa błędy w silniku 4698 i 4699 - czy mogą one być związane z błędami hamulcy? Jeśli nie to co one oznaczają?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki, już byłem w Mogilanach u Pana Michała, wychodzi na to że uszkodzona jest koronka abs w przednim kole. Dzięki za odwet
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema, znajdzie się jakaś dobra dusza z kompem co mi odczyta błędy w b8, święci się elektryczny ręczny abs esp a wszystko działa, ręczny, tempomat. Krakow, skawina? Ewentualnie gdzie podjechac? Pilna sprawa na juz bo jutro w poludnie wracam do niemiec Oczywiscie nie chodzi mi o pomoc za darmo
-
Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?
Szwagier miał uszkodzone b8fl 2.0 multitronik, wymieniał chłodnice itp i teraz rozumiem że sam może sobie dolać oleju do skrzyni? Odpala auto, zostawia na P i olej musi się pokazać pod korek?
-
Afor AJM fake Q | A8 Wheels 17" | troszkę bliżej ziemi
teraz już zaczynam wątpić, ale chyba tak
-
Wieszaki wydechu TDI
Siema! Pewnie ktoś zmieniał - na jakie? jak wrażenia? Wymieniałem rok temu, bo wydech brzęczał, wziąłem jakieś droższe i po roku są sparuszałe, popękane i wydech od nowa zaczyna brzęczeć... Co zakładacie? Ori? Jakieś numery?
-
Afor AJM fake Q | A8 Wheels 17" | troszkę bliżej ziemi
mam dekielki jeszcze z audi ale sa trochę za małe... właśnie nie jestem pewien, ale na zagranicznych piszo, że z a8 i nazywaja się fat five (nie flat) z a6 były et35 i 7.5j a te powinny być z a8
-
Afor AJM fake Q | A8 Wheels 17" | troszkę bliżej ziemi
wrzuciłem jeszcze raz, zawsze zdjęcia tak wrzucałem i śmigało, ale od kiedy picassa zmieniła się w aplikację zdjęcia to wiecznie problem, raz działają foty raz nie...
-
Afor AJM fake Q | A8 Wheels 17" | troszkę bliżej ziemi
Nowe zdjęcia w pierwszym poście A tu jak wyszło:
-
Afor AJM fake Q | A8 Wheels 17" | troszkę bliżej ziemi
tył był na podnośniku całość wrzucę jak się złoży, więc pewnie jutro
-
Afor AJM fake Q | A8 Wheels 17" | troszkę bliżej ziemi
teraz jest ok? ciągle ten sam problem mam ze zdjęciami...
-
[B5 AKN] Daily car by robertjudi, Pakiet s4, KW V1 Inox, BBS CH, Recaro
malowałeś drzwi i błotniki do listw?
-
[B5 AKN] Daily car by robertjudi, Pakiet s4, KW V1 Inox, BBS CH, Recaro
Bez tych dziadowskich listw przyprogowych wygląda świetnie jeszcze z progiem s
-
Afor AJM fake Q | A8 Wheels 17" | troszkę bliżej ziemi
Zaciski pomalowane, felgi pomalowane, lakiernik poleciał w wuja z terminem i sam je ogarniałem, ale ewentualne poprawki się później zrobi Jutro trochę opadnie na ziemię, ale docelowo myślę, że do lata wleci jakiś gwint
-
[B5 ARJ] 2.4v6 FWD | REMUS | 312 | Eibach -30 | 18"8,5J FLAT V | by Bartender
Flaty to flaty Rainsport 3 jest miękką oponą, mam je na 17 i po przesiadce z zimowych 15 prawie nie czuć różnicy w komforcie, drugi rok będę je ujeżdżał
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
To wiem, ale zastanawiam się czy wystarczy
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Mi tu brakuje jakiegoś konkretnego akcentu, tak zwyczajnie wygląda
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
dach jest czarny?
-
Afor AJM fake Q | A8 Wheels 17" | troszkę bliżej ziemi
Temat felg dogadany, w przyszłym tygodniu będą gotowe. Kolor - jasny grafit Gril na swoim miejscu:
-
Afor AJM fake Q | A8 Wheels 17" | troszkę bliżej ziemi
za dużo roboty przy tym heh dzisiaj jeszcze zrzucałem pokrywę zaworów i doginałem konektorki, bo ostatnio zaczyna poszarpywać w okolicach 1500rpm, i odłączyłem egr. nie wydaje mi się żeby to coś pomogło... muszę logi zrobić żeby w końcu było wiadomo co i jak...
-
Afor AJM fake Q | A8 Wheels 17" | troszkę bliżej ziemi
zastanawiałem się nad tym, chyba nawet u Ciebie w temacie pytałem jakie masz opony, żeby porównać. Ale padło na te Polerka odpada
-
Afor AJM fake Q | A8 Wheels 17" | troszkę bliżej ziemi
Mała aktualizacja: głośniki JBL wyleciały z półki i poszły w drzwi przednie, ramka grila się maluje na czarno, w zasadzie jest już do założenia, jakiś czas temu pykło 300kkm 17" są naszykowane do malowania,w przyszłym tygodniu powinny być gotowe, myślę jeszcze nad kolorem ale chyba zdecyduję się na grafit. Ostatnio też przyszła paczka od dzika z kilkoma elementami eksploatacyjnymi i na nowo geometria - którą szczerze mówiąc skopali... i będzie poprawka. Dodatkowo w planach na najbliższy termin są listwy dolne na drzwi, no i coś z zawieszeniem by trzeba zrobić, ale ciężko mam się za to zabrać... W pierwszym poście wrzucam nowe zdjęcia
-
[B5 ARJ] Clean Freak V6
nie porównuję do swojego, ale jeździłem różnymi automatami i ciekawi mnie, właśnie porównanie tu do manuala, jakie obroty ma 2.4 przy 100? Bo jak na benzynę i skrzynię 5 biegów ma niskie obroty Przykładowo ajm w manualu i tipie mają takie same obroty przy 100. Mało tego, 4 biegowy DMX w AFN ma takie same obroty przy 100 na 4 biegu co na 5 w manualu Dalej, to w 1.8 mnie zawsze przerażały obroty, gdzie przy 100km/h są wysokie, a nie miałem okazji jeździć V w a4. Z tego co znalazłem to skrzynia 6 w 2.4 ma takie obroty na 6, przy 5 biegach jest ok 2500.
-
[B5 ARJ] Clean Freak V6
Ile masz obrotów przy 100km/h na 5 biegu? 2000? Zaciekawiło mnie to zdjęcie:
-
[B5 APS] 2.4 V6 Sedan
podoba mi się ogólnie, pokaż z boku jak ten kolor felg wygląda, takie zdjęcie bez filtrów który to jest rok? przód i boki przed fl a klapa tył i zderzak fl, wnętrze też.